Якщо ви хочете стати розробником Android, прочитайте ці книги

Я розробник Android протягом останніх трьох років, і за цей час багато книг допомогли мені у моїй подорожі від новачка до експерта. Коли я починав, здавалося, що немає корисних статей, які могли б спрямувати мене на найкращі ресурси для розробки Android.

Більшість статей були розмитими і часто здавалося, що їх писали люди, які мали невеликий або зовсім не мали практичного досвіду. Тож я подумав, що напишу цю статтю і раз і назавжди розчищу шлях для всіх.

Нижче наведені мої 10 найкращих виборів книг про розробку Android - ви можете знайти посилання на всі з них у моєму блозі. Список включає книги для кожного рівня - від початкового до просунутого. Отже, читайте далі.

Спершу розробник Android

Це була перша книга, яку я прочитав про розробку Android. Він ідеально підходить для розробників Android, які початківці або перебувають на середньому рівні . Ця книга не виведе вас на просунутий рівень і не торкнеться жодних тем, таких як RxJava, ButterKnife або Data Binding, але вона отримає ваші основи в точці.

Він охоплює все: від налаштування IDE до створення діючої програми для Android. Він має унікальний спосіб пояснення концепцій за допомогою бульбашок думок та реальних сценаріїв життя. Він також містить цікаві вправи, такі як «заповнення магнітами» та «збіг», щоб зробити речі цікавішими.

Якщо ви новачок у розробці Android і хочете прочитати її, тоді це ідеальна книга, з якої можна почати - довіртесь мені.

РІВЕНЬ: Новачок

Розробка додатків для Android для чайників

Як і моя перша пропозиція, це застаріла книга. На сьогоднішній день у серії "Манекени", мабуть, є книги на кожну тему? Ця книга справді хороша для розпущених початківців, яким вдається чітко пояснити поняття простою мовою та менше технічних слів.

Це допоможе вам:

  • Як встановити всі необхідні інструменти
  • Розробка хорошого інтерфейсу користувача
  • Вирішіть, чи потрібно стягувати плату за ваш додаток (і за якою ціною) чи пропонувати його безкоштовно
  • Обробка вводу користувача
  • Дизайнерські відмінності між телефонами та планшетами
  • Способи уникнення загальних підводних каменів
  • Надихаючі зразки додатків.

Якщо ви не впевнені, з чого почати, ви точно можете піти з цим.

РІВЕНЬ: Новачок

Java: Посібник для початківців, шосте видання

Для того, щоб навчитися розробці Android або стати кращим у розробці Android, потрібно правильно зрозуміти основи Java, і ця книга - ідеальне місце для початку.

Ця книга оновлена ​​для Java 8, тому вона включає такі теми, як лямбда-вирази та методи інтерфейсу за замовчуванням.

Це дуже просто та добре для початківців, які хочуть розпочати роботу з Java для розробки Android.

РІВЕНЬ: Новачок

Привіт, Android: Представляємо платформу мобільного розвитку Google

Ця книга також для початківців, але вона має рівень абстракції. Це не глибоко пояснює всі поняття, а лише дає вам код. Якщо це ваша річ, ви можете піти з цим.

РІВЕНЬ: Від початкового до середнього

Посібник із зайнятого кодера з розробки Android

Чесно кажучи, я сам не читав цієї книги. Книг, які я надав вище, було більш ніж достатньо, щоб я захоплювався? але від багатьох я чув, що ця книга корисна для розробників усіх рівнів.

Він охоплює все, що є в розробці Android, і не повинен розчаровувати нових або проміжних розробників Android.

Якщо ви професійний розробник, я пропоную замість цього спробувати Professional Android 4th Edition (докладно нижче) .

РІВЕНЬ: Від початкового до середнього

Програмування на Android: Посібник із ранчо великих ботаніків

Серія “ Керівництво ранчо великих ботанів ” - це звична серія книг у програмуванні. У них є книги про мобільну та веб-розробку та деякі інші технології. Але, давайте поговоримо про те, для Android.

Посібник із ранчо великих ботаніків - це вступна книга для людей, які знають Java та хочуть дізнатись про розробку Android.

Він складається з багатьох прикладів, що допомагають теорії. Ви будете розробляти такі програми, як каталогі місця злочинів, браузери фотографій, маршрутні стежки для бігу та багато іншого.

Хоча це часто рекомендується для початківців, я думаю, це стає занадто технічним, і вам доведеться навести деякі інші ресурси поряд із цією книгою. Але для тих, хто перебуває на середньому рівні і хоче підняти свої навички, це ідеальна книга. Я не можу рекомендувати це досить.

РІВЕНЬ: Середній

Кулінарна книга для Android

Це не книга для початківців. Це довідник для професійних розробників Android, які шукають короткий посібник з деяких тем, з якими їм важко. Пояснення короткі та неглибокі. Не сподівайтесь годуватись ложкою, якщо ви вирішите взяти участь у цій книзі.

З огляду на це, він ідеально підходить для професіоналів . Просто короткий посібник і не занадто багато годування ложкою. Розширені теми також коротко торкаються рішень, які залишаються вправою.

Як приклад: робота над додатком із інформацією про місцезнаходження передбачає набагато вишуканішу ситуацію, ніж просто запит на оновлення місцезнаходження. Тим не менше, розділи про місцезнаходження охоплюють лише основні речі, які допомагають новачкам змочити ноги, а не писати реальний додаток.

РІВЕНЬ: Професіонали та експерти

Професійний Android 4-го видання

Як випливає з назви, ця книга призначена для досвідчених учасників кампанії.

Він охоплює найкращі практики, життєві цикли додатків для Android та техніки дизайну інтерфейсу, такі як створення надійної програми для різних розмірів екрану, включаючи планшети.

Він включає в себе безліч реальних прикладних програм, щоб надати вам практичний досвід професійної розробки Android. Але будьте обережні, ця книга справді поглиблена і вимагає певного досвіду програмування, щоб зрозуміти її концепції.

Наприклад, він включає JobScheduler, архітектурні компоненти, вступ до Kotlin, схеми навігації та шаблони дизайну.

Якщо ви хочете підняти свою розробницьку гру для Android на новий рівень, перегляньте цю книгу.

РІВЕНЬ: Розширений

Програмування Kotlin на прикладі: Створіть реальні Android та веб-додатки за способом Kotlin

Ви вивчите різні особливості Kotlin, створивши три додатки різної складності. Першим буде класична гра «Тетріс» та розробка концепцій ООП.

Другий - це програма обміну повідомленнями зі збільшеною складністю. Останній додаток - це рецензент місць: веб-додаток, який використовуватиме API Карт Google і Вибір місць.

Примітка. Він включає не лише приклади додатків для Android, але також приклади для створення веб-програми.

З огляду на це, я вважаю, що жодної книги не може бути достатньо, щоб повністю оволодіти мовою. Прикладу в цій книзі достатньо, щоб добре закріпити мову Котліна.

РІВЕНЬ: Той, хто хоче навчитися Котліну

Kotlin для розробників Android: Дізнайтеся про Kotlin під час розробки програми для Android

Це електронна книга Антоніо Лейви. Якщо ви розробник Android, ви, напевно, читали його статті про Medium.

Ця книга добре виконує роботу із введення мови програмування Kotlin, оскільки вона проводить вас під час розробки програми для Android. Якщо ви розробник Android і хочете почати розробку з Kotlin, ця книга не є поганим місцем для початку (тим більше, що це лише один з дуже небагатьох посібників для Android / Kotlin, доступних на момент написання статті).

Однак ця книга здавалась, що її поспішили видавати, оскільки вона відчувала себе цілком неорганізованою. Здається, автору було байдуже пояснити багато того, що показано в книзі, щоб полегшити собі.

РІВЕНЬ: Той, хто хоче вивчити Kotlin для Android

Ця стаття була спочатку розміщена тут.

Подобається те, що ви читаєте? Не забудьте поділитися цим дописом у Facebook , Whatsapp та LinkedIn .

Ви можете стежити за мною на LinkedIn, Quora, Twitter та Instagram, де я відповідаю на запитання, пов’язані з розробкою мобільних пристроїв, особливо Android та Flutter .