AOL Mail - Підручник з входу до пошти AOL та як створити безкоштовний обліковий запис електронної пошти AOL.com

Якщо ви користувались Інтернетом ще в 90-х, швидше за все, у вас колись був обліковий запис електронної пошти AOL. Це була проста електронна пошта, яка на той момент мала мільйони користувачів.

І зараз, хоча існує безліч безкоштовних та популярних постачальників послуг електронної пошти, AOL продовжує триматися.

Можливо, це ностальгія, можливо, це справжня перевага користувальницького інтерфейсу, можливо, це маленький голос, який говорить "Ви отримали пошту!" Якою б не була причина, люди продовжують використовувати AOL.

Отже, якщо ви хочете створити новий обліковий запис AOL (або просто вам потрібна допомога для входу в той, який у вас вже є), продовжуйте. Зроби це. Ігноруйте насмішку молодих людей і розгублені погляди ваших колег. Ти робиш.

Як створити безкоштовний обліковий запис електронної пошти AOL

Крок 1: Відвідайте домашню сторінку AOL

Якщо ви хочете створити новий обліковий запис AOL, просто відвідайте www.aol.com. На домашній сторінці ви побачите опцію "Увійти / Приєднатися" в меню лівої бічної панелі.

Натисніть цю кнопку, і ви перейдете на новий екран. Зараз є місця для введення імені користувача та пароля, але вони не допоможуть вам, якщо у вас вже немає облікового запису.

Крок 2: Виберіть "Створити обліковий запис"

Подивіться під ці порожні поля, і ви побачите білу кнопку "Створити обліковий запис" - клацніть на ній.

Це перенесе вас на сторінку реєстрації, де ви введете деякі основні дані, такі як своє ім’я, адресу електронної пошти AOL, яку ви хочете мати, і вибраний вами пароль:

Зверніть увагу, що вам потрібно ввести дійсний номер телефону, інакше ви отримаєте повідомлення про помилку. Це вступить у гру нижче.

Крок 3: Насолоджуйтесь електронною поштою AOL

Після того, як ви надішлете цю інформацію, ви все готові! Тепер ви можете з ностальгією надсилати електронні листи з вашої адреси електронної пошти @ aol.com усім своїм друзям і родичам.

Як увійти у свій обліковий запис AOL

Якщо ви пропустили першу частину цієї статті, оскільки ви вже маєте обліковий запис AOL і просто забули, як увійти, читайте далі. :)

Крок 1: Відвідайте домашню сторінку AOL і натисніть "Вхід"

Щоб увійти, ви відвідаєте домашню сторінку - www.aol.com. Ви натиснете кнопку «Увійти / Приєднатися» на лівій бічній панелі, що відкриє вам цей екран:

Порада: У верхньому правому куті домашньої сторінки також є кнопка "Увійти / Приєднатися".

Крок 2: Введіть своє ім'я користувача та пароль AOL

У будь-якому випадку, повернімось до екрана входу:

Там, де написано "Ім'я користувача, електронна пошта або мобільний телефон", введіть своє ім'я користувача (це лише перша частина вашого електронного листа - наприклад, techguru45, якщо ваш електронний лист AOL - [email protected]), повну адресу електронної пошти AOL або номер мобільного телефону. Дивіться, була причина, чому вони просили про це, коли ви підписалися ...

Зверніть увагу, що ви можете ввійти в систему за допомогою Google або Yahoo - параметри, люди. Варіанти.

Потім ви натиснете наступний, і вас попросять ввести пароль. Якщо ви пам’ятаєте це, просто введіть його / нехай заповнить менеджер паролів. І все готово!

Забули своє ім'я користувача чи пароль AOL?

Якщо ви не пам'ятаєте свого імені користувача, просто натисніть "Забули ім'я користувача?" під полями для входу.

Те саме з вашим паролем - просто натисніть "Забули пароль?" на екрані пароля та виберіть один із варіантів його скидання (зазвичай номер телефону або альтернативна електронна адреса):

Вам буде запропоновано ввести код підтвердження, який він надсилає на ваш телефон / електронну адресу, і після цього ви зможете натиснути "Продовжити" та увійти.

Це воно! Ви готові повернутися до давно занедбаного облікового запису AOL і розпочати очищення всієї цієї старої небажаної пошти.