6 найбажаніших завдань кодування (і типи людей, котрих залучено до кожного)

Free Code Camp запитав 15 000 людей, хто вони такі і як вони вчаться кодувати. Я розділив їх за перевагою роботи, а потім дослідив їхні відмінності.

Більше 15 000 людей відповіли на Нове опитування кодерів Free Code Camp 2016 року, надавши дослідникам ( як і мені! ) Безпрецедентний погляд на те, як люди вчаться кодувати. Весь набір даних був випущений на Kaggle.

6 503 нових програмістів відповіли на питання: « Яка з цих ролей вас найбільше цікавить? "

Ось 6 найпопулярніших завдань кодування та (дуже різні) типи людей, яких тягне кожна.

Ці ролі є розробником повного стека, розробником інтерфейсу, розробником інтерфейсу, вченим / інженером даних, розробником мобільних пристроїв та дизайнером користувацького досвіду (UX). * Для кожної з них ми розглянемо три категоріальні змінні:

  • Стать
  • громадянство за континентами
  • шкільний диплом

... і п’ять числових :

  • вік
  • досвід програмування
  • годин, присвячених навчанню на тиждень
  • Поточна заробітна платня
  • очікувана наступна зарплата (перша після реклами своїх нових навичок кодування)

* Конструктор UX був опцією за замовчуванням в оригінальному опитуванні. Хоча ступінь кодування роботи є спірним, базове розуміння коду є корисним.

Стать

Дизайнер UX - це, безумовно, найрізноманітніша дисципліна з точки зору статі: 52% чоловіків, 46% жінок, а також найбільший відсоток респондентів, які відповідають за гендер, гендер і транс (2%). Розвиток мобільних пристроїв є найбільш домінованою дисципліною серед чоловіків - 81%, хоча розробка повного стека та заднього плану близька.

Континент

Мобільний розробник відіграє найрізноманітнішу роль з точки зору громадянства. UX-дизайн є найбільш північноамериканською з усіх дисциплін.

Free Code Camp базується в США, що пояснює нахил до Північної Америки.

Шкільний ступінь

Наука даних та інженерія даних найбільш схильні до досліджень після закінчення середньої школи. Мобільний розвиток має найвищий відсоток респондентів, які не мають, деякі або мають лише середню освіту, хоча фоновий розвиток - це друге місце.

Цікаво, чи будуть ці перекоси відображати себе у формі віку.

Вік

Мобільні розробники справді наймолодші. Їх 25-й процентиль на два роки молодший за наступну наймолодшу роль. Мобільний телефон, як нова дисципліна, мабуть, пов’язаний із цим. Front-end розвиток - це найдавніша дисципліна із середнім віком 29 років. Зауважте, що наука / інжиніринг даних є другою за рівнем розвитку, а не внутрішньою розробкою.

До речі, ось як читати цю діаграму (та інші графіки в цій статті): "х" є середнім значенням. Горизонтальна лінія є медіаною (вона ж 50-й процентиль). Дно коробки - 25-й процентиль, а верх коробки - 75-й процентиль. Довжина вуса в 1,5 рази перевищує висоту коробки. Кола - це викиди. Усі осі осей мають логарифмічну шкалу, щоб краще візуалізувати важкі дані, що надто важливі.

Досвід програмування

Науковці даних, інженери даних та спеціалісти, що навчаються, програмували найдовше із середнім досвідом роботи у вісім місяців. Дизайнери UX мають найнижчий перший квартиль - цілих два місяці - за два місяці. Досвід програмування настільки позитивно перекошений, що деякі кошти, які слід брати з достатньою кількістю солі, перевищують третій квартиль.

Години, присвячені навчанню

Розробники повного стеку приділяють найбільше часу навчанню щотижня, 25% респондентів приділяють 30+ годин на тиждень. Дизайнери UX витрачають найменшу кількість часу на навчання на тиждень, в середньому 12 годин на тиждень.

Натомість час, витрачений на навчання, не сильно відрізнявся залежно від статі та континенту. (Повний аналіз цього я написав тут.)

Нові кодери: Як заробітна плата та час, витрачений на навчання, змінюються за демографічними показниками

Я проаналізував 15 000 респондентів Нового опитування кодерів Free Code Camp за континентом, статтю та чи є вони… середовищем.freecodecamp.com

Поточна заробітна платня

Очікувані вчені з питань даних та інженери даних, очевидно, мають найвищі поточні зарплати. Їх третій квартиль в 60 тис. Доларів на рік на 8 тис. Доларів перевищує наступну найвищу дисципліну. Існує не така велика диференціація доходів між рештою ролей інтересів, які залишились, хоча всі вони перевищують середній дохід 2014 року в США в 28,9 тис. Доларів.

Очікувана наступна зарплата

Ті, хто цікавиться наукою даних та інженерією даних, очікують заробити найбільше на наступній роботі із середньою очікуваною зарплатою 60 тис. Доларів. Front-end розробники - це найменш оптимістична дисципліна (і так, ця різниця у засобах статистично значуща). Зверніть увагу, що очікувана заробітна плата вища, ніж поточна загальна зарплата.

Радарна діаграма

Давайте порівняємо всі числові змінні на одній діаграмі, використовуючи щось, що називається радіолокаційною. Середнє значення для кожної числової змінної, масштабованої (або нормалізованої ) від 0 до 1, відкладається на радіальній осі:

Одне негайно вискакує: науковці / інженери з даних обробляють досвід програмування, поточну зарплату та очікувану наступну зарплату.

Розробники інтерфейсів та мобільних пристроїв мають найменші сфери завдяки найнижчому досвіду програмування та очікуваним наступним зарплатням для перших, а середнім - низьким віком та поточною зарплатою.

Зверніть увагу, що ми строго використовуємо цей графік для ефективного порівняння ролей за кількома числовими змінними, а не для визначення, яка роль краща, якщо таке визначення навіть існує. Сприйняття сили на основі загальної площі є типовим неправильним тлумаченням радіолокаційних ділянок.

Що ми дізналися?

Багато! Кожен тип програмістів має унікальний набір характеристик.

Порівняно кажучи, жінок, здається, тягне дизайн дизайну досвіду. Азіати, південноамериканці та африканці, схоже, зацікавлені в мобільному розвитку. Наука даних / інжиніринг та мобільний розвиток виглядають як найбільш і найменш досвідчені з точки зору освіти, відповідно.

Перспективні вчені / розробники даних мають найвищу поточну зарплату, очікують найвищих наступних зарплат і мають найбільший досвід програмування. Front-end розробники - найстаріші, але не суттєво. Розробники повного стеку приділяють найбільше часу навчанню на тиждень.

Front-end розробники є найменш досвідченими програмістами і очікують найнижчих наступних зарплат. Дизайнери UX витрачають найменшу кількість годин на навчання щотижня і мають найнижчі поточні зарплати, але не суттєво для останніх. Мобільні розробники наймолодші.

Що далі?

Ви можете знайти більш детальну версію цього аналізу на Kaggle, де ви знайдете статистичні тести, що підтверджують умовиводи у цій статті.

Не забудьте ознайомитися з іншими моїми матеріалами, які вивчають Нове опитування кодерів Free Code Camp:

Розробка даних вчених та інженерів

Free Code Camp запитав 15 000 людей, хто вони такі і як вони вчаться кодувати. Я виділив тих, хто зосереджений на даних ... medium.freecodecamp.com Нові кодери : Як заробітна плата та час витрачаються на навчання за демографічними показниками

Я проаналізував 15 000 респондентів Нового опитування кодерів Free Code Camp за континентом, статтю та чи є вони… середовищем.freecodecamp.com

Якщо у вас є запитання чи сумніви щодо цієї серії чи коду R, який її створив, не соромтеся повідомляти мене.

Девід Вентурі (@venturidb) | Twitter

Останні твіти від Девіда Вентурі (@venturidb). Створення мого власного ступеня магістра в галузі даних. @queensu chem eng / econ… twitter.com