Як відкрити файл PSD без Photoshop

У вас є файл Photoshop (.psd), який вам потрібно відкрити, але у вас немає Photoshop? У цьому посібнику ви дізнаєтеся кілька різних способів, як безкоштовно відкрити файл Photoshop, не платячи за Photoshop.

Попередній перегляд на Google Диску

Ви можете використовувати цей метод незалежно від того, який тип операційної системи у вас є. Просто завантажте свій файл PSD на Google Drive. Ви зможете переглянути файл.

Після попереднього перегляду файлу ви можете зробити знімок екрана, а потім відкрити файл знімка екрана в іншій програмі.

Ось кілька ярликів для створення знімків екрану в різних операційних системах:

  • Windows: Win + Shift + S
  • Mac: Command + Shift + 4
  • ChromeOS: Ctrl + Shift + []]] (клавіша перемикання вікон)

IrfanView (лише для Windows)

InfranView - це безкоштовна програма, яку ви можете завантажити на Windows. Це дозволить вам відображати файл PSD Photoshop, а також зберігати його в купу інших популярних форматів. Однак він не підтримує шари у файлах Photoshop, тому все буде об’єднано в один шар.

Завантажте IrfanView тут.

Попередній перегляд (лише для Mac)

Вбудована програма попереднього перегляду на MacOS може відкривати файли Photoshop. Просто клацніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть "Відкрити за допомогою", потім "Попередній перегляд". Після відкриття файлу в режимі попереднього перегляду ви можете експортувати його в інші формати, вибравши «Файл», а потім «Експорт ...». Меню Експорт має спадне меню, де Ви можете вибрати формат. Як і IrfanView, інформація про рівень не підтримується.

GIMP

GIMP - це безкоштовна альтернатива Photoshop з відкритим кодом. Він може відкривати файли PSD і навіть зберігати інформацію про рівень. GIMP - найпотужніший варіант у цьому списку, який дозволить вам вносити інші зміни у файл.

Щоб відкрити файл Photoshop у GIMP, спочатку завантажте та встановіть GIMP.

Потім відкрийте файл Photoshop у GIMP. Просто використовуйте налаштування за замовчуванням для перетворення файлу.

Тепер ви маєте доступ до зображення в GIMP, включаючи всі шари! Ви можете редагувати зображення або експортувати його в будь-якому форматі. GIMP може не зберігати всю текстову інформацію чи стилі шарів.

Тепер ви знаєте, що вам не потрібен Photoshop для відкриття файлів PSD!