Як я склав сертифікований іспит розробника AWS

freeCodeCamp розпочав завдання #AWSCertified на початку цього року. Ви можете отримати сертифікат AWS на абсолютно безкоштовних курсах.

Так, ви правильно прочитали. Безкоштовні курси.

AWS пропонує 12 сертифікацій. Сьогодні на YouTube-каналі freeCodeCamp доступні 3 курси:

 1. Сертифікований хмарний практик AWS
 2. AWS Certified Solutions Architect Associate
 3. Сертифікований юрист-розробник AWS

У цій публікації я покажу вам, як успішно скласти іспит сертифікованого розробника AWS.

Давайте почнемо.

Встановіть режим навчання

Ми всі зайняті у своєму повсякденному житті. Завжди щось робити і ніколи не вистачає часу. Підготовка до сертифікованого спеціаліста розробника AWS вимагає часу та зусиль.

За словами Ендрю Брауна, здача цього іспиту може зайняти до 2 місяців навчання. Вам потрібно забруднити руки, щоб зрозуміти всі концепції, розглянуті на курсі, на відміну від сертифікатів AWS Certified Cloud Practitioner або AWS Certified Solutions Architect Associate.

На підготовку до іспиту у мене пішло 20 днів, але справа не в цьому. Важливим є ваше прагнення вчитися щодня.

Я прогресував кроками дитини. З понеділка на суботу. Кожного дня я присвячував цьому завдання 4–5 годин. Напевно, ви можете витратити менше часу. Найголовніше - знайти те, що найкраще для вас, і регулярно працювати.

Моя підготовка була розділена на 4 етапи:

 1. Дивіться 2 або 3 розділи курсу, роблячи нотатки
 2. Глибоко зануритися в речі, які я не розумів
 3. Читайте довідки AWS
 4. Здайте практичні іспити

Я використав безкоштовний курс сертифікації ExamPro AWS, розроблений Ендрю Брауном. Це 16-годинний курс, опублікований на YouTube, який допоможе вам зрозуміти AWS та потренуватися в розділах Follow Follow. Ендрю Браун провів величезну роботу. Його пояснення дуже чіткі і переходять прямо до суті.

Іноді ви будете розчаровані тим, що чогось не зрозумієте. Я пам’ятаю, як я застряг увесь день із першим Follow Follow. Я навіть думав пропустити це, бо це так демотивує.

Наступного дня, після доброго сну, я цілий день провів налагодження коду. Я навіть подав запит на допомогу іншим. Вирішення цього питання допомогло мені глибоко заглибитися в речі, яких я не розумів, і спонукало мене написати інші історії AWS, щоб закріпити свої знання.

Після закінчення курсу ви можете відчути потребу доповнити вивчене. Ви можете прочитати довідкові документи AWS, рекомендовані Ендрю Брауном.

У моєму випадку я прочитав такі:

 • Практика безперервної інтеграції та постійної доставки на AWS: прискорення доставки програмного забезпечення за допомогою DevOps
 • Мікропослуги на AWS
 • Архітектура для хмари: найкращі практики AWS

Це було моє перше читання довідок AWS. Треба визнати, я був приємно здивований! Це дуже допомогло мені зрозуміти речі, яких мені не вистачало, і додало впевненості в тому, щоб замовити іспит.

Якщо вам цікаво, як запланувати свій онлайн-іспит, ви можете переглянути відео Марсії Віллалба на YouTube. Вона пояснює все, що потрібно знати, щоб уникнути надмірного напруження.

Щось варто згадати: AWS дає вам знижку 50% на бронювання наступного іспиту, коли ви складете його!

За кілька днів до іспиту настійно рекомендую тренуватися з іспитами на практиці. Ви можете легко знайти їх в Інтернеті. Ендрю Браун дав мені доступ до ExamPro, щоб скласти іспит з практики розробників.

Іспит із практики був складним завданням. Це близько до справжнього іспиту. У вас є 2 години, щоб відповісти на 65 питань, і годинник тикає. Після подання іспиту на практику відображається ваш бал. Найголовніше, ви можете переглянути свої неправильні відповіді та прочитати пояснення, щоб зрозуміти, чому ви допустили ці помилки.

Якщо ви не склали практичний іспит, спочатку перегляньте свої запитання / відповіді перед тим, як здавати той самий іспит. Це покращить вашу впевненість у справжньому іспиті.

Я зміг скласти іспит сертифікованого розробника AWS. До цього я проходив сертифікацію AWS Certified Cloud Practitioner та AWS Certified Solutions Architect Associate з такою ж підготовкою.

Все це вимагає часу, терпіння та відданості. Я не особливий, ти теж можеш це зробити. Спочатку це буде непросто, але це варто зробити.

Курсу недостатньо

Ви помиляєтесь, якщо вважаєте, що 16-годинного курсу достатньо для того, щоб пройти вас. Якщо ви плануєте призначити іспит після вивчення лише цього курсу, ви точно пропустите багато питань.

Не хвилюйтеся, Ендрю Браун висвітлив більшість цих тем у курсі AWS Certified Solutions Architect Associate.

Ось неповний список, який допоможе вам скласти іспит:

 • Зображення машини Amazon (AMI)
 • Еластична файлова система (EFS)
 • Магазин еластичних блоків (EBS)
 • Полярне сяйво
 • Redshift
 • CloudWatch
 • Кінез
 • VPC слідкуйте далі
 • OpsWorks

Новачки можуть скласти іспит

Скажімо, ви абсолютно новачок, і вам цікаво, чи варто спочатку брати сертифікованого хмарного практикувача AWS.

AWS розробив навчальний шлях для розробників із рекомендованими сертифікаціями.

Сертифікований хмарний практик AWS не є обов’язковим. Вам добре піти, якщо у вас є якісь основи програмування.

Звичайно, підготовка до іспитів вимагатиме більше роботи. Складіть свій навчальний режим, щоб підготуватися достатньо. Не бійтеся глибоко зануритися самостійно. Ви повинні розуміти курс, а не запам’ятовувати його. Обов’язково розумійте контейнери та безперервну інтеграцію та безперервну доставку (CI / CD).

Продовжуйте працювати, ви можете це зробити!

Мій досвід онлайн-іспитів

У мене була технічна проблема з моїм онлайн-екзаменом. Проктор розпочав мій іспит після реєстрації. Але мій екран став чорним, і питання побачити було неможливо!

Проктор зв’язався зі мною на аудіоконференції. Ми провели 20 хвилин разом, намагаючись вирішити проблему, але розпочати іспит було неможливо.

Якщо з вами трапляється щось подібне, вам слід якомога швидше зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів. Неможливо знову підключитися до онлайн-іспиту. Надішліть безпосередньо свою електронну форму на адресу: //home.pearsonvue.com/aws/contact

Ваше питання буде вирішено протягом 3-5 робочих днів. Повторне планування іспиту займає близько тижня. Наберіться терпіння!

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, я рекомендую вам:

 • Запустіть тест системи перед вашим іспитом
 • Перезавантажте ноутбук у день іспиту
 • Обов’язково увійдіть у свій обліковий запис на 30 хвилин раніше, щоб розпочати процедуру реєстрації
 • Після реєстрації закрийте всі свої програми, крім програми для іспиту

І останнє, що не менш важливо, планування іспиту вперше може бути важким. У поточній ситуації знайти складний графік, який підходить саме вам, може бути складно.

Чи знали ви, що можете перенести призначення іспиту до двох разів, якщо вас це не влаштовує? Це саме те, що я зробив під час своєї другої спроби. Моє перше призначення іспиту було о 21:15, що для мене не було добре. Мені вдалося змінити зустріч о 15:00 і здати!

Тепер ваша черга

Протягом майже 42 днів я взяв на себе зобов'язання #AWSCertified.

Це було виснажливо і непросто щодня, але я ні про що не шкодую. Хоча я досі не знаю всіх служб AWS (чи можливо це взагалі?), Я дізнався багато нового про AWS та хмарні обчислення. Я точно знаю, що це допоможе мені в майбутньому!

По дорозі я також зустрів деяких досить дивовижних людей. На початку я трохи не хотів писати про свій прогрес чи підбадьорювати людей. Зараз я переконаний, що це найкращий спосіб зробити цей виклик.

Не соромтесь! Не соромтеся приєднуватися до каналу Discord, щоб задавати свої запитання або контактувати з людьми безпосередньо в Twitter. Ви будете вражені результатом.

Це була довга подорож. Я хотів би подякувати Ендрю Брауну та Квінсі Ларсону за те, що це стало можливим.

Я зробив своє, і тепер ваша черга.

Ви готові взяти участь у виклику?

Офіційно сертифікований партнер AWS-розробника !!! ???

Ще раз спасибі @andrewbrown та @ossia за те, що ви розпочали #AWSCertified challenge !!!

Тепер я став автором на #freeCodeCamp, я буду писати про цю подорож і ділитися своїми відгуками ✌️ pic.twitter.com/x8wKve7uKp

- Йохан Рін (@johanrin) 29 квітня 2020 р

Які-небудь питання? Не соромтеся зв’язуватися зі мною в Twitter або безпосередньо на каналі freeCodeCamp Discord. Я постараюся з усіх сил відповісти вам.