Як безкоштовно розгорнути статичний веб-сайт лише за 3 хвилини прямо з вашого Google Drive, використовуючи Fast.io

У цій статті я покажу вам, як безкоштовно розгорнути статичний веб-сайт лише за 3 хвилини, використовуючи хмарну службу зберігання, як Google Drive або Dropbox.

І ні - fast.io не заплатив мені або freeCodeCamp за створення цієї статті. Ми не маємо з ними ніяких стосунків. Я просто пишу про це, тому що знайшов їхній інструмент справді захоплюючим та корисним для швидкого розміщення статичних веб-сайтів безкоштовно.

Що таке Fast.io?

Fast.io - це рішення, створене Mediafire для спрощення роботи Інтернету. Кілька слів, їх мета - полегшити ваше життя, зробивши Інтернет більш доступним та керованим.

Він був запущений наприкінці 2019 року, тому я зараз ділюсь ним із вами.

Як це працює

Використовуючи Fast.io, ви зможете підключитися до своєї хмари (Google Drive, DropBox тощо), вибрати назву веб-сайту та розгорнути свій вміст у кілька кліків.

Якщо ваш вміст готовий, потрібно лише 3 хвилини, щоб розмістити його в мережі та зробити його доступним для всіх.

Коли ваш веб-сайт буде в Інтернеті, ви зможете його налаштувати, додати власне ім’я домену та підключити Google Analytics, щоб знати, скільки людей ви охоплюєте.

Я ще не згадував про це, але служба автоматично оновлює ваш веб-сайт, як тільки ви зміните вихідні файли. Наприклад, якщо ви використовуєте Google Drive для обміну своїм вмістом, як тільки ви щось зміните на своїй HTML-сторінці, він буде оновлений.

Доступні провайдери сховища

Ось список доступних постачальників сховищ, якби я опублікував свій веб-сайт сьогодні:

 • GitHub
 • Dropbox
 • Google Drive
 • Коробка
 • Mediafire
 • OneDrive

Як ви можете собі уявити, цей список буде збільшуватися у міру додавання нових послуг. Але навіть зараз у вас є багато можливостей розмістити ваш статичний веб-сайт.

Конкуренти

Вже існує низка різних компаній, які дозволяють швидко отримати статичний веб-сайт в Інтернеті. Найвідоміші рішення - це сторінки GitHub, Heroku та Netlify.

Я не обов'язково кажу, що Fast.io є найкращим, але мені подобається, як просто розгорнути базовий веб-сайт.

Коротке зауваження: якщо ви хочете розгорнути щось більш складне - наприклад, веб-сайт Python Flask - ви не можете зробити це за допомогою Fast.io. У цьому випадку я настійно рекомендую використовувати Heroku.

Як я вже казав вам, я буду з вами прозорий. Fast.io - чудовий сервіс для певних завдань.

Що таке статичний веб-сайт?

Перш ніж показати вам, як розгорнути ваш веб-сайт, я думаю, що важливо визначити, що таке статичний веб-сайт і які відмінності від динамічного сайту.

Статичний веб-сайт містить веб-сторінки з фіксованим вмістом. Зміст вашої сторінки в HTML, і всі користувачі бачать те саме.

Наприклад, ви можете використовувати цей тип веб-сайту, коли хочете створити цільову сторінку для свого веб-сайту (основна сторінка з інформацією про ваш товар).

Основна відмінність між цим та динамічним веб-сайтом, звичайно, ... динамічна частина!

Динамічний веб-сайт використовує серверну технологію для створення сторінки, коли користувач запитує веб-сайт.

Наприклад, ви можете використовувати цей тип веб-сайтів для свого блогу. Щоразу, коли ви додаєте нову статтю до бази даних, веб-сайт відображатиме її.

Настав час розгорнути свій веб-сайт

Чи готові ви поділитися своєю сторінкою з усіма? Давайте зробимо це!

У цій частині я покажу вам, як за кілька кліків перевести веб-сайт в Інтернет. Я збираюся використовувати базову HTML-сторінку, але як тільки ви зрозумієте, як працює Fast.io, ви можете змінити все.

1) Створіть файл index.html

Вам потрібно створити файл index.html з вашим HTML-кодом всередині. Я рекомендую вам почати з чогось простого, оскільки ви завжди можете оновити це пізніше.

Збережіть файл на своєму комп’ютері.

  My Static Website  

My Static Website

Hello, I'm online, and everyone can see me!

2) Відкрийте домашню сторінку Fast.io

Для початку роботи з Fast.io потрібно лише відкрити веб-сайт. Після цього натисніть кнопку "Зареєструйтесь зараз - це безкоштовно!" .

3) Налаштуйте Google Drive

Ця сторінка з’являється після кроку 2 і дозволяє вибрати постачальника сховища. Виберіть "Google Drive" .

Якщо ви хочете створити веб-сайт з іншим провайдером, ви можете зробити це пізніше, додавши його через сторінку свого облікового запису.

Fast.io потребує доступу до вашого облікового запису Google Drive, щоб працювати. Вони створять папку "Fast.io" для розміщення ваших веб-сайтів. Натисніть "Підключити Google Диск зараз" .

Вам потрібно вибрати свій обліковий запис Google, щоб зв’язати його з Fast.io.

Вам потрібно дозволити Fast.io отримати доступ до вашого облікового запису Google, щоб правильно пов’язати його.

Тепер ваш рахунок готовий, тому просто виберіть пароль, а потім натисніть «Створити рахунок» .

Коли ваш рахунок буде готовий, з’явиться повідомлення "Ласкаво просимо до швидкого!" з'явиться сторінка. Натисніть "Почнемо!" .

4) Створіть свій веб-сайт

Ви готові створити свій веб-сайт і поділитися ним з усіма! Клацніть на "Додати новий сайт" .

Виберіть назву веб-сайту та введіть його у полі введення. Закінчивши, натисніть "Далі" .

Fast.io дозволяє створити три типи веб-сайтів: веб-сайт для спільного використання файлів, веб-сторінку або веб-сайт браузера файлів.

У нашому випадку ми виберемо "Веб-сторінки", оскільки хочемо розмістити веб-сторінку HTML.

Якщо пізніше ви захочете створити веб-сайт для обміну деякими документами, вам доведеться повернутися на свою інформаційну панель, створити нову та вибрати Завантаження файлів.

Після натискання кнопки "Веб-сторінки" потрібно вибрати постачальника сховища. Клацніть на "Google Drive" .

Виберіть URL-адресу веб-сайту та введіть його у поле введення. Закінчивши, натисніть "Створити сайт" .

Ти зробив це! Ваш веб-сайт працює в Інтернеті та доступний за вибраною вами URL-адресою. У моєму випадку ви можете знайти мій сайт на mygoogledrivewebsite.imfast.io

5) Завантажте ваш index.html

Якщо ви відкриєте свій веб-сайт, ви можете помітити помилку, оскільки не завантажили файл index.html на свій Диск Google.

Ось два способи зробити це:

 • Відкрийте свій Google Drive і знайдіть папку Fast.io , а потім папку вашого веб-сайту (у моєму випадку "mygoogledrivewebsite.imfast.io").
 • На сторінці успіху кроку 4 натисніть "Переглянути свій Google Drive" .

Після цього клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Завантажити файли» . Відкриється нове вікно, знайдіть свій файл "index.html" - виберіть його .

Зачекайте трохи, перш ніж зміни з’являться на вашому веб-сайті.

6) Святкуй!

Розкажіть про це всім своїм друзям! Ваш веб-сайт працює, і його можуть бачити всі!

? Поділіться цим у Twitter, натиснувши тут! ?

7) Бонус

Якщо вам цікаво і ви хочете все налаштувати, ви можете повернутися на свою інформаційну панель і натиснути на своєму веб-сайті.

Ви зможете пов’язати свій веб-сайт із Google Analytics (статистика відвідувачів), змінити ім’я домену (наприклад, mywebsite.com) та багато іншого!

Висновок

Що ви думаєте про цю нову послугу? Ви знайшли це швидко та легко?

Не соромтеся поділитися цією статтею, якщо вам сподобалась.

Не пропустіть мій вміст, слідкуючи за мною у Twitter та Instagram.

Ви можете знайти інші статті на зразок цього на моєму веб-сайті: herewecode.io.

Хочу більше?

 • Щотижня отримуйте мотиваційну пропозицію з кількома порадами, коротким підручником із декількох слайдів та однією фотографією розробника в Instagram.
 • Підпишіться на розсилку та отримуйте останні статті, курси, підручники, поради, книги, мотивацію та інший ексклюзивний вміст.