Як налаштувати Go для Windows - швидкий та простий посібник

Ще однією чудовою мовою, яку можна додати до свого повного інструментального поясу для розробників, є проста і продуктивна загальна мова програмування Go.

Завдяки проекту, розпочатому в 2007 році, зусиллями деяких програмістів Google вдалося здійснити Go. Вони дуже подбали про дизайн Go, щоб зробити його чітким та послідовним у своїх мовних особливостях та стандартних бібліотеках, роблячи Go простим та цікавим у використанні.

Це найкраще з відкритим кодом ... але не забувайте: це чутливо до регістру!

Тож давайте почнемо роботу з операційною системою Microsoft Windows 10. Ви побачите, наскільки це насправді просто - потрібні лише базові робочі знання GitHub та командний рядок. Звичайно, існують інші способи встановлення та запуску програми, але з обмеженим кодом кодування я вважав, що цей набір інструкцій було найпростішим для розуміння та дотримання.

Обов’язково виконайте ці кроки в повному обсязі, а також у правильному порядку (як зазначено у списку), щоб уникнути необхідності видаляти Go та витратити кілька годин на вирішення будь-яких проблем, пов’язаних з установкою.

Етап 1: Встановіть наступне в такому порядку

  1. Оскільки Go часто використовує сховища з відкритим кодом (БЕЗКОШТОВНО!), Спочатку не забудьте встановити пакет Git.
  2. Перейдіть до веб-сайту встановлення Go тут. Завантажте та встановіть найновіший 64-розрядний набір Go для ОС Microsoft Windows.
  3. Дотримуйтесь інструкцій програми встановлення Go.
  4. Запустіть командний рядок на своєму комп'ютері, шукаючи “cmd”. Відкрийте командний рядок і введіть: “go version”
  5. Вихідні дані після введення версії go повинні виглядати так:

Етап 2: Створення робочого простору Go

Спочатку підтвердьте свої двійкові файли Go: перейдіть на Панель керування комп’ютера, потім - Система та безпека> Система> Розширені налаштування системи та на лівій панелі натисніть вкладку Додатково. Потім натисніть на Змінні середовища внизу праворуч. Переконайтеся, що шлях у системних змінних містить змінну “C: \ Go \ bin”.

Потім створіть свій робочий простір Go. Це буде в окремій новій папці, звідки зберігаються інсталяційні файли Go. Наприклад, ваші інсталяційні файли G були збережені під шляхом C: \ Go, і ви створюєте робочий простір Go під C: \ Projects \ Go

У новій папці робочого простору Go встановіть три нові папки:

Етап 3: Створення змінної середовища GOPATH

Створіть змінну GOPATH і посилайтеся на ваш щойно створений робочий простір Go. Поверніться до панелі керування та перейдіть до системи, а потім змінних середовища. Потім у розділі Системні змінні натисніть Створити.

Біля імені змінної введіть “GOPATH”, а поруч із значенням змінної введіть “C: \ Projects \ Go”

Щоб перевірити, чи правильно встановлений ваш шлях, введіть “echo% GOPATH%” у командному рядку.

Етап 4: Перевірте та переконайтесь

Тепер ви готові перевірити, що все працює правильно, відкривши командний рядок і набравши: go get github.com/golang/example/hello

Зачекайте, поки код буде повністю реалізований (це може зайняти кілька секунд), а потім введіть у командному рядку наступне: %GOPATH%/bin/hello

Якщо установка була успішною, ви повинні отримати таке зворотне повідомлення: "Привіт, іди приклади!"

Я сподіваюся, ви досягли успіху. Якщо у вас трапляються помилки або заплутані повідомлення, прокоментуйте нижче результати цього командного рядка: "go env"

Натхненням для цієї статті стали наступні он-лайн ресурси, які було дуже легко зрозуміти та допомогти під час налаштування Go у моїй операційній системі Windows:

Візуально проста та стилістична стаття Вейда Вегнера

І тепер ви готові стати «Сусліком»!