Найкращі спільноти розробників до участі у 2020 році

Якщо ви хочете розвиватися як розробник, я не можу надмірно підкреслювати переваги приєднання до спільноти розробників. Є багато переваг, починаючи від одноліткового програмування, закінчуючи обміном знаннями, наставництвом, підтримкою обміну, інструментами обміну, переглядами коду, відповідями на запитання та багатьма іншими.

Громади зазвичай будуються на спільній боротьбі людей, які навчаються в певному регіоні, і цілі кожної громади різняться залежно від колективних потреб людини.

Протягом багатьох років ці спільноти розробників зростали по всьому світу з різними цілями та місіями, але все ще з основною метою - забезпечити платформу для розробників, щоб вони могли вчитися, взаємодіяти, ділитися ідеями, підтримувати один одного та рости.

"Якщо ви хочете їхати швидко, їдьте наодинці. Якщо ви хочете їхати далеко, їдьте разом". - Африканське прислів’я

Щоб краще допомогти тим, хто шукає спільнот приєднатися, я склав список 20 найкращих спільнот у певному порядку, починаючи від інженерії, дизайну, науки про дані, машинного навчання, зв’язків із розробниками, написання технічних матеріалів тощо.

Якщо ви знаєте ще якісь спільноти, які вам здалися корисними, поділіться ними в розділі коментарів на користь усіх :).

1. Жінки, які кодують

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.17.55 PM.png

Women Who Code - міжнародна некомерційна організація, яка надає світовим співтовариствам для жінок у галузі техніки події, ресурси для кодування, робочі місця, наставництво тощо. Вони мають на меті надихнути, підтримати та допомогти жінкам розвинути технічні навички та досягти успіху у своїй кар’єрі.

Приєднуйтесь зараз, щоб отримати ексклюзивний доступ до їх спільноти, подій, стипендій, безкоштовних квитків на події, дошок для роботи тощо.

2. Хешнод

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.18.13 PM.png

Hashnode - це Інтернет-спільнота, де розробники діляться знаннями та розвивають свою кар’єру. Розробники з усього світу беруть участь у подальших дискусіях щодо Hashnode. Ви можете писати історії, задавати відкриті, а також технічні питання, анонімно ставити запитання та розпочинати опитування. Ви також можете задати запитання популярним технічним командам та інфлюенсерам-розробникам або навчитися з історій чудових жінок у галузі технологій.

Платформа Devblog від Hashnode дозволяє вам створити свій особистий блог у власному домені за декілька простих кроків із усім необхідним для зростання як блогер. (Немає Paywall, безкоштовний домен, SSL, автоматичне резервне копіювання повідомлень, Markdown, підтримка AMP тощо). Володійте своїм канонічним, робіть свій вміст незалежним та будуйте повноваження домену.

3. Freecodecamp

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.18.25 PM.png

freeCodeCamp - це некомерційна організація, яка допомагає людям навчитися безкоштовно кодувати завдяки тисячам відео, статей, інтерактивним урокам кодування та тисячам навчальних груп freeCodeCamp по всьому світу.

Ви навчаєтесь, виконуючи завдання кодування та будуючи проекти поряд із перевіреними сертифікатами.

4. StackOverflow

Знімок екрану 2020-03-10 о 11.54.48 AM.png

Stack Overflow - це сайт для запитань і відповідей для програмістів, що має безліч питань та відповідей на широкий спектр тем комп’ютерного програмування.

Ви можете вчитися на вже заданих питаннях і відповідях на них, ділитися своїми знаннями з програмування, відповідаючи на поставлені запитання або ділитися своїми проблемами / помилками тут.

5. HackerNews

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.18.37 PM.png

Hacker News - веб-сайт соціальних новин, присвячений інформатиці та підприємництву, де ви можете надіслати посилання на технічний вміст.

Це чудове місце для просування вашого вмісту до широкого кола глядачів та знаходження дивовижного вмісту від інших технічних виродків.

6. Хакернін

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.19.24 PM.png

Hackernoon - це сайт технічних засобів масової інформації, який пропонує історії та думки, написані справжніми професіоналами в галузі техніки та прочитані технологами, розробниками програмного забезпечення, біткойнерами, ентузіастами блокчейнів.

Ви можете писати тут технічні статті та вчитися на широкому діапазоні необмеженого технічного змісту.

7. Спільнота SitePoint

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.20.43 PM.png

Спільнота SitePoint - це спільнота веб-дизайнерів та розробників, які обговорюють все, що стосується веб-розробок, починаючи з HTML, CSS, JavaScript, PHP, Photoshop, SEO тощо.

Як і StackOverflow, тут ви можете задавати та відповідати на всі запитання веб-розробки.

8. Каггл

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.21.33 PM.png

Kaggle - це Інтернет-спільнота науковців з даних та практиків машинного навчання, що має величезний репозитарій опублікованих спільнот даних та коду з понад 19 000 загальнодоступних наборів даних та 200 000 відкритих блокнотів. Kaggle також пропонує курси з машинного навчання, панд, Python, глибокого навчання, візуалізації даних, SQL поряд із змаганнями та дискусії, які допоможуть вам зростати.

9. Інді-хакери

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.21.51 PM.png

Інді-хакер - це "людина, яка створює інтернет-проект, який може приносити дохід". Indie Hackers - це всесвітня спільнота розробників, яка ділиться своїми проектами, стратегіями та статистикою доходів за своїми компаніями та побічними проектами.

Ви можете вчитися у засновників, що стоять за сотнями успішних компаній в Інтернеті, і спілкуватися з іншими, хто відкриває та розвиває власні компанії, за допомогою глобальних зустрічей, дискусій, статей тощо.

10. Код Новачок

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.24 PM.png

Code Newbie - це найбільш підтримувана спільнота програмістів та людей, які навчаються кодувати. Він розпочався як щотижневий чат у Twitter, призначений для надання вкрай необхідної підтримки людям, які навчаються кодувати. З тих пір вона переросла у підтримку міжнародного співтовариства людей, які навчаються кодувати.

11. Спільнота Digital Ocean

Знімок екрану 2020-03-09 о 8.22.24 PM.png

Це інклюзивне місце, де розробники можуть знайти або надати підтримку та внести свій внесок у спільноту любителів DevOps та хмарних обчислень. Спільнота надає вичерпні путівники, навчальні посібники, тенденції для розробників, сеанси відповідей та багато іншого.

12. Полювання на товар

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.22.39 PM.png

Product Hunt - це захоплююче співтовариство дивовижних продуктів, що запускаються щодня. Це місце для любителів продуктів, щоб поділитися новинами мобільних додатків, веб-сайтами, апаратними проектами та технологічними творами та дізнатись про них.

13. Reddit

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.23.05 PM.png

Reddit - це глобальна спільнота тисяч підтоварств, нескінченних розмов та автентичних мереж з безліччю нескінченних потоків для розробників, таких як r / responsejs, r / vuejs, r / JAMstack_dev, r / Python та багато іншого.

14. DevCareers

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.23.24 PM.png

DevCareer - це некомерційна організація, яка орієнтована на підтримку майбутніх розробників наставництвом та ресурсами, що дозволить їм стати розробниками світового класу. Вони надають ноутбуки, коворкінг, ресурси, наставництво та працевлаштування розробникам програмного забезпечення в Африці, які проходять програму.

15. Спільнота Фонду дизайну взаємодії

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.23.47 PM.png

Спільнота Interaction Design Foundation надає захоплюючу можливість дизайнерам створити та відточити своє портфоліо, готуючись до нової роботи з досвідом роботи. Вони пропонують курси від експертів UX, місцеві зустрічі UX Design у містах по всьому світу, обговорення UX, співпрацю та багато іншого.

16. Щоденний інтерфейс

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.24.01 PM.png

Daily UI - це безкоштовна серія щоденних завдань з дизайну інтерфейсу, натхнення та несподівані нагороди, які допоможуть вам стати кращим дизайнером за 100 днів. Їхні дивовижні щоденні нагадування мотивуватимуть вас продовжувати вчитися.

17. Розробник

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.24.23 PM.png

DEV - це спільнота розробників програмного забезпечення, які допомагають одне одному. DEV надає можливість розробникам співпрацювати та взаємодіяти під час навчання та обміну знаннями.

18. Колектив DevRel

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.24.39 PM.png

DevRel Collective - це спільнота ентузіастів відносин із розробниками, яка існує для сприяння обміну інформацією, ресурсами та заохоченням серед спільноти DevRel.

Якщо ви берете активну участь у спільнотах розробників, адвокації чи організації заходів, вам слід приєднатися до цієї спільноти.

19. Кола розробників Facebook

Знімок екрану 2020-03-09 о 20:25 54.png

Кола розробників від Facebook - це програма, призначена для створення локально організованих спільнот для розробників. Ці спільноти навчають та забезпечують форум для обговорення та обміну знаннями щодо тем, які є головними для розробників на певному ринку.

Знайдіть тут найближче коло розробників.

20. Групи розробників Google

Знімок екрану 2020-03-09 о 20.26.13 PM.png

GDG об'єднує розробників програмного забезпечення зі схожими інтересами для зустрічей через зустрічі та практичні семінари. Спільнота вітає всіх та всіх, хто цікавиться технологіями, від початківців до досвідчених професіоналів ''

Знайдіть тут найближчий розділ GDG

Висновок

"Немає сили для змін більше, ніж спільнота, яка виявляє, про що вона піклується". - Маргарет Дж. Вітлі

Зв'язок у спільнотах розробників зріс із просто "технічних груп" до "сімейних груп", де всі захоплені обміном знаннями, поверненням і допомагаючи кожному досягти вищих вершин.

Хіба це не просто дивно? Вітаємо з новою епохою, де обмін знаннями та спільність стають порядком дня. ??