Де знаходяться мої контакти в Gmail? Швидко знайдіть і отримайте до них доступ.

Якщо ви все ще звикаєте до нового Gmail, можливо, вам цікаво, куди поділися ваші контакти. Не бійтеся - їх легко знайти, коли ви знаєте, де шукати.

У цьому покроковому посібнику ми розглянемо:

  • Як увійти в Gmail і знайти свої контакти
  • Як додати нові контакти (двома способами)
  • Як керувати своїми контактами (перевірити наявність дублікатів, створити мітки / групи)
  • Як імпортувати та експортувати контакти

Тож давайте почнемо.

Крок 1: Відкрийте Gmail

Перейдіть у свій обліковий запис Gmail і перегляньте домашню сторінку. У верхньому правому куті ви побачите квадрат, що складається з дев'яти крапок (це ваші програми):

Крок 2: Відкрийте свої програми

Клацніть на цей квадрат, і ви побачите спадне меню, що містить усі ваші доступні програми. Додаток для контактів може бути не вгорі, але ви можете перетягувати програми в будь-яке розташування, яке вам подобається.

Якщо програми для контактів ви не бачите, натисніть "більше" внизу та додайте її.

Крок 3: Клацніть на піктограму контакту та керуйте своїми контактами

Після натискання синього значка "контакти" ви перейдете на цей екран (у вас може бути або не бути більше одного контакту - або у вас ще може бути жодного):

Якщо у вас вже є купа контактів, вони будуть там. Детальніше про те, що ви можете зробити з ними нижче (на кроці 5).

Як створити нові контакти

Якщо у вас ще немає контактів або ви хочете додати нові контакти, це також місце для вас.

Ви можете створити новий контакт кількома способами. Перший спосіб створити контакт, який ви будете використовувати, якщо ви ще не надіслали електронною поштою людину, яку хочете додати, натиснувши кнопку "створити контакт":

Коли ви створюєте новий контакт за допомогою цієї кнопки, він попросить вас надати деяку інформацію, щоб заповнити запис контакту. Ви можете заповнити скільки завгодно чи мало - ім’я та електронна пошта, як правило, дуже корисні.

Потім натисніть "зберегти", і ось! Створено новий контакт.

Але є інший, надзвичайно простий спосіб створити контакт - якщо ви вже маєте електронний лист від людини. Просто наведіть курсор на адресу електронної пошти у вхідних і зачекайте, поки поле з’явиться, як показано нижче:

Потім натисніть "додати до контактів" і voilà - ви потрапите на той самий екран створення контактів (див. Вище).

Якщо ви вже додали цю особу до своїх контактів, замість "Додати до контактів" ви побачите "Редагувати контакт".

Примітка : після того, як ви додали кілька нових контактів таким чином, можливо, доведеться оновити браузер, щоб ці контакти з’явилися.

Крок 5: Дізнайтеся, що ще можна зробити зі своїми контактами

На сторінці контактів можна зробити набагато більше. Давайте детальніше розглянемо.

Часто зв’язуються та копіюють

По-перше, ви можете побачити людей, яким ви найчастіше надсилаєте електронну пошту, на вкладці "часто контактують" у меню лівої бічної панелі.

Далі ви можете перевірити наявність дублікатів контактів на вкладці "дублікати". Gmail очистить для вас дублікати, тому вони не захаращують ваш список контактів, але ви можете знайти ці дублікати тут.

Етикетки

Ви також можете створити групи контактів, яким ви часто надсилаєте електронну пошту - наприклад, ваша команда на роботі, члени вашої родини, чуваки тощо.

Щоб створити групу з мітками, перейдіть на вкладку "Мітки" в меню лівої бічної панелі та натисніть "створити етикетку" - і надайте їй назву, що хочете. Як і freeCodeCamp Unicorns - основна команда. Тоді збережіть його.

Тепер, коли ви перейдете до своїх контактів і наведете курсор на зображення профілю контакту, це перетвориться на прапорець. Якщо ви хочете додати цей контакт до групи, просто поставте прапорець.

Далі натисніть вкладку "Керування мітками" вгорі та виберіть мітку, яку ви хочете використовувати:

Після вибору цієї мітки до неї будуть додані всі перевірені контакти для подальшого блаженства по електронній пошті.

Видалення контакту

Якщо з якихось причин ви хочете когось видалити зі своїх контактів, це досить просто. Просто наведіть курсор на цей контакт / рядок і натисніть на три вертикальні крапки, що з’являються праворуч:

Потім натисніть опцію «Видалити» і підтвердьте. Бух-бай.

Імпорт та експорт контактів

Можливо, ви захочете масово імпортувати нові контакти, і ви можете зробити це за допомогою функції імпорту (у тому самому меню панелі інструментів ліворуч).

Просто натисніть кнопку "імпортувати", а потім виберіть список контактів, які ви хочете імпортувати в Gmail (у форматі CSV або vCard):

Ви дотримуєтесь подібного процесу, якщо хочете експортувати контакти Gmail як файл CSV або Outlook:

Просто як це!

Якщо вам потрібно керувати своїми контактами будь-яким іншим способом - оновіть запис, видаліть запис або будь-що інше, що ви хочете зробити - просто поверніться назад до цього списку контактів і відредагуйте.

Ярлики

Існує кілька надзвичайно швидких і простих способів дістатися до ваших контактів.

  1. Якщо ви ще не користуєтеся Gmail, просто відвідайте сторінку contacts.google.com у своєму браузері. Ви навіть можете зробити його закладкою для зручного доступу.
  2. Якщо ви вже працюєте в Gmail, ви можете скористатися комбінацією клавіш (якщо їх увімкнено - перевірте у меню налаштувань). Просто введіть G, після чого відразу ж натисніть C, і відкриється сторінка контактів.

Ви тепер майстер контактів Gmail

Або принаймні набагато мудріший хоббіт.