Посібник зі стипендій Apple WWDC - Як подати заявку в 2021 році

За останній рік я отримав багато повідомлень із запитаннями про те, як я потрапив у WWDC 2019 як науковець. І нарешті я вирішив написати цю публікацію, щоб відповісти на ці запитання.

Тож, швидше за все, якщо ви задаєтеся питанням, як подати заявку на стипендію, відповіді на ваші запитання дадуть у цій статті.

Що таке стипендія Apple WWDC?

Перш за все, WWDC - це Всесвітня конференція розробників від Apple, яка проводиться щороку в червні. Там Apple оголошує про останні оновлення програмного забезпечення (та обладнання) деяких своїх продуктів, включаючи MacBooks, iPhone та iMacs.

Якщо ви хочете відвідати WWDC, це пов'язані з цим витрати:

  1. Вартість квитка на захід: $ 1600
  2. Тиждень перебування в Сан-Хосе, штат Каліфорнія: $ 1000 - $ 1500 (залежить)
  3. Дорожні та інші витрати - 400–500 доларів (знову ж таки, залежить)
  4. Квиток на літак: 1500–2000 доларів (знову ж таки, залежить, але з Індії це справедлива ціна)

Будучи студентом, ви, мабуть, не можете собі цього дозволити. Але Apple пропонує стипендію студентам, де вони спонсорують ваш квиток на літак, вартість квитка на подію та тиждень перебування. Це близько 5000 доларів економії, якщо вам вдасться обрати вас як стипендіата WWDC.

Хто я?

Я веб-розробник, який був вченим Apple WWDC '19. Підводячи підсумок, я був, мабуть, єдиною людиною з натовпу WWDC, яка знала JavaScript краще, ніж Свіфт.

Але якщо я можу отримати стипендію, можете і ви. Тож тепер давайте обговоримо стипендію WWDC більш детально.

Стипендія WWDC 101

Це стипендія, яку Apple пропонує людям, які навчаються на програмах STEM по всьому світу. Якщо ви вступили до коледжу або навчаєтесь у школі, швидше за все, ви можете подати заявку на цю стипендію.

Щоб подати заявку на стипендію, вам потрібно створити простий проект, який команда рецензентів Apple може використати та випробувати менш ніж за 3 хвилини. Більш-менш, це ТІЛЬКИ вимоги вашого додатку WWDC:

  1. Обмеження розміру (20 МБ)
  2. Ви повинні бути зареєстровані в організації STEM
  3. Ви повинні використовувати технології Apple (Xcode, Swift, MacBooks тощо)
  4. Зробіть це невеликим додатком, яким можна скористатися та зрозуміти його протягом 3 хвилин

Тепер давайте почнемо з того, як я це зробив, а потім я дам вам кілька підказок, які допоможуть вам подати заявку наступного року.

Як я зламав стипендію WWDC19 за 10 днів

Для початку я буквально дізнався все про WWDC: мову програмування Swift та технології навколо всього за 10 днів. Немає брехні. І це допомогло мені отримати стипендію (того року я був одним з небагатьох з Індії).

Але я не хочу плутати вас з якоюсь річчю - неможливо розірвати цю заявку на стипендію з цілком початкової держави лише за 10 днів.

Я зміг це зробити, оскільки раніше мав невеликий досвід програмування, переважно з Node. Загальні поняття програмування залишаються незмінними, і через деякий час ви просто переглядаєте синтаксис та документацію здебільшого.

Ось те, що я подав на WWDC 2019:

Повірте мені, я навіть не уявляв, як будувати всю цю справу. Я вивчив необхідні API та фреймворки Apple за 10 днів.

Отже, ось як ви можете підійти до WWDC '21 за 5 кроків:

№1: Вивчіть фреймворки Swift та Apple

Apple любить бачити студентів, які використовують їхні технології - Swift, SwiftUI, ARKit тощо. Чим більше ви можете використовувати, тим краще. Не змушуйте і не роздувайте свій додаток, а спробуйте продемонструвати те, що знаєте.

Якщо ви створюєте просту гру, спробуйте також представити якусь AR-версію гри. Якщо ви створюєте проект для WWDC, який міг би використовувати трохи ML, зробіть це. Ви отримаєте за це очки.

No2: Виберіть важкі ідеї

Коли я починав створювати свій проект для WWDC, я навіть не уявляв, як це зробити. Не брехатиму, моя остаточна версія була насправді не такою, якою я собі уявляла, але вона була досить близькою.

Чим амбітнішою буде обрана вами ідея, тим більше у вас шансів. Але збалансуйте свої амбіції з вашими часовими рамками - ви не хочете мати неповний додаток до того, як подані документи закриються.

Для мене це був дуже близький дзвінок (я мав свою заявку готову приблизно за годину до кінцевого терміну). До того ж мені довелося багато працювати, щоб навчитися всім цим новим технологіям Apple, оскільки я нічого раніше не знав.

Тож переконайтесь, що у вас є оцінка того, що вам потрібно навчитися і що ви хочете побудувати. Але, як я вже сказав, вибирайте блискучі та амбіційні ідеї, які виділяються.

№3: Запишіть свої ідеї, а потім побудуйте їх за 10 днів

Це скоріше особиста думка. Але я бачив людей, які вважають за краще будувати щось протягом 2, 3 або 4 місяців до початку стипендії. Повірте, ви отримаєте підвищення продуктивності на 500%, коли почнеться відлік.

Я б сказав, тримайте при собі список унікальних чи інноваційних ідей. Вивчіть набір навичок, але розробляйте проекти, які ви збираєтесь подати лише протягом 10 днів. Чесно кажучи, достатньо часу, щоб здійснити щось гідне, що персонал Apple може відчути за 3 хвилини (їх прямі вказівки).

Я рекомендував зосередитись на ідеях, які реально впливають на світ, - освіті, здоров’ї планети, зробити технології більш доступними для людей тощо.

Це ідеї, які панель стипендій Apple дуже цінує (принаймні, це я спостерігав у більшості прийнятих матеріалів). І якщо ви зацікавлені в якомусь із цих напрямків, це було б весело та вдало для вас.

No4: Спробуйте піти на Swift Playgrounds на iPad

Якщо це можливо, я б рекомендував НЕ підходити до подання на ігровий майданчик Xcode на основі MacBook.

Я знаю, що були люди, які перемагали на своїх ігрових майданчиках Xcode. Але я вважаю, що якщо ви підете на ігровий майданчик на базі MacBook, ви втратите купу речей.

Я кажу це з двох основних причин:

  1. iPad має кращу підтримку камери та API для таких речей, як ARKit, та кращий процесор для моделей ML / інтенсивних програм
  2. Книги Swift Playground (доступні лише на iPad) чудові для використання та взаємодії (як користувач)

Протягом деякого часу Apple не сильно змінювала свої рекомендації щодо стипендії. Тож слід з упевненістю припустити, що ігрові майданчики Свіфта також стануть вибором і в наступному році.

З ними легко працювати (так само, як ігрові майданчики Swift на Mac), і вони дуже цікаві. iPad справді дає багато корисного. Тож спробуйте подати заявку на iPad, якщо це можливо.

№5: зосередьтесь і на своїх відповідях

На панелі Apple також читаються ваші відповіді на основні запитання про те, якою технологією ви використовували та будували свій проект.

Обов’язково згадайте все, що ви використовували, починаючи від найкращих фреймворків Apple і закінчуючи зовнішніми активами, якщо ви ними користувались.

Прочитайте свої абзаци - єдиним, що гірше, ніж невелика помилка у вашому коді, може бути невелика помилка у вашому абзаці.

Окрім цього, залишайтеся зосередженими протягом 10 днів (пам’ятаю, я майже всі 10 днів витягував усі ночі), а головне робіть це для розваги. Є багато способів зробити крок вперед у житті, і це лише один із них.

Не наголошуйте надмірно на тому, яким може бути результат. Тому що, якщо ви намагаєтеся це зробити, вам, мабуть, вже за 20 років, а це означає, що перед вами повноцінне життя. У вас буде достатньо часу, щоб зробити ще дивовижніші речі, незалежно від результату. Тож просто йдіть за ним!

Мій досвід роботи з WWDC

Коротше: приголомшливо дивовижно супер круто!

Хоча я хотів, щоб ця стаття була зосереджена на допомозі вам, я також написала цей розділ, щоб спонукати вас наполегливо працювати над цією стипендією. Це відкриває ТОН ТРУБ мережевих можливостей, і ти зустрічаєшся і заводиш купу крутих друзів (MKBHD включено ха-ха). До того ж ви будете дуже весело провести час.

Я поділився деякими своїми моментами у повному влозі минулого року, подивіться, чи сподобалось вам те, що я там зробив.

Якщо у вас все ще є запитання, або ця стаття допомогла вам, не соромтеся зв’язатися зі мною у Twitter чи Instagram та сказати мені :) Я також працюю над codedamn, платформою для вивчення та підключення розробників, сміливо дайте це візит теж.