Пояснення атрибуту ролі HTML

roleАтрибут описує роль елемента в програмах , які можуть використовувати його, наприклад, для читання з екрану або луп.

Приклад використання:

Button Link

Зчитувачі екрана читатимуть цей елемент як „кнопка” замість „посилання”.

Існує чотири категорії ролей:

  • Анотація ролей
  • Ролі віджетів
  • Ролі структури документа
  • Орієнтир Ролі

Докладніше про атрибути HTML:

атрибут

атрибут

атрибут

атрибут

атрибут

атрибут

атрибут

Докладніше про атрибути HTML

Елементи HTML можуть мати атрибути, які містять додаткову інформацію про елемент.

Атрибути HTML, як правило, поставляються в парах ім'я-значення та завжди йдуть у початковому тегу елемента. Назва атрибута говорить про тип інформації, яку ви надаєте про елемент, а значення атрибута - це фактична інформація.

Наприклад, елемент anchor ( ) у документі HTML створює посилання на інші сторінки або інші частини сторінки. Ви використовуєте hrefатрибут у початковому тезі, щоб повідомити браузеру, куди посилання посилає користувача.

Ось приклад посилання, яке направляє користувачів на домашню сторінку freeCodeCamp:

Click here to go to freeCodeCamp!

Зверніть увагу, що ім’я атрибута ( href) та значення (“www.freeCodeCamp.org”) відокремлюються знаком рівності, а лапки оточують значення.

Існує багато різних атрибутів HTML, але більшість з них працюють лише з певними елементами HTML. Наприклад, hrefатрибут не буде працювати, якщо він розміщений у отворі

тег.

У наведеному вище прикладі значенням, яке надається hrefатрибуту, може бути будь-яке дійсне посилання. Однак деякі атрибути мають лише набір допустимих параметрів, якими ви можете скористатися, або значення мають бути у певному форматі. langАтрибут повідомляє браузеру за умовчанням мову вмісту в HTML - елементі. Значення langатрибута повинні використовувати стандартну мову або коди країн, наприклад, enдля англійської або itдля італійської.

Логічні атрибути

Деякі атрибути HTML не потребують значення, оскільки вони мають лише один варіант. Вони називаються булевими атрибутами. Наявність атрибута в тезі застосовуватиме його до цього елемента HTML. Однак це нормально виписати ім'я атрибута і встановити його рівним одному варіанту значення. У цьому випадку значення, як правило, збігається з ім'ям атрибута.

Наприклад, елемент у формі може мати requiredатрибут. Це вимагає від користувачів заповнення цього елемента, перш ніж вони зможуть подати форму.

Ось приклади, які роблять те саме: