Як переглянути фотографії Apple iCloud в Інтернеті на веб-переглядачі вашого ноутбука або робочого столу

Уявіть собі: ви щойно повернулися з прекрасного відпочинку і хочете показати всі ці чудові фотографії своїй родині. Але ваш телефон щойно помер. А оскільки ви перебуваєте на сімейній вечері, то вашого ноутбука ніде не знайти.

Що ти робиш?

Фотографії iCloud на допомогу!

Якщо вам потрібно потрапити на свої фотографії, але під рукою немає жодного надійного пристрою, цей посібник покаже вам, як.

Починаємо

Ви, мабуть, знайомі з програмою для фотографій на вашому iPhone. Я знаю, що відвідую його кілька разів на день, коли роблю або шукаю фотографію свого чарівного боксера.

Але що робити, якщо ви потрапили у ту нещасну ситуацію, про яку згадувалося вище, і не маєте доступу до свого телефону (або планшета чи ноутбука)? Відповідь проста: iCloud Photos. І ви можете отримати доступ до цих фотографій з будь-якого комп’ютера чи пристрою, якщо у вас є підключення до Інтернету та інформація для входу в Apple.

Тож давайте шукати ваші фотографії.

Зайдіть на iCloud.com і увійдіть

Відкрийте будь-який веб-браузер і перейдіть на сторінку icloud.com. Якщо ви не ввійшли в систему, вам буде запропоновано це зробити:

Знайдіть додаток для фотографій

Після входу в систему ви вийдете на екран, повний програм. І десь там ви побачите значок програми для фотографій:

Перший раз, коли ви отримуєте доступ до своїх фотографій таким чином, їх завантаження може зайняти деякий час. Особливо якщо у вас їх понад 19 000, як у мене. Просто посидьте, поки iCloud готує їх (і сміливо займайтеся чимось іншим, поки ви чекаєте).

Переглядайте, діліться та отримуйте задоволення!

Як тільки вони будуть завантажені, це буде виглядати приблизно так (з вашими власними фотографіями, звичайно):

Тепер ви можете показати своїй охочій родині те 45-хвилинне слайд-шоу, яке ви підготували в літаку додому ..., що, ймовірно, призвело до втрати акумулятора телефону.

Ознайомлення з iCloud Photos

Але що ще ви можете зробити зараз, коли знову отримаєте доступ до своїх фотографій? Ви можете впорядковувати їх, створювати обране, видаляти неприємні або повторювані знімки тощо. Давай подивимось.

Управління обраними

Ах, того останнього вечора на пляжі / горі / улюбленому барі. Пам’ятаєте, ту супер милу фотографію, яку ви просто вмираєте, щоб показати всім, щоб заздрити? Ви можете зробити його улюбленим, так що вам більше ніколи не доведеться шукати його на всіх своїх фотографіях.

Просто виберіть цю фотографію, двічі клацнувши на ній, щоб вона відкрилася. Угорі праворуч можна вибрати невелике меню значків:

Клацніть серце. Тепер ця фотографія у ваших улюблених.

Якщо ви хочете і надалі керувати улюбленими фотографіями, просто натисніть на вкладку "Вибране" в меню лівої бічної панелі.

Коли ви клацнете один раз на будь-якій із цих фотографій (як бачите, остання фотографія виділена синім кольором), це право вгорі меню знову стане доступним.

Ці піктограми меню дозволяють завантажувати фотографії, додавати вибрану фотографію до альбому, ділитися цією фотографією, завантажувати чи видаляти.

Порада: будьте обережні, видаляючи елементи. Ви не просто видаляєте цю фотографію з улюблених - ви видаляєте її з усіх своїх пристроїв.

Однак, якщо ви помилково видалите фотографію, ви можете відновити її. Просто перейдіть на вкладку "Нещодавно видалені" в меню лівої бічної панелі. Там ви побачите щойно видалену фотографію та скільки днів їй залишилось до зникнення. Назавжди.

Створення нового альбому

Що робити, якщо ви хочете поділитися конкретними фотографіями зі своєю сім'єю, але зберегти деякі інші приватними?

Ви можете зробити це теж! Просто знайдіть вкладку "Мої альбоми" в меню лівої бічної панелі:

Якщо ви хочете створити новий альбом, просто натисніть "+" у верхньому правому куті:

Вам буде запропоновано назвати альбом, і після цього ви можете додати фотографії, натиснувши піктограму завантаження фотографій у верхньому правому куті:

Ви також можете додавати фотографії до нового альбому під час перегляду фотографій. Просто виберіть фотографію (або перетягніть, щоб вибрати кілька фотографій) і натисніть на "+" у верхньому правому куті.

Тоді просто виберіть альбом, куди ви хочете, щоб були фотографії, і попередньо! Ваш альбом заповнений чарівними фотографіями собак (або фотографіями, які ви вибрали. Чи є інші фотографії?).

Керування альбомами

У своїх альбомах ви можете керувати своїми фотографіями так само, як і у вибраних. Просто двічі клацніть на альбомі, виберіть (клацніть) фотографію та відредагуйте.

А тепер все, що вам потрібно зробити, - це зібрати це наступне приголомшливе слайд-шоу.

Що робити, якщо я не бачу жодних фотографій?

Якщо ви увійшли в iCloud і не бачите жодних фотографій, можливо, ви не вибрали збереження своїх фотографій у iCloud.

Щоб виправити це, просто перейдіть у Налаштування на телефоні, виберіть Фотографії та переключіть фотографії iCloud на:

Це автоматично завантажить і збереже ваші фотографії в iCloud, щоб вони були там, коли вони вам знадобляться.

Порада: якщо ви не можете увімкнути цей перемикач, можливо, у вашому телефоні / пристрої недостатньо місця для їх зберігання. У цьому випадку вам просто потрібно оновити план зберігання iCloud.

Тепер ти більше ніколи не залишишся без своїх фотографій.