Навчіться кодувати, важкий шлях

Ці швидкі трюки зроблять навчання кодуванню якомога складнішим та нецікавішим! *

Попередження: містить сатиру…

1. Виберіть дійсно складну мову

Не забудьте вибрати складну мову програмування. Це дійсно поверне вашу подорож до вивчення коду ще до її початку.

Не ризикуйте тут. Можливо, ви чули, як деякі люди кажуть, що C ++ або Java є складними завданнями для початківців. Але навіть ними можна оволодіти, додавши трохи додаткового терпіння та наполегливості.

Можливо, ви могли б підібрати старомодну мову, таку як COBOL або PL / I. Або як щодо чогось дійсно низького рівня, як збірка, або навіть машинний код?

Чому б не спробувати таку езотеричну мову, як Malbolge, Befunge чи INTERCAL? Починаючи з однієї з цих мов, ви повернетесь на кілька років тому. Крім того, відсутність у них перспектив роботи повністю демотивує вас.

Що б ви не робили, не вибирайте сучасну, доступну та загальновживану мову, таку як JavaScript, Python чи Ruby .

Вони можуть мати великий попиті мають незліченні безкоштовні навчальні ресурси в Інтернеті . Вони можуть мати великі спільноти, які підтримують спільноту .

Але де боротьба у всьому цьому?

2. Налаштуйте середовище кодування кошмарів

Можливо, ви чули про різні текстові редактори та IDE (інтегровані середовища розробки), які можна безкоштовно завантажити або випробувати. Приклади включають Sublime, Atom, VSCode, IntelliJ, ... та багато іншого.

Деякі люди стверджують, що це може зробити написання коду набагато зручнішим та продуктивнішим . Ігноруйте цих людей.

Звичайно ... автодоповнення, підсвічування синтаксису, код-запилювання, а також доступ до всіх видів пакетів розширення все звук , як вони роблять кодування простіше . Але реальність зовсім інша. Нікому, хто насправді вміє писати програмне забезпечення, не потрібно ними користуватися.

Той факт, що ці редактори та IDE широко використовуються у всій галузі промисловістю та досвідченими розробниками , не має значення. Це має бути якась масивна змова, що фінансується компанією Big Tech ™, без сумніву.

Редактори на основі терміналів, такі як Vim або Emacs , часто називають складними для вивчення. Однак навіть цьому можна навчитися на практиці .

Для більш складного середовища розробки спробуйте блокнот Windows. Ще краще перевернути клавіатуру догори дном і відключити монітор від мережі.

Або, можливо, ви віддаєте перевагу такому налаштуванню:

3. Вирішувати великі проекти на ранніх термінах

Якщо ви серйозно ставитесь до навчання кодуванню, тоді всі знають, що вам слід досягти світового рекорду.

Зрештою, ви повинні мати змогу побудувати платформу потокового передавання відео та фільмів у режимі реального часу протягом першого тижня, додати систему рекомендацій на основі штучного інтелекту через другий тиждень та запустити технологічну компанію, що оцінює багатолітній долар, що коштує на мільйони доларів, протягом місяця або так. Дайте або візьміть кілька днів для найму та звільнення.

І в будь-якому випадку, це не те, що існує безліч прикладів поетапних навчальних проектів, зручних для початківців . Також не так легко, як коли-небудь, почати сприяти популярним проектам з відкритим кодом .

Тож точно не турбуйся цим.

4. Ніколи, ніколи не просіть про допомогу

Незважаючи на своє загальне, щоденне значення, під час розробки програмного забезпечення слово «новачок» насправді позначає того, хто народився з багаторічним досвідом та знаннями програмування.

Ось чому справжнім програмістам ніколи не потрібно просити про допомогу.

Плюс, новачок у чомусь - це класична ознака слабкості.

Ви не хочете виглядати слабким, тому не йдіть просити про допомогу, коли вважаєте, що вона вам може знадобитися. Навіщо прогресувати, коли ти можеш вчитися важчим шляхом?

Веб-сайти із запитаннями, такі як StackOverflow, можуть здатися переповненими розробниками усіх рівнів досвіду, які відповідають на запитання один одного . Але що вони насправді знають?

Слід визнати, що багато з них є професіоналами в галузі програмного забезпечення та мають знання експертів, якими вони хочуть поділитися з програмістами на всіх етапах . Але вони абсолютно не допомагають справжнім програмістам ... що б це насправді не означало.

5. Робіть часті піврічні перерви

Ви знаєте, що складніше, ніж навчитися кодувати?

Він навчається кодувати за дві години, із шестимісячними перервами між сесіями.

Всім відомо, що ключем до успіху в будь-якій справі є непослідовність. Деякі люди стверджують, що практикувати «мало і часто» - найкращий спосіб засвоїти нову навичку . Зазвичай це ті самі люди, які кажуть, що навіть 20 хвилин на день можуть змінити ситуацію . Вони помиляються в обох пунктах.

Тривала шестимісячна перерва - ідеальна кількість часу, щоб повністю забути те, про що ви дізналися раніше. Якщо ви не можете керувати шість місяців, то прагніть хоча б три-чотири.

Тільки не вживайте звичної звички робити навчання частиною своєї звичної рутини . Звичайні завдання включають чищення зубів, пов'язування взуття та промивання унітазу.

Ніхто ніколи не вдавався до цих речей, роблячи їх кожен день.

6. Не читайте навколо теми

Це добре відомий недолік Інтернету - просто не вистачає речей для читання, перегляду та прослуховування в Інтернеті.

Можливо, ви вже чули про ці так звані "блоги", "інтернет-публікації", "веб-сайти новин", "подкасти" та "відеоуроки". Погана новина полягає в тому, що я перевірив і можу підтвердити, що їх просто не існує.

Крім того, чи хтось серйозно вірить, що читання теми допомагає вам розвинути ширше розуміння ? Або що випадкові статті можуть викликати у вас інтерес до напрямків, про які ви, можливо, ніколи не думали ?

І навіть якби ці міфічні ресурси існували, хто скаже, що вони були б якісними , написаними експертами і дуже часто абсолютно безкоштовними ?

Можливо, вас спокушає відвідати книгарню чи бібліотеку ?

Ну, знову погані новини. Більше ніхто не друкує фізичні книги, бо їх ніхто не читає. Інтернет вбив їх. Або це зробив?

7. Уникайте спілкування з більш досвідченими програмістами

Правило номер один - навчитися чому завгодно - “триматися подалі від експертів”.

Це тому, що більшість експертів мають короткі спогади і не можуть згадати, як це було, коли вони тільки починали. Вони не винні. Їх мозок просто надто повний речей, яких ви не знаєте.

Досвід так чи інакше переоцінений ... так? Правильно .

Багато людей вважають, що парне програмування - це чудовий спосіб вивчити трюки та поради більш досвідчених розробників . Насправді ви частіше підбираєте їх шкідливі звички / погану поставу / цинічний світогляд.

Крім того, згадайте останній раз, коли хтось подивився на вас достатньо, щоб попросити поради про щось, про що їм було цікаво. Пам’ятаєш, як жахливо це тебе почувало?

Отже, чи справді ви думаєте, що досвідченим розробникам подобається говорити про те, чим вони займаються ? Звичайно, ні. Вони ображаються на людей, які задають ті самі запитання, що й у них, коли вони починали .

8. Тримайтеся подалі від стажування та заявок на роботу

Нарешті, обов’язково уникайте гуглінгу для стажування та роботи розробників початкового рівня у вашому районі.

Звичайно, не подавайте заявки ні на що, доки ви не написали код, що використовується для успішного посадки на Місяць, і не можете надіслати рукописне спільне посилання Білла Гейтса та Тіма Кука. Навіть тоді добре подумайте.

Добре, тому стажування можуть надати реальний світовий досвід роботи з програмним забезпеченням у складі команди . Вони можуть дозволити вам отримати реальний відгук про ваші успіхи . Вони також можуть допомогти вам вирішити, чи готові ви до певної посади .

Але! Вас ввели в оману, якщо ви вважаєте, що щось із цього стане вам у нагоді як професійному розробнику.

Всім відомо, що стажери є більш дешевою альтернативою найму офісу бариста. Насправді ви витратите весь час на заварювання кави. Пам’ятайте, що всі прочитані вами успішні історії вивчення коду опускають цю важливу деталь.

Аналогічним чином, подання заявки на роботу - це жахлива ідея.

Так, це правда, що розгляд заявок на роботу може допомогти вам оцінити, які навички вам слід зосередити, щоб розвивати їх далі . Але пам’ятайте, компанії завжди хочуть, щоб ви були експертом на сотню більше навичок, ніж ви можете вмістити у своє резюме / резюме, тож це буде нескінченний процес.

Навіть якщо ви все-таки претендуєте на роботу і вас запрошують на співбесіду, обов’язково відмовтеся. Інтерв’ю лякає, і ніколи не стає простішим із практикою та досвідом . Набагато безпечніша ставка - це закрити очі і чекати, поки до вас прийдуть роботи.

Безумовно , не ставтеся там і не ціліться високо !

Приписка

* Звичайно, якщо з якихось причин ви хочете навчитися кодувати простий спосіб, дотримуйтесь прямо протилежних цій пораді.

Або, можливо, читайте лише шматочки жирним шрифтом ...

Виберіть сучасну, доступну та загальновживану мову, таку як JavaScript, Python чи Ruby. … Редактори та IDE широко використовуються у всій галузі професіоналами та досвідченими розробниками. Автозавершення, виділення синтаксису, зв’язування коду та доступ до всіляких пакетів розширень… полегшити кодування Існує безліч проектів, покрокових навчальних програм для початківців там так само просто, як ніколи раніше, почати робити внески в популярні проекти з відкритим кодом StackOverflow… повний розробників усіх рівнів досвіду, що відповідають на запитання один одного…… Плюси програмного забезпечення з експертними знаннями, якими вони хочуть поділитися з програмістами на всіх етапах Займатися «мало і часто» - найкращий спосіб засвоїти нову навичкуНавіть 20 хвилин на день можуть змінити ситуацію. Увійдіть у звичну звичку робити навчання частиною своєї звичної рутини. Читання навколо теми допомагає вам розвинути ширше розуміння. Шансові статті можуть викликати ваш інтерес до напрямків, які ви, можливо, ніколи не розглядали. Інакше вони можуть бути високими -якість, написаних фахівцями, і дуже часто абсолютно безкоштовно Відвідайте книжковий магазин або бібліотеку Парне програмування є відмінним способом дізнатися прийоми і поради від більш досвідчених розробників досвідчених розробників , як говорити про те, що вони роблять Ask все ті ж питання , які вони мали , коли вони що починали стажування можуть надати реальний світовий досвід роботи з програмним забезпеченням у складі команди .Вони можуть дозволити вам отримати реальний відгук про ваші успіхи. Вони також можуть допомогти вам вирішити, чи готові ви до певної ролі роботи. Перегляд заявок на роботу може допомогти вам визначити, які навички вам слід зосередити на розробці наступних співбесід ... простіше з практикою та досвідом Поставтеся там і ставите високу мету!

Дякуємо за читання!