WeWork відчайдушно вичавлює готівку з Meetup.com, оподатковуючи 225 000 громад

Оновлення: Через кілька годин після того, як я опублікував цю статтю, Meetup тихо додав примітку у верхній частині свого оголошення. Вони не писали чи нічого іншого не писали, щоб оприлюднити цю замітку, але деякі люди це помітили і поділилися зі мною.

Ось що там написано:

" ОНОВИТИ 15 жовтня 2019 р., 13:30 за тихоокеанським часом: Ця зміна платежу наразі є лише обмеженим тестом для невеликої кількості груп. Організатори цих вибраних груп мають можливість відмовитися від цього тесту. Ми не будемо робити жодних суттєві зміни в оплаті найближчим часом. Ми зобов’язуємося заздалегідь повідомляти про це, перш ніж будь-які зміни набудуть чинності "

Вони вклонилися зворотній реакції. Зараз, коли їхній підхід "смажити жабу" не вдався, вони тепер збираються "відварити жабу" і впровадити ці зміни з часом. Meetup не писав твітів і не попереджав організаторів цього відступу.

Це перемога організаторів та учасників заходу. Але це тимчасовий. Meetup вже показав свої справжні кольори. Це лише питання часу, коли вони почнуть натискати ці нові ціноутворення на основі RSVP на більшість своїх спільнот.

Щоб бути на 100% зрозумілим: спільнота freeCodeCamp.org досі наполегливо працює над альтернативою Meetup з відкритим кодом, і ми стабільно прогресуємо.

(Завершити оновлення.)

Вчора ввечері Meetup.com тихо розгорнув нову структуру ціноутворення.

Ефективно "Жовтень", Meetup зменшує суму грошей, яку організатори повинні сплачувати щомісяця з 20 доларів на місяць до 2 доларів на місяць.

Ого - це чудово звучить. Організаторам груп не потрібно платити стільки? То чому всі такі божевільні?

Ну, Meetup також додає новий внесок у розмірі 2 долари США щоразу, коли людина відповідає на зустріч. Кожен. Неодружений. Час.

Давайте трохи підрахуємо математику. Раніше групі людей коштувало 20 доларів на місяць використання Meetup.com для організації своїх заходів.

З цією новою ціною, припустимо, у вас є середня група зустрічей, яка збирається раз на тиждень і має 30 RSVP кожного разу.

Загальні колективні збори групи Meetup.com тепер становитимуть від 20 доларів на місяць до:

($2 * 30 RSVPs * 4 events per month) = $240 

О, зачекайте - я забув додати, що Meetup.com все одно стягуватиме з організаторів груп 2 долари на місяць на додачу до цього. Отже, 242 долари .

Це збільшення вартості на 1210%.

Ось ще трохи математики.

Феліпе Хоффа створив цю візуалізацію, щоб показати, як ціноутворення на основі RSVP Meetup вплинуть на freeCodeCamp та його десятки груп зустрічей по всьому світу:

Наразі у нас було 8 600 RSVP для подій freeCodeCamp у 2019 році. Це означає:

(11,400 RSVPs * $2) = $22,800 in Meetup.com fees

Вибачте, Meetup.com. Ваша програмна платформа не коштує 22 800 доларів на рік для нашої некомерційної організації та її спільноти навчальних груп.

До цього часу більшість зустрічей були абсолютно безкоштовними. Meetup має можливість стягувати плату за участь людей, але дуже мало зустрічей використовують цю функцію.

Ми маємо понад 150 учасників на місяць @Dallas_Hackers. Ми часто маємо понад 100 RSVP. Ми не беремо плати за подію. Організатори платять 12 доларів на місяць з власної кишені.

Якщо ви стягуєте більше, ми просто відмовляємось від вашої послуги та використовуємо безліч інших способів оголошення.

- Tinker (@TinkerSec) 14 жовтня 2019 р

За оцінками 2017 року загальна кількість груп Meetup становила 225 000.

Ця зміна цін знищить тисячі спільнот на meetup.com - багато з яких існують вже більше десяти років.

Чому Meetup.com робить таке кричуще захоплення грошей? Через розлад IPO WeWork.

WeWork придбав Meetup.com у 2017 році приблизно за 200 мільйонів доларів.

А якщо ви ще не чули, WeWork зазнає великих проблем. Минулого місяця їх великий IPO вибухнув.

Генеральний директор WeWork Адам Нойман подав у відставку, вивівши з компанії 700 мільйонів доларів і зробивши надзвичайно схематичні речі, як-от придбання будівель від свого імені, а потім здавання будинків в оренду своїй компанії.

WeWork може закінчити готівку до листопада. Тому вони відчайдушно хочуть отримати готівку будь-яким способом. Це пояснює раптову, різку зміну ціни на Meetup.com.

Тож як Meetup.com впорався з цією PR-кризою? Ну, вони відповіли деяким людям, використовуючи ту саму точну консервовану відповідь. Потім вони просто перестали реагувати. І зараз вони твітують мотиваційні цитати.

Meetup байдуже.

Вони хрустили цифри.

Вони знають, що певний відсоток груп хобі та фітнес-груп - і, можливо, навіть кілька великих підприємств чи технічних груп - будуть знизувати плечима і казати: "Я думаю, людям зараз просто доведеться заплатити збір".

Якщо навіть 10% груп Meetup.com залишаться на своїй платформі, вони в підсумку зароблять значно більше грошей, ніж зараз.

На даний момент Meetup.com не піклується про стабільність. Його материнська компанія, WeWork, може розпочати процедуру банкрутства вже сьогодні.

Це дивний спосіб висловитись: "Meetup належить групі шахраїв (@WeWork), які попсували гроші венчурних капіталістів до стіни, і тому нам вкрай потрібно розгромити громаду"!

- Джек Алнут (@allnutt_eu) 14 жовтня 2019 р

Це має бути лише черговою притчею про корпоративну жадібність, що руйнує платформу.

Але це більш трагічно. Набагато, набагато трагічніше.

Тому що є тисячі керівників груп, які створили свої спільноти на Meetup.com.

Це не сповільнене відмирання, як у Tumblr або Geocities. Це все відбувається раптово, і несподівано.

Meetup - це величезна платформа. А його власники - на морозі - вирішили підпалити Meetup.com, щоб вони самі могли трохи довше залишатися в теплі.

Які варіанти існують у груп?

Жодна із спільнот, якими я керую (4000 членів у 4 групах), не зможе заплатити 2 долари за RVSP. Ми замінимо вам @Meetup.

- Димитріс Цапакідіс (@Dimitris) 15 жовтня 2019 р

Сумна правда полягає в тому, що для біженців Meetup.com не так багато хороших альтернатив.

Якщо ви створите групу на Meetup.com, ви автоматично отримаєте певний обсяг - як із пошуку Google, так і з власного механізму внутрішніх рекомендацій Meetup.

Meetup має "мережеві ефекти". Коли він стає більшим, стає кориснішим. І більше закріпився. Не на відміну від Facebook, Google, Amazon або будь-якої іншої компанії-платформи.

Meetup.com виграє від мережевих ефектів. Чорт візьми, вони зареєстрували загальновизнаний англійський вираз "meetup", тому ніхто інший не може його навіть використовувати.

Останні 2 роки я провів у пошуках хорошої альтернативи для десятків навчальних груп freeCodeCamp, розміщених на Meetup.com.

Є лише дві платформи, які можуть надати вашій групі та вашим подіям порівнянний вплив: Facebook та Eventbrite.

Facebook має функцію "Групи", яка дозволяє створювати події та дозволяє людям у вашій групі відповідати за них. Це безкоштовно. І більшість людей вже мають обліковий запис у Facebook, хоча сьогодні менше людей користується Facebook.

Проблема Facebook полягає в тому, що насправді важко досягти людей - навіть у вашій власній групі Facebook. У вашій групі Facebook може бути тисяч людей, і лише кілька сотень з них побачать вашу подію, коли ви її опублікуєте.

Звичайно, ви можете заплатити Facebook за рекламу своєї події. Це, мабуть, набагато дешевше, ніж використання Meetup.

Eventbrite хороший і безкоштовний для безкоштовних заходів. Це менш корисно для груп з регулярними заходами.

Також є кілька функціональних клонів meetup.com - деякі з них є відкритими.

Але жоден з них не має критичної маси. Більшість із них завалена групами, створеними людьми, які просто базікали, і події рідко отримують відповіді - не кажучи вже про те, що насправді трапляються.

Основна проблема цих платформ полягає в тому, що вони не пов'язані з якоюсь конкретною організацією. У них немає конкретної зацікавленої сторони, яка підвищує обізнаність про події.

Це великі загальні інструменти, схожі на соціальні мережі, де кожен може створити будь-який тип події та зробити її загальнодоступною для всіх.

Хороша новина полягає в тому, що останні два роки я провів у роздумах над цією проблемою. І є спосіб, як ми можемо залучити організації до власних мереж.

Кращий шлях вперед: Розділи, що проводяться самостійно

Рішення полягає в тому, щоб дозволити кожній організації розмістити власний "Meetup.com у коробці".

Вони можуть розмістити це на своїх власних серверах. Вони можуть розмістити це на своєму власному веб-сайті. І вони можуть спрямовувати свою власну спільноту на події власних глав.

Це дасть кожній організації повну власність і повний контроль над своїми даними. Це також дозволить їм налаштувати інструмент, проте найкраще відповідає їхнім розділам.

Організаціям більше не потрібно буде покладатися на великий централізований каталог Meetup різних груп та подій. Натомість вони можуть зосередитись на збільшенні власної аудиторії, підвищенні власного місцевого SEO та створенні власних списків розсилки подій.

freeCodeCamp - некомерційна організація, що підтримується донорами. Протягом останніх 5 років десятки наших місцевих відділів платили Meetup плату в розмірі 20 доларів на місяць - на загальну суму 10 000 доларів грошей волонтерів.

У нас проблема Meetup. І ми будуємо рішення для цього. Це називається глава .

freeCodeCamp створює альтернативу Meetup із відкритим кодом.

- Без зборів для організаторів

- Без зборів для учасників

Люди роками просять у нас безкоштовний інструмент для проведення заходів.

Зараз нова схема ціноутворення Meetup змушує нас докласти руку.

Побудуємо це разом: //t.co/1Po1I5l8C2 pic.twitter.com/WjIS8J8z2u

- Квінсі Ларсон (@ossia) 14 жовтня 2019 р

Ваша організація також зможе використовувати це рішення. Безкоштовно.

Ми почали працювати над цим вчора ввечері у відповідь на оголошення Meetup.com. І ми працюємо якомога швидше, щоб підготувати цей інструмент для вас.

Детальніше про це ви можете прочитати у сховищі GitHub.

Якщо ви є організатором заходу або некомерційною організацією з великою кількістю глав, знайте це: допомога вже на шляху.

Це буде набагато краще відповідати вашим потребам, ніж Meetup раніше. І це буде безкоштовно та повністю під вашим власним контролем.