Що таке режим польоту? Що він робить і коли його слід вмикати?

Якщо ви літали в літаку протягом останнього десятиліття і у вас є смарт-телефон, вам, швидше за все, довелося перевести цей телефон у режим польоту до того, як літак злетить.

Хоча більшість з нас просто дотримуються цього регламенту FAA, чи замислювались ви коли-небудь, чому вам справді потрібно використовувати режим польоту?

У цій статті ми дізнаємося, що робить режим польоту, чому ви повинні використовувати його під час польоту та як ще він може допомогти вам у вашому повсякденному житті.

Що таке режим польоту?

Коли ви вмикаєте режим польоту, ви вимикаєте можливість підключення телефону до стільникових мереж, мереж WiFi або Bluetooth. Це означає, що ви не можете телефонувати чи приймати дзвінки, надсилати текстові повідомлення або переглядати Інтернет.

Тим не менш, ти все ще можеш користуватися телефоном: ти можеш фотографувати, слухати музику, грати в ігри або складати електронні листи / повідомлення для надсилання пізніше. В основному все, що не вимагає сигналу або Інтернету.

Як його ввімкнути?

Щоб увімкнути режим польоту, якщо у вас iPhone або iPad, просто проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана. У меню, яке з’явиться, ви побачите маленький значок літака - просто клацніть на ньому, і він стане помаранчевим. Це означає, що включений режим польоту.

Ви також помітите, що ваш Wi-Fi вимкнений і що ваш телефон більше не передає радіосигнал.

Якщо у вас телефон Android, процес схожий - просто проведіть пальцем вниз і ввімкніть режим польоту.

Чому ми повинні це робити?

Ваш мобільний телефон - це потужний маленький пристрій. Він випромінює радіохвилі та електромагнітні перешкоди (ЕМІ), які потенційно можуть зіпсувати з пристроями зв'язку літака. І ніхто не хоче літака, який не може спілкуватися, скажімо, з управлінням повітряним рухом в аеропорту призначення.

Федеральна авіаційна адміністрація (FAA) також визначила, що стільникові сигнали, що надходять від планів, можуть завалити вежі клітин нижче, що спричинить порушення роботи. Зрештою, мільйони людей літають щодня, так що це було б багато засмічення вежі.

Якими б не були причини, і як би ви до них не ставилися, радимо дотримуватися вказівок стюардеси та вмикати режим польоту, коли ви в повітрі.

Срібна підкладка

Шість років тому FAA вирішила, що обмеження щодо стільникових телефонів / стільникових пристроїв були занадто жорсткими. Тож вони почали дозволяти пасажирам користуватися WiFi та Bluetooth під час польотів.

Якщо ваш літак має можливості Wi-Fi, сміливо підключайтеся до Інтернету та переглядайте сторінки. Бонус: Ви також можете використовувати навушники Bluetooth. Вам просто потрібно вручну знову ввімкнути WiFi, коли ви перебуваєте в режимі польоту (у тому ж меню док-станції, яке ви бачили вище).

Чи існують інші способи використання режиму польоту?

Подумайте, що робить режим польоту: це робить так, що ви не можете отримувати (або робити) дзвінки або отримувати (або надсилати) повідомлення. Це також утримує вас від бездумного перегляду веб-сайтів. Ах, потенціал для душевного спокою та продуктивності.

Завершіть роботу

Якщо вам потрібно зосередитись і зробити глибоку роботу, розгляньте можливість увімкнення режиму польоту. Більше відволікаючих спливаючих вікон, сповіщень чи шумів від вашого пристрою - яке полегшення.

Ви можете встановити для себе обмеження часу (не потрібно вмикати режим польоту протягом усього дня. Що робити, якщо ваш СО повинен запитати вас, що ви хочете на вечерю? Або ваша дитина повинна зв’язатися?). Спробуйте пару годин і подивіться, скільки ви зробите.

Захистіть своїх дітей

Говорячи про дітей, режим польоту може бути корисним і для них. Якщо ви даєте своїй дитині телефон або планшет (на дуже обмежений час - так?), Ви не хочете, щоб вони випадково зателефонували вашому босові або придбали весь ваш список бажань Amazon.

Тож просто увімкніть режим польоту. Вони все ще зможуть грати в ігри, фотографувати тощо. Вони просто не зможуть потрапити майже в стільки проблем.

Заряджайтеся швидше (і економите час автономної роботи)

Коли ваш телефон перебуває в режимі польоту, він не постійно намагається знайти бездротову мережу або сигнал. Таким чином, ваш акумулятор прослужить набагато довше.

Якщо у вас довгий день і ви забули акумулятор, увімкніть режим польоту. Ви зробите більше, отримаєте трохи душевного спокою, і ваш телефон все одно зарядиться пізніше, коли вам знадобиться, щоб перейти до того гарячого нового ресторану (чи чогось іншого), який ви хотіли спробувати.

Бонус: коли ви використовуєте режим польоту, ваш телефон насправді буде заряджатися швидше (ті самі причини, що були згадані вище: він не намагається зробити так багато, тому може зосередитися на зарядці). Тож якщо у вас немає нового супершвидкозарядного пристрою, це вам допоможе.

Відключіться і зробіть перерву

Нарешті, іноді вам просто хочеться відійти від телефону або планшета і звільнитися від усіх сповіщень. Добре для вас - зробіть це.

Режим польоту полегшує від'єднання від вашого пристрою, але все одно залишайте його увімкненим (наприклад, щоб використовувати його як будильник. Або зніміть кілька фотографій у вільному режимі). Тож клацніть на цей маленький літачок і залиште свої турботи на трохи.