Як встановити Rails на Ubuntu та оновити Ruby до останньої версії

Кілька місяців тому, коли я вперше вивчив Ruby-on-Rails, мені довелося працювати над спільним проектом із партнером-програмістом. Ми продовжували стикатися з проблемами, оскільки він мав іншу версію Rails та Buby для проекту. Я не міг обернутися головою, як встановити версії, необхідні проекту.

Ось керівництво, яке я хотів би мати. Він також покаже вам, як змінити версію Ruby або Rails, яку ви використовуєте, залежно від проектів, над якими ви працюєте.

Спочатку давайте встановимо останню версію Ruby. Для цього нам потрібно встановити пакет під назвою RVM - менеджер версій Ruby. Цей пакет дозволяє нам встановити БУДЬ-ЯКУ версію Ruby на нашій машині Ubuntu і дозволяє нам переключатися між версіями.

Весь код тут буде запущений за допомогою CLI / терміналу Ubuntu.

Встановлення RVM

  1. По-перше, нам потрібно встановити передумову. Відкрийте термінал Ubuntu і введіть команду:
sudo apt-get install software-properties-common 

Далі нам потрібно додати PPA (архів особистих пакетів) . PPA - це те, як ми отримуємо файли, що розповсюджуються розробниками, які ще не потрапили в офіційний пакет / магазин додатків Ubuntu.

Це також спосіб для розробників розповсюджувати останні версії свого програмного забезпечення, чекаючи, поки Ubuntu протестує та опублікує це програмне забезпечення в офіційному магазині.

sudo apt-add-repository -y ppa:rael-gc/rvm

Наведена вище команда додає PPA до списку місць, з яких ми можемо завантажувати пакети на нашій машині Ubuntu.

Далі, давайте оновимо наш список пакетів, запустивши:

sudo apt-get update

Нарешті, давайте встановимо сам RVM.

sudo apt-get install rvm

Тепер перезапустіть термінал, щоб зміни вступили в силу. Потім введіть rvm versionі натисніть, enterщоб перевірити, чи встановлено rvm. Ви повинні отримати таку відповідь:

rvm 1.29.10 (manual) by Michal Papis, Piotr Kuczynski, Wayne E. Seguin [//rvm.io]

Встановлення Ruby

Тепер ми можемо встановити останню версію Ruby, яка є 2.7.1. Запустіть команду rvm install 2.7.1. Крім того, ви можете запустити, rvm install rubyякий встановить останню стабільну версію (це встановить v2.7.0).

Щоб побачити, які версії Ruby ви встановили, запустіть rvm ls. Щоб переключатися між версіями Ruby, запустіть rvm use (наприклад, rvm use 2.7.1).

Встановлення Ruby-on-Rails

Остання версія Rails - о 6.03. Rails - це просто самоцвіт Ruby, і з встановленим Ruby ми можемо встановити Rails! Запустіть, gem install railsщоб встановити останню версію Rails.

Нарешті, щоб перевірити, чи все пройшло добре, біжіть rails -v. Вам слід Rails 6.0.3.2повернутися, оскільки це остання версія на момент публікації цієї статті.

Тепер ви можете розпочати свій перший проект Rails, набравши текст rails new myapp.

Гей, ти зараз на Rails!