Дізнайтеся Unreal Engine 4 by Coding 3 Games - Безкоштовний 5-годинний відеокурс для розробників ігор

Одним із найпоширеніших ігрових рушіїв є Unreal Engine від Epic Games. На YouTube-каналі freeCodeCamp.org ми опублікували комплексний курс про те, як використовувати Unreal Engine з C ++ для розробки ігор.

У цьому початковому курсі від Фахіра Меховича з Awesome Tuts ви дізнаєтесь, як створити три повноцінні ігри за допомогою Unreal Engine 4 та Blueprints (система візуального сценарію).

Unreal Engine можна використовувати безкоштовно, як і цей курс. Це чудовий спосіб почати вивчати розробку ігор безкоштовно. Створюючи ці три ігри, ви дізнаєтесь багато принципів дизайну ігор, корисних для створення всіх дітей.

Курс починається з викладання простої гри, щоб ви могли вивчити основні поняття. Ви дізнаєтесь, як керувати персонажем навколо тривимірного середовища. Персонаж може брати предмети і втрачати здоров’я.

Тоді ви навчитеся створювати гру з розбиттям цегли та pac-man. Ці ігри вносять більше складності, такі як ведення рахунків та взаємодія з ворогами. Всі активи, необхідні для створення цих ігор, включені безкоштовно.

Ви можете переглянути курс нижче або на YouTube-каналі freeCodeCamp.org (5-годинний перегляд).