Дізнайтеся, як безкоштовно використовувати Photoshop - 7 чудових онлайн-класів та підручників

Photoshop - це повнофункціональне програмне забезпечення для редагування зображень. Якщо ви хочете створити або змінити будь-який тип зображення, Photoshop може це зробити можливим. Він використовується більшою кількістю професіоналів, ніж будь-яке інше графічне програмне забезпечення.

Photoshop наповнений функціями, що означає, що існує крива навчання. Якщо ви хочете освоїти використання Photoshop, є безліч чудових безкоштовних курсів, які ви можете пройти в Інтернеті. Ось 7 курсів Photoshop, де ви можете безкоштовно вивчити програмне забезпечення.

Підручники Adobe Photoshop CC для початківців: Навчіться за 7 днів

На цьому безкоштовному курсі від Guru99 ви дізнаєтесь, як користуватися Photoshop CC. Розділи курсу містять відео та письмові інструкції, які допоможуть вам швидко зрозуміти IDE Photoshop. Попередніх знань не передбачається.

Adobe Photoshop CC для початківців: Дізнайтеся про основні особливості Photoshop CC

Цей безкоштовний одногодинний курс від Уілла Бартлетта на Skillshare - це вступ до Adobe Photoshop CC. Це для абсолютно початківців. Це починається з відкриття Photoshop та вивчення різних вікон панелі. Потім курс охоплює імпорт та роботу з різними зображеннями, очищення прищів на фотографіях, видалення об’єктів із зображень, застосування ефектів, роботу з векторними файлами, експортування тощо.

Підручники Adobe Photoshop

Жоден перелік курсів Photoshop не буде повним, не згадуючи про безкоштовне навчання безпосередньо від компанії, яка робить Photoshop. Ці якісні відео-курси містять зразки файлів для тренувань та текстові інструкції. Це чудове місце, щоб почати свій нахил.

Основне навчання Photoshop CC 2019: Основи

Цей курс Photoshop є частиною LinkedIn Learning (формально Lynda.com). Багато бібліотек у Сполучених Штатах, хоча і не безкоштовні, пропонують безкоштовний доступ до LinkedIn Learning. Перевірте свою місцеву бібліотеку, чи зможете ви безкоштовно отримати доступ до цього курсу.

На цьому курсі ви дізнаєтесь, як ефективно та ефективно працювати з Adobe Photoshop CC 2019. П’ятигодинний курс охоплює, як користуватися різними інструментами Photoshop та виконувати загальні завдання. Ви дізнаєтесь про неруйнівне редагування за допомогою Smart Objects, коригувальні шари, режими змішування, фільтри тощо.

Початковий фахівець Повне керівництво Photoshop

Цей курс від Eduonix - ще один курс для початківців Photoshop. На відміну від деяких інших курсів у цьому списку, він вимагає створення облікового запису та входу.

Курс викладає все, що потрібно знати, щоб розпочати роботу з Photoshop. Він також охоплює прийоми, техніки та вдосконалені функції, які піднять вашу майстерність на новий рівень.

Основи Photoshop

Цей безкоштовний підручник Photoshop фінансується Фондом спільноти доброї волі. Курс охоплює основні та розширені завдання та є чудовим вступом до Photoshop. На курсі представлені відео та письмові уроки. Уроки мають зручну функцію друку, тому це один з найкращих курсів, якщо ви віддаєте перевагу роздруковувати уроки.

Чотиригодинний аварійний курс Photoshop

Незважаючи на те, що його називають "аварійним курсом", цей курс на YouTube охоплює досить багато матеріалів за чотири години. Це перенесе вас від абсолютно новачка до того, хто знає, як обійти Photoshop. Ви дізнаєтесь про три ноги Photoshop: шари, виділення та корекція кольорів. Замість того, щоб показати вам кожну окрему функцію, цей курс зосереджується на особливостях, які люди насправді використовують.