Курс нереального двигуна: Створіть 2D гру Змія

Unreal Engine - одна з найпопулярніших платформ для розробки ігор, і вона абсолютно безкоштовна у використанні. Коли більшість людей думають про Unreal Engine, вони думають про 3D-ігри. Але ви також можете використовувати його для створення 2D-ігор.

Щойно ми випустили повний 3-годинний курс Unreal Engine на YouTube-каналі freeCodeCamp.org, який навчить вас створювати гру 2D Snake. Курс створений надзвичайним розробником ігор Фахіром з Awesome Tuts.

У цьому посібнику ви побудуєте класичну ігрову змію. Гравець може керувати змією, підбирати їжу, вирощувати змію, набирати очки і, врешті-решт, розбитися і спровокувати гру. У грі також є кілька простих анімацій для різних подій.

Ви дізнаєтесь, як використовувати креслення для створення гри. Blueprints - це система візуального сценарію в Unreal Engine. Це швидше запускає гру. Навряд чи вам доведеться писати будь-який фактичний код для створення гри.

Для цієї гри потрібні спрайти, текстури та матеріали для фліпбуків. І всі вони включені за посиланням для завантаження.

Після того, як ви закінчите створювати гру в підручнику, ви можете використовувати ті самі ресурси, щоб вдосконалити гру самостійно або створити нову гру.

Ви можете переглянути повний курс на YouTube-каналі freeCodeCamp.org (3 години перегляду).

????

І якщо ви хочете спочатку перейти в зміїний настрій, ви можете зіграти в зміїну гру нижче, використовуючи клавіші зі стрілками. Гра, яку ви створюєте, буде ще крутішою за цю. ? (Джерело)