Control Alt Delete на Mac - Як відкрити диспетчер завдань на вашому Macbook

Це трапляється з найкращими з нас: ми працюємо над важливим проектом, і наш надійний комп’ютер завмирає. Вірніше, програма, в якій ми просто перестаємо реагувати. Так, що ти робиш?

Якщо у вас є машина з Windows, ви можете просто використати знайому послідовність CTRL + ALT + DEL, щоб змусити вийти з будь-якої програми, яка не працює належним чином. Але це не працює на Mac.

Не хвилюйтеся, однак - є один надзвичайно простий спосіб змусити кинути роботу на Mac (і ще кілька методів, які ви також можете тримати у задній кишені). Давайте дізнаємось, що це таке.

Як змусити вийти на Mac

Найпростіший спосіб змусити програму вийти на вашому Mac - це проста послідовність клавіш, подібна до ctrl + alt + delete. Просто натисніть КОМАНДУ + ВАРІАНТ + ESC у такому порядку. Ось де ці клавіші розташовані на типовій клавіатурі Mac:

З’явиться вікно типу диспетчера завдань, яке виглядає так:

Потім просто виберіть програму, що не реагує, і натисніть "Примусово вийти", що зупинить роботу цієї програми.

Примітка : оскільки ви будете змушувати цю програму виходити посеред того, що ви робили, будь-які незбережені дані можуть бути втрачені. Переконайтеся, що ви ввімкнули автоматичне збереження, часто створюйте резервні копії проектів та підтримуйте комп’ютер у чистоті та в актуальному стані.

Альтернативний метод

Навіщо вчитися лише одному способу змусити кинути, коли ви можете навчитися двом? Клацніть логотип Apple у верхньому лівому куті екрана на панелі меню. Прокрутіть униз до "Примусового виходу", і він відкриє той самий диспетчер завдань.

Просто як це!

Тепер, коли ви вирішили програму, яка аварійно завершує роботу, ви можете повернутися до роботи. :)