Чому AngularJS є моїм найкращим середовищем для розробки програмного забезпечення

AgularJS - одна з найбільш універсальних і популярних фреймворків, доступних сьогодні. Google представив його в 2012 році. Він забезпечує масштабовану інфраструктуру, яка підтримує найбільші додатки Google.

AngularJS , структурований фреймворк JavaScript, створює динамічні односторінкові додатки. Це фреймворк на стороні клієнта, який підтримує кілька платформ. Усі функції та команди цього фреймворку використовують шаблони коду, написані HTML-сценарієм.

Більше того, фреймворк AngularJS має безліч потужних функцій. Ці функції дозволяють відокремити будь-яку логіку програми від маніпуляцій DOM (об'єктна модель документа). Він також пропонує безліч дивовижних та корисних функцій. Ось чому розробка AngularJS часто є найкращим варіантом для бізнесу.

Ось перелік функцій, які пропонує AngularJS

1. Структура контролера перегляду моделі (MVC)

MVC - це шаблон дизайну програмного забезпечення для розробки веб-додатків. Він складається з:

Модель: перший рівень шаблону, який відповідає за збереження даних. Це схоже на примітивні типи даних, такі як логічні значення, числа, рядки або об'єкти. Це найпростіший скрипт без будь-яких методів отримання та сортування.

Перегляд: відповідає за показ частин даних користувачеві. Вони представляють дані у певному форматі, викликаному дією контролера.

Контролер: контролює взаємодію між моделлю та видом. Він реагує на введення користувачем та взаємодіє з об’єктами моделі даних. Контролер отримує вхідні дані, перевіряє їх, а потім проводить операції.

Оскільки AngularJS - це сценарій з відкритим кодом, робоча модель базується на шаблонах MVC та найновішому JavaScript на стороні клієнта. Архітектура управління Framework Model View в AngularJS проста, універсальна та динамічна.

MVC спрощує створення окремого додатка на стороні клієнта. З AngularJS, навіть якщо елементи MVC розроблялись окремо, ви можете їх комбінувати. Немає необхідності писати додатковий код, щоб поєднати всі атрибути разом.

2. Інтерфейс користувача з HTML

Інтерфейси користувача в AngularJS побудовані на HTML. Це декларативна мова, яка має коротші теги і надзвичайно проста для сприйняття. Навіть інтерфейс, який він надає, організований, плавний та структурований.

Багато разів стає складним розробляти, організовувати та реорганізовувати інтерфейси JavaScript. Отже, інтерфейс HTML також може регулювати реалізацію програми. Отже, замість розуміння потоку програм та завантаження, ви можете визначити, що хочете, і AngularJS виріже залежності.

3. Модель POJO

Порівняно з іншими фреймворками, AngularJS використовує POJO (Plain Old JavaScript) об'єкти. Тепер це означає, що вам не потрібно додавати додаткові елементи getter та setter для прив’язки AngularJS разом з додатковими джерелами даних.

Модель POJO також забезпечує стихійні та добре сплановані об'єкти. Розробники повинні створювати цикли об'єктів та цикли масивів з необхідними властивостями. Потім їм потрібно це налаштувати та переформувати.

Це робить AngularJS самодостатнім і простим у використанні. Добре сплановане та швидке застосування моделі POJO є однією з причин використовувати AngularJS у вашому наступному проекті розробки.

4. Активна спільнота в Google

Щоразу, коли ви хочете прийняти основи для розвитку, ви завжди шукаєте хорошої підтримки громади. AngularJS і тут не розчаровує.

Чому? Оскільки Google підтримує AngularJS. Крім того, він випускається під ліцензією MIT і доступний для завантаження на GitHub.

Отже, якщо у вас виникли проблеми з технічним обслуговуванням або десь застрягли, є багато форумів, на яких ви можете вирішити свої запити. Крім того, якщо у вас є якісь пропозиції або щось може покращити, джерело легко доступне для завантаження.

5. Маршрутизація

Маршрутизація - це в основному перехід від одного виду до іншого. Зараз це ключовий аспект односторінкових додатків.

В односторінкових програмах все поставляється на одній єдиній сторінці. Розробники не хочуть перенаправляти користувачів на нову сторінку кожного разу, коли вони натискають меню або підменю. Розробники хочуть, щоб вміст завантажувався асинхронно на одній сторінці зі зміною лише URL-адреси.

Майже всі веб-сайти працюють за цим методом. Деякі популярні платформи, такі як магазин додатків Chrome та Twitter, є найкращими прикладами односторінкових додатків. Цей метод допомагає користувачеві відчути, ніби він взаємодіє з настільним додатком.

Тепер з AngularJS це стає простим завданням, і ви можете створювати різні подання для різних URL-адрес. AngularJS також дозволяє завантажити відповідний вигляд на головній сторінці для конкретного запиту URL-адреси. Це ще одна причина, чому розробники люблять AngularJS.

6. Двостороння прив'язка

Прив’язка даних - це автоматична синхронізація даних між видом та моделлю. Вигляд вказує на HTML, а модель - на змінні JavaScript.

У AngularJS ви можете легко створити шаблон, який може поєднувати різні компоненти з різними моделями. Таким чином, коли значення будь-якого HTML-компонента або компонента подання відрізняється, значення зв’язаної моделі також оновлюється.

Скажімо, якщо значення вхідного тексту змінюється, зв’язана модель також змінюється і відповідно оновлюється. Для контролю змінних даних немає необхідності програмувати окремий набір функцій зворотного виклику.

Завдяки двосторонньому прив’язуванню даних рівень презентації програми стає дуже простим. Як результат, інтерфейс користувача є чистим і має покращену привабливість. Крім того, складні маніпуляції з даними та обчислення можна зробити з легкістю.

Підсумовуючи

Крос-браузерні веб-програми, створені за допомогою AngularJS, зручні та інтерактивні. Ще однією перевагою AngularJS є те, що він аналізує DOM сторінки, а потім створює прив'язки, які базуються на елементах, специфічних для AngularJS.

Як результат, це значно зменшує частину кодування порівняно з іншими фреймворками. Єдиний набір коду для однієї програми, і ваше завдання виконано. Крім того, менше кодування означає зменшення шансів на помилку.

AngularJS - чудовий багатофункціональний фреймворк, який пришвидшує процес розробки. Він пропонує ін'єкцію залежностей та глибокі зв'язки та є надійною платформою для розробки програмного забезпечення.