Як встановити React.js за допомогою програми create-response-app

На сьогодні React - одна з найпопулярніших бібліотек JavaScript у галузі веб-розробки.

Як розробник Frontend, я особисто працював із React у своїх проектах і, мабуть, продовжуватиму працювати з ним у майбутньому. Одним із кроків, з яким багато людей борються, є процес встановлення / налаштування React.

Отже, почнемо з основ. У цій публікації ви дізнаєтесь, як встановити та запустити програму React простим способом.

Оскільки інтерес до вивчення React також швидко зростає з кожним днем, я також вирішив створити відеоуроки про React на своєму каналі YouTube. Ось відео-версія цього підручника:

Як завантажити та встановити Node.js

Перш за все, вам знадобиться NPM (або пряжа, в якості альтернативи). Давайте використаємо NPM для цього прикладу.

Якщо у вас його не встановлено у вашій системі, вам потрібно перейти на офіційний веб-сайт Node.js, щоб завантажити та встановити Node, який також включає NPM (Node Package Manager).

Виберіть кнопку «Рекомендовано для більшості користувачів» і завантажте поточну версію для своєї операційної системи.

Після завантаження та встановлення Node запустіть термінал / командний рядок та запустіть node -vі npm -vперевірте, які у вас версії.

Ваша версія NPM має бути принаймні 5.2.0 або новішою, оскільки програма create-response-app вимагає встановлення NPX. Якщо у вас старіша версія NPM, запустіть цю команду, щоб оновити її:

npm install -g npm

Що таке додаток create-response?

Оскільки це складно і займає багато часу, ми не хочемо налаштовувати React вручну. Створити-реагувати-додаток - це набагато простіший спосіб, який автоматично робить для нас всю конфігурацію та необхідні установки пакета та запускає локально нову програму React, готову до розробки.

Ще однією перевагою використання програми create-response-є те, що вам не доводиться мати справу з конфігураціями Babel або Webpack. Усі необхідні конфігурації будуть зроблені за допомогою програми create-response-app.

Згідно з документацією React, create-response-app є одним із офіційно підтримуваних способів створення односторінкових додатків у React. Тут можна знайти інші шляхи.

Як встановити Create-React-App

Для того, щоб встановити програму, спочатку перейдіть у робочу область (робочий стіл або папку) і запустіть таку команду:

npx create-react-app my-app

Процес встановлення може зайняти кілька хвилин. Після того, як це буде зроблено, ви побачите папку, яка з’явиться у вашій робочій області з назвою, яку ви дали своєму додатку.

Примітка. Якщо ви використовуєте Mac і отримуєте помилки дозволів, не забудьте спочатку бути суперкористувачем із командою sudo.

Як запустити додаток, яке ви створили за допомогою Create-React-App

Після завершення встановлення перейдіть до каталогу, де була встановлена ​​ваша програма:

cd my-app

і, нарешті, запустіть, npm startщоб переглянути свою програму в прямому ефірі на localhost:

npm start

Якщо ви бачите щось подібне у своєму браузері, ви готові працювати з React. Вітаємо! :)

Дякую за читання!