Як використовувати програму кодування Grasshopper для вивчення основ кодування на телефоні

Що таке Коник?

Grasshopper - це інтерактивна освітня програма для вивчення кодування. Він розпочався в Google як експериментальний проект, створений групою під назвою Area 120.

За даними 9to5Google, з моменту запуску в квітні 2018 року Grasshopper було завантажено 1,6 мільйона разів на пристрої iOS та Android.

Grasshopper робить унікальним те, що він спеціалізується на мобільному користувацькому досвіді. Його основна місія - зв’язатися з людьми, які хочуть навчитися кодуванню, але які в основному також використовують мобільний пристрій. Він наповнений барвистими та креативними вправами, призначеними для адаптації користувача до синтаксису JavaScript та природи програмування загалом.

Під час просування вправ ви отримуєте «латки» завдяки різним досягненням. Коник також відстежує всі поняття, які ви до цього часу вивчили. У них навіть є режим програми, який дозволяє вам відпрацьовувати вивчені вами концепції, щоб покращити програмування!

Куди ти звідти підеш?

У якийсь момент настане момент, коли користувачеві потрібно буде розпочати програмування на настільному комп’ютері (із справжньою фізичною клавіатурою), щоб продовжити шлях кодування. freeCodeCamp - це чудовий шлях, оскільки не тільки є багато поглиблених вправ, ви також можете заробляти сертифікати в певних областях кодування, які ви можете заробити. Це включає такі сфери, як:

  • Адаптивний веб-дизайн
  • Візуалізація даних
  • API та мікросервіси

Ви навіть можете продовжити там, де ви зупинились на Grasshopper, заробивши сертифікат на freeCodeCamp в алгоритмах JavaScript та структурах даних!

І найкраща частина: все це на 100% безкоштовно!

Сертифікати передбачають проходження серії вправ та виконання ряду проектів, що перевіряють те, що ви дізналися. Якщо ви застрягли, ви можете звернутися за допомогою до спільноти інших кодерів, нових і досвідчених, які готові і хочуть допомогти! Також на сайті є розділ новин, де щоденні користувачі щодня публікують корисні статті!

Окрім індивідуального онлайнового досвіду, у всьому світі створені навчальні групи freeCodeCamp, де ви можете поїхати та зустрітися з іншими програмістами, щоб навчитися та взаємодіяти між собою!

Завдяки фантастичним безкоштовним платформам, таким як Grasshopper і freeCodeCamp, ваш старт в індустрії програмування буде сильним !

Список літератури

//9to5google.com/2019/01/02/google-grasshopper-coding-app-downloads/

//grasshopper.codes/about/