Правила іменування JavaScript: як робити, так і не робити

Мені здається дивним, скільки різних значень ми можемо отримати з менш ніж 30 символів. Звичайно, я говорю про алфавіт з якоюсь правильно розміщеною пунктуацією. Починаючи з історії кохання і закінчуючи комп’ютерною програмою, написання дозволило нам створити надзвичайно різні світи. А мова, загалом, забезпечує основу, в якій ми можемо повісити потік ідей.

Здається, що більшість мов програмування мають дуже суворі стандарти - певні терміни доводиться використовувати в певних місцях. Але одна сфера, де існує величезна кількість свободи - це те, як ми називаємо ці терміни.

Візьміть цю просту програму, яка створює речення з масиву слів, додає розділовий знак і реєструє його на консолі:

Нічого надто особливого, правда? Але те, що ви, можливо, не враховували, - це те, скільки термінів ви відповідально повинні були назвати.

У вищезазначеній програмі є 23 слова (не включаючи жорстко закодовані значення). Ми контролювали імена 14 цих слів. Це більше 60% від того, що було набрано, була наша відповідальність назвати!

Незалежно від того, чи створюєте ви корпоративну програму чи простий Hello, World, ви хочете, щоб ваша програма читалася як бестселер Times, а не книжка Mad Libs.

Це не маніфест про те, як структурувати цілу програму JavaScript, а скоріше глава про те, як вибрати імена для тих речей, у яких ви маєте свободу це робити. Якщо ви хочете дізнатись більше, я включив різні посилання внизу. Останнє, ключовим виводом усіх наших конвенцій та стандартів є:

Більшість цих умов не для вас сьогодні, а для вас та людей, які завтра читають ваш код.

Посилання та продовження навчання

  1. “Чистий код” Роберта К. Мартіна - чудове читання для всіх мов. Він виходить за рамки конвенцій про іменування та пропонує всю структуру вашої програми. Приклади наведені на Java, але принципи застосовуються до JavaScript.
  2. “Чистий код JavaScript” Райана Макдермотта - Книга вище, але перероблена для JavaScript. Він доступний в Інтернеті та є безкоштовним.
  3. Airbnb JavaScript Guide Guide - Можливо, найповніший посібник стилю для JavaScript. Він містить не тільки те, що, але і чому. (Якщо ви перебуваєте на невеликому пристрої, можливо, вам доведеться натиснути кнопку «переглянути всі readme», щоб переглянути весь документ).
  4. W3 JavaScript Guide - Стислий і стислий посібник.
  5. Посібник Google по стилю ES6 - Посібник Google по стилю для JavaScript.

Дякуємо за читання!

woz

Слідуйте за мною у Twitter.