Помітний посібник з написання розробнику поновлюється в 2017 році

Формальність, яка була менш ніж століття тому, є першим кроком до отримання будь-якого співбесіди: надсиланням резюме .

Цей довгий надрукований документ тепер став PDF-файлом, веб-сторінкою, профілем LinkedIn, історією розробника Stack Overflow, відео YouTube, профілем Github або якоюсь їх комбінацією.

Резюме, як ми їх знаємо, приречене. Згодом з’являться більш ефективні форми подання заявки та оцінки. Але ми ще не зовсім там. І оскільки це ще мало статися (або я повинен сказати, оскільки ми, розробники та підприємці, це ще не мали здійснити ), ми з колегами будемо продовжувати отримувати та оцінювати резюме розробників щотижня з усіх куточків земної кулі .

Протягом останніх кількох років я бачив, наскільки неефективними є більшість кандидатів, які намагаються передати свій досвід, технічні навички та потенціал за допомогою резюме.

Ця стаття - це сучасний посібник для розробників, які хочуть максимізувати шанси отримати співбесіду в крутих компаніях та стартапах. Він відображає мої власні думки та погляди на те, що слід робити, а що не можна.

Раніше я сам припускався помилок. Протягом останніх кількох років я вчився досить багато, як на основі власних успіхів, так і на основі оцінки резюме інших. Сподіваємось, цей посібник допоможе іншим, хто хоче просунутися в грі.

Почнемо з того, що не будемо оцінювати себе як експертів з Java та середнього рівня в C #, киньмо Times New Roman і нагадаємо собі, що потрібно зробити набагато більше, ніж розбиття 4-сторінкового резюме на одну сторінку. Давайте цілеспрямовано забудемо розкрити нашу повну адресу, номер соціального страхування та контактну інформацію для наших посилань.

TL; DR резюме цього посібника:

 1. Що має бути про резюме: досвід, побічні проекти та освіта.
 2. Технічні навички завищені. Як ефективно продемонструвати свої вміння.
 3. Супровідні листи переоцінені. Як ефективно представитись.
 4. Не включайте недоречну особисту інформацію. Навіть твого повного імені.
 5. Сучасна презентація є ключовою: довжина, макет, фотографії, шрифти, формат.
 6. Бонус №1: Остаточний контрольний список перед відправкою наступного резюме.
 7. Бонус №2: простий шаблон резюме в Google Docs.
 8. Заключні слова

Що таке резюме і на чому слід зосередитися?

Резюме - це, по суті, те, чим вони завжди були: вступні листи та наміри . За винятком того, що ніхто більше не має часу на довгі листи, і більшість воліють отримувати структуровані списки, які легко обробляти.

Перше правило полягає в тому, що ви завжди повинні бути правдивими. Ваша наступна найважливіша мета - написати документ, який легко очистити . Якщо ви працюєте з веб-розробкою, це повинно здаватися вам більш-менш природним. По суті, це те, для чого ми оптимізуємо більшість веб-додатків та веб-сайтів, орієнтованих на споживачів. Люди перескакують сторінки, їх очі швидко відбирають слова. Вам слід ефективно оптимізувати своє резюме для однакової поведінки користувачів.

Ваші наміри неявні: ви хочете отримати співбесіду і врешті-решт роботу. Ваше вступ - це майже все, що ви пишете у своєму резюме, свідчення того, що ви добре підходить для роботи.

Як розробник, ви в ідеалі повинні зосередитись на трьох речах: досвід, побічні проекти та освіта. За дуже рідкісними винятками, ви повинні мати змогу наводити вагомі справи принаймні для двох із цих предметів проти будь-якої роботи, на яку ви претендуєте.

Якщо ви претендуєте на керівну посаду в галузі технічних наук, демонструючи, що у вас є великий відповідний досвід та потужна базова освіта, це може бути достатньо для того, щоб дати вам співбесіду. Якщо ви претендуєте на участь у молодших класах і все ще не маєте великого практичного досвіду, тут вам допоможуть ваші освітні дані та допоміжні проекти.

Якщо ви не можете чесно скласти вагомі справи, принаймні для двох із тих, хто займає потрібну посаду, вам слід або інвестувати свій час у їх вдосконалення заздалегідь, або розглянути позицію, яка б краще відповідала вашій поточній ситуації.

Досвід

Досвід є основним свідченням того, що ви отримали те, що потрібно для досягнення успіху на певній роботі. Перерахування минулих ролей полягає не в основному в тому, щоб показати, що ви працювали в минулі роки, а в тому, щоб підсумувати, чим ви конкретно займалися, і як це сприяло тому, ким ви є сьогодні, та вашим професійним навичкам. Тим не менш, пам’ятайте, що ваша перша мета - зробити ваше резюме легким для зняття, тому тримайте його в точності .

Титули не так важливі для початкової сцени, тому тримайте їх короткими та натомість зосередьтеся на своїх обов’язках. Напишіть короткий абзац або пункти з маркером, висвітлюючи ваш основний внесок у бізнес, частиною якого ви були.

Розділ досвіду також є найкращим місцем, щоб показати докази того, що у вас є необхідний набір навичок для роботи. Наприклад, якщо ви претендуєте на посаду розробника React, демонструючи, що у вас є попередній досвід роботи з React, або виділяючи ролі, пов’язані з JavaScript, це буде вам на користь.

Щось таке просте, як наведене нижче, може бути надзвичайно ефективним:

Досвід роботи лютий / 2015 - по теперішній час: розробник програмного забезпечення, Telesoft - Сіетл, Вашингтон

- Керував розробкою та прийняттям React для веб-програми інформаційної панелі.

- Повна розробка стеку за допомогою Node.js, Express, React та MongoDB.

Листопад / 2013 - січень / 2015: веб-розробник, Plasmid Inc. - Денвер, Колорадо

- Частина команди розробників інтерфейсу веб-програми AngularJS.

- Розроблено та підтримується сховище компонентів багаторазового використання.

Попередній досвід:

- Розроблено та засновано Інтернет-магазин ігор, проданий AB Games у 2012 році.

- Літня практика для Бонга, яка працює з візуалізаціями D3, 12 тижнів у 2011 році.

Зверніть увагу у наведеному вище прикладі, що лише останні 2 позиції були описані досить детально. Якщо у вас є багато відповідного досвіду у вашій кар’єрі і ви хочете це все згадати, подумайте про те, щоб написати лише про останні 2 чи 3 посади, перерахувавши інші в розділі «Попередній досвід» наприкінці.

( спеціальна примітка для нових студентів та молодших класів: світ розуміє, якщо у вас немає великого досвіду. НЕ ФАЙФУЙТЕ, і прочитайте наступний розділ)

Побічні проекти

Застосовуйте ті самі принципи з розділу Досвід тут. Будь коротким, будь ти. Побічні проекти - це ваш шанс засвоїти стек навичок та технологій, який ви вибрали для використання. Це також хороший шанс виявити підприємницький талант чи інтереси.

Багато розробників вважають, що вони повинні мати проект з відкритим кодом, щоб мати хороше резюме. Це не правда. Ви можете включити особисті проекти, які не є відкритими, якщо вони актуальні. Просто переконайтеся, що ви включаєте речі, які демонструють ваш потенціал та допомагають вам побудувати свою справу. Приклад:

Projects Spice : змініть вигляд веб-сторінки за допомогою голосових команд

- Користувач каже, що такі речі, як "зробити фон фіолетовим" і стилі веб-сайтів змінюються

- Розширення Chrome, розроблене з використанням vanillaJS та Wit.ai

RoboPizza: неміцний бот для замовлення піци

- Слаб-бот розроблений за допомогою Go і Wit.ai

Інші проекти:

- Speakasso: генеративне мистецтво, засноване на мовленні чи розмові.

- Bubbles.js: відкритий генератор зображень бульбашок PNG

Чи доступні деякі ваші проекти в Інтернеті? Включіть посилання. Переконайтесь, що вони працюють. Чи є вони з відкритим кодом? Включіть посилання, якщо вони є на GitHub, і переконайтеся, що ви є важливим учасником (будь ласка, не посилайтесь на файли * .zip або на щось, що потрібно завантажити).

Включіть проекти, бо ви пишаєтесь ними, а не просто заповнюєте цей розділ. Якщо у вас немає побічних проектів, це добре (за умови, що ви виявите досвід). Шкільні проекти також актуальні, якщо вони цікаві та якщо ви особисто внесли свій внесок у їх успіх. Говорячи про що ...

Освіта

Тут не потрібно бути занадто конкретним. Досить вказати відповідні ступені, які ви маєте, а також навчальний заклад та дати закінчення навчання. Як правило, ступені приходять у зворотному хронологічному порядку та включають лише те, що має значення. Наприклад, якщо ви маєте вищу освіту, не доречно згадувати, де ви відвідували середню школу. Більше того, нікого так не цікавить ваш середній бал, тому не вказуйте його (якщо, звичайно, в посадовій інструкції явно про це не вимагається, або якщо ви щойно закінчили навчання і хотіли б продемонструвати, що успішно працюєте).

Добре відомі ступені та програми досить схожі між установами, тому одного вкладишу має бути достатньо, щоб підвести підсумок вашого навчання на високому рівні:

Освіта 2012 р. в галузі комп'ютерних наук, Університет Айови

Думаю, вам слід включити додаткові навчальні деталі, однак, якщо вони надзвичайно цікаві або стосуються посади. Наприклад, якщо ви претендуєте на посаду аналітика даних, а ваша університетська дисертація стосувалася інноваційної техніки видобутку даних, розгляньте можливість включити кілька рядків, що описують вашу дисертацію, висновки або проект.

Освіта 2012 р. в галузі комп'ютерних наук, Університет Айови

- Провів проект із порівняльного аналізу 10 методів інтелектуального інтелектуального аналізу даних та написав 2 статті на цю тему.

Майте на увазі, що створення вагомих аргументів щодо освіти не обов'язково означає офіційну освіту чи університет. Існують чудові програми, завантажувальні камери та курси, про які варто згадати. Що стосується технічних ролей, в основному важливо показати, що ваші знання та розуміння інформатики є сильними.

Перелік технічних навичок переоцінений

Ми, розробники, часто вважаємо чудовою ідеєю перерахувати всі технології, з якими ми коли-небудь працювали або вивчали (або навіть чули, в крайньому випадку) в окремому розділі, який зазвичай називають «Навички» або «Технічні навички». У більшості випадків це не потрібно: немає сенсу перераховувати кожну з мов та систем, з якими ви коли-небудь стикалися. Більше того, ви вже повинні були продемонструвати свої технічні навички, описуючи свій досвід минулих ролей чи проектів.

Однак я розумію, що ви, можливо, захочете включити розділ «Навички». Якщо ви сильно до цього ставитесь, найкращий спосіб перерахувати свої навички дуже простий. Просто перелічіть їх:

Технічні навички

- React, Redux, ES6, Express, MongoDB, Sass, Webpack, Gulp, Git

Тут менше менше, тому кілька порад щодо скорочення вашого списку:

 1. Включайте лише ті навички, у яких ви технічно сильні та обізнані та які дещо відповідають посаді.
 2. Немає необхідності включати зайві навички . Наприклад, я би очікував, що хтось із списків CSS3 знатиме CSS, тому не включайте останні. Я бачив багато резюме з надлишковими списками навичок, наприклад, кандидат, який включав усі наступні рядки: « HTML, DHTML, XHTML, HTML5». Я пам’ятаю, що робив те саме, що і той кандидат, коли я вперше шукав стажування, тому розумію, яким спокусливим це може здатися. Насправді це просто створює безлад і здається, що ви обидва занадто недосвідчені і просто намагаєтеся вразити довгим списком слів.
 3. Очікується, що розробники будуть досить досвідченими користувачами комп’ютерів. Тому уникайте переліку основних навичок використання комп’ютера / програмного забезпечення, таких як “Пакет Microsoft Office”, “Windows / Mac / Linux” або “Adobe suite”.

Багаторічний досвід нічого не означає

ІМХО повідомляти про кількість років досвіду в кожній мові чи структурі не має значення, безглуздо і навряд чи точно.

З часом виміряти технології використання досить важко. Для мене, як правило, кількість років просто перекладається як "як давно заявник вперше використав цю мову / основи", що не відображає знання та досвід.

Наприклад, я почав використовувати PHP, коли мені було 16, і це була одна з основних мов, якими я користувався для своїх фріланс-сайтів у коледжі. Однак я ніколи не здобував більше досвіду роботи з PHP пізніше у своїй кар'єрі, і мої знання про її екосистему зараз точно застаріли. Чи можу я тоді сказати, що маю 10 років досвіду роботи з PHP? У жодному разі. Якщо ви просто хочете продемонструвати досвід, використовуйте свої минулі роботи та проекти, щоб продемонструвати це. Значно краще. Цей розділ навичок повинен, щонайбільше, відображати вашу поточну професійну спрямованість.

Ніколи не оцінюйте себе як експерта.

Більшість людей, яких я вважаю експертами у певних справах, не писали б явно, що вони є експертами у своїх резюме. Їх досвід та проекти говорять самі за себе. Вони розуміють, що навчання - це безперервний процес, і вони продовжують вчитися щодня. Слово «експерт» просто звучить геть .

Не оцінюйте себе як початківця.

Написання "C ++ (рівень для початківців)" ні до чого не приносить користі. Якщо це ваш випадок, і ви тільки щось починаєте вчитися, вам, мабуть, ще не слід включати цей предмет у свій список технічних навичок (хто цього ніколи не робив? ¯ \ _ (ツ) _ / ¯). Коли вам буде комфортно працювати з цим, ви можете продовжувати розповідати світові про свою нову суперсилу.

Забудьте про прогрес.

Індикатори прогресу просто такі неправильні ! Наявність повної шкали прогресу означає, що ви знаєте все, що можна знати про тему, що, я сумніваюся, хтось знає.

Наявність частково заповненої смужки означає, що ви точно знаєте, чого вам не вистачає, щоб знати все, що можна знати про предмет, у чому я також сумніваюся .

Не потрібно намагатися перетворити суб’єктивні показники на порівняльні діаграми. Не включайте в резюме смуги прогресу. Не розміщуйте їх на своїх веб-сайтах. Не включайте їх ніде.

Якщо ви все-таки хочете показати, що в Go краще, ніж Python:

Принаймні прийнятний спосіб, як я бачив, демонструвати різні рівні майстерності передбачає поділ вашого списку навичок на дві категорії: Сильні та Знаючі . Це трохи краще: ви явно не вважаєте себе експертом, а також не включаєте технології, які вам не знайомі та не комфортні. Майте на увазі, ви повинні бути чесними і не вважати себе обізнаними в технологіях, про які ви просто читали в Hacker News. Хороший приклад може бути таким:

Технічні навички

Сильні: React, ES6, Express, Sass, Gulp, Git

Знання: Redux, MongoDB, Webpack, LESS, Angular

Супровідні листи переоцінені.

Коли ви претендуєте на роботу, ваш намір зрозумілий: ви хочете отримати роботу. Тож немає необхідності писати лист, повний цілей і приємних слів про себе. Здебільшого здається, що люди так чи інакше не читають багато з них.

Як натомість представити себе

Якщо ви дуже хочете написати про себе, спробуйте написати абзац, який описує вас, у верхній частині вашого резюме - короткий розділ "Про".

Якщо ви все-таки хочете написати лист або якщо посадова інструкція цього вимагає

Іноді посадові інструкції або автоматизовані системи подання заявок вимагають від нас супровідного листа. Якщо це так, коротко опишіть і спробуйте відмовитись від занадто формальної мови. Просто будь собою. Немає потреби в "Шановний пане чи пані" чи "Для кого це може стосуватися".

Покажіть, що ви розумні, що ви можете щось робити, що вам добре підходить для роботи і що ви добре відповідатимете культурі компанії.

Коли я думаю, що супровідні листи є обов’язковими

Якщо ви претендуєте на посаду , яка навіть не існує або не є публічно відкритою, вам обов’язково слід написати супровідний лист. Саме тоді про ваші наміри слід чітко заявити, адже вам потрібно не лише показати компанії, як ваш найм буде для них вигідним, але й те, як нова робота, яку ви пропонуєте, принесе їм велику цінність.

До речі, немає нічого поганого у поданні заявок на невідкриті посади. Якщо у вас є привід і ви думаєте, що отримали все, що потрібно, зробіть це. Покажіть проблему та запропонуйте рішення, яке в ідеалі призведе до того, щоб адаптувати роботу спеціально для вас. Можливо, ваші шанси отримати співбесіду таким чином менші, але деякі люди справді цінують сміливість.

Ваш сімейний стан не має значення. Ваша адреса також не вказана. Або твій день народження.

Раніше резюме включало фізичні атрибути, такі як зріст, вага, стать, етнічну приналежність та купу іншої особистої інформації. Ми відмовилися від них з поважної причини: вони не мають значення .

Однак я часто знаходжу багато особистих даних у резюме, які я отримую - інформація, яка не додає ніякої цінності оцінці власних технічних здібностей або прийняттю рішення про продовження співбесіди. Чому мені потрібно знати ваш ідентифікаційний номер, виданий урядом, для того, щоб розпочати початковий чат та співбесіду? Як ваш сімейний стан допоможе вам створити докази того, що ви хороший розробник? І чому ви повинні розкривати номер своєї квартири? Я б рекомендував вилучити з резюме всі наступні відомості:

 • Повне ім’я (у деяких людей багато імен: ім’я та прізвище просто чудові)
 • Вік або день народження
 • Сімейний / стосунковий статус
 • Стать
 • Сексуальна орієнтація
 • Етнічна приналежність
 • Номер соціального страхування
 • Водійське посвідчення (як бути водієм допомагає вам як розробнику? )
 • Повна адреса (місто, штат / країна - це добре, якщо ви хочете дати загальне уявлення)
 • Національність
 • Імміграційний статус
 • Мови, якими ви говорите *
 • Хобі *

Кожне слово у вашому резюме займає цінний простір, і ви не повинні витрачати його на речі, які явно не впливають на початкову оцінку резюме. Використовуйте здоровий глузд і за кожне додане вами слово запитайте себе: чи допомагає ця інформація роботодавцю вирішити, телефонувати мені чи ні на співбесіду чи ні ?

Також не слід включати імміграційний статус

Здається, як ніколи звичним для розробників є пошук роботи в різних країнах. Багато моїх друзів іноді не впевнені в тому, чи слід розкривати своє громадянство чи конкретний імміграційний статус у своєму резюме (наприклад: дійсний дозвіл на роботу, постійний мешканець, власник зеленої картки, потрібна робоча віза).

З одного боку, люди, які є громадянами та / або мають належний дозвіл працювати в країні, в якій вони проживають, іноді повідомляють, що вони відчувають, що їх ім'я "занадто чуже", і тому роботодавці можуть відмовити їм навіть перед співбесідою, якщо вони думаю, що їм може знадобитися робоча віза. Таким чином, вони вважають за краще включати своє громадянство або імміграційний статус лише для безпеки.

З іншого боку, розробники, які бажають переїхати або працювати віддалено, задаються питанням, чи розголошення їх імміграційного статусу та явна згадка про те, що їм потрібен дозвіл на роботу, знизить їхні шанси на отримання співбесіди в першу чергу.

Я особисто вважаю, що розробники не повинні включати свій імміграційний статус у своє резюме.

Перш за все, інформація не приносить жодної користі з точки зору оцінки технічних здібностей. Зазвичай технічні компанії просто зацікавлені у пошуку талантів на цьому початковому етапі. Якщо ваші професійні навички викликають інтерес і вони хочуть задати будь-які питання (зокрема, чи маєте ви дозвіл на роботу), вони зателефонують вам або запросять на перше співбесіду. Саме для цього потрібні співбесіди - задавати питання та давати шанс обом сторонам дізнатися більше одне про одного.

По-друге, залежно від того, як ви ділитесь цією інформацією, це може виглядати єдиною причиною, через яку ви претендуєте на роботу, - це отримати робочу візу. Я бачив, як деякі заявники діляться у своєму резюме деякими дуже конкретними та особистими даними, наприклад номерами своїх імміграційних справ або поточною датою закінчення терміну дії візи. Вони, очевидно, не мають абсолютно нічого спільного з тим, на що має бути спрямовано резюме.

Нарешті, ви завжди можете просто згадати, що шукаєте переїзд або віддалену роботу, не розголошуючи особисто інформацію. Деталі, безумовно, будуть розглянуті пізніше на етапі співбесіди, якщо ви просунетесь. У США та Канаді компанії запитатимуть, чи маєте ви дозвіл на легальну роботу в будь-якому випадку, і під час співбесід їм не дозволяється запитувати вашу національність, імміграційний статус чи сімейне походження. То навіщо ділитися ними у своєму резюме?

Мови, якими ви говорите *

З цим можуть бути певні суперечки, але правда полягає в тому, що для вашої роботи найбільше значення матимуть місцева мова, якою ви будете користуватися на роботі (якою ви, мабуть, вільно говорите, якщо подаєте заявку на роботу), і дуже часто Англійська (на якій написана більшість документації та ресурсів, орієнтованих на розробників). Якщо ви претендуєте на роботу у Франції, перелік, що ви також володієте японською та фінською мовами, додає вашому резюме дуже мало цінності. Це, безумовно, цікавий факт про вас, але у вас будуть інші шанси розповісти про це своїм найближчим колегам. Я бачу деякі винятки з цієї поради, але, як правило, це не стосується ролей розробників.

Інші цікаві факти та захоплення *

Деякі люди люблять включати цікаві цікаві факти про них та захоплення. Хоча це, безумовно, надзвичайно круті моменти, вони, зрештою, не потрібні . Я знаю, ви можете подумати, що я найнудніший хлопець у кімнаті, але трохи потерпіть зі мною. Ніхто не запросить вас на співбесіду, тому що ви любите фотографування, сноуборд чи стрибки з парашутом.

Особлива примітка *: Якщо ви дуже сильно хочете включити ці два останні пункти, просто будьте короткими. Я розумію, що це може внести людський дотик та додати трохи особистості до вашого резюме. Крім того, якщо ви перейдете до співбесіди, ця інформація може бути корисною для розмови про кригу.

Презентація не має значення. Окрім цього.

Презентація стосується вмісту, дизайну та форматування. Скільки я чую, що деякі вислови говорять, що резюме не повинно мати будь-якого форматування, і що презентація насправді не має значення, я все одно думаю, що добре розроблений документ однозначно виділиться і створить краще враження.

Чи має моє резюме складати лише одну сторінку?

Одна сторінка? Дві сторінки? Скільки сторінок? Резюме має бути стільки, скільки їм потрібно. Вам слід спробувати бути коротким, очевидно, але якщо навіть тоді ваше резюме використовує кілька сторінок, це цілком нормально.

Намагаючись дотриматися "правила однієї сторінки", я бачив, як багато заявників роблять шрифти крихітними, поля меншими та видаляють більшу частину інтервалів між рядками та абзацами, стискаючи весь вміст на одній сторінці. Справа не в цьому, і це не полегшує читання чи зняття тексту. Насправді це робить прямо протилежне.

Натомість змініть зміст, підсумуйте речі та переконайтеся, що ви на місці. Менше турбуйтеся про кількість сторінок і більше про свій вміст.

Чи можу я додати фотографію свого обличчя?

Це, безумовно, суперечлива тема, але особисто кажучи , я не бачу в цьому проблем. Фотографії профілю є скрізь в Інтернеті, і, напевно, вони є у вас у LinkedIn, Github та на багатьох інших сайтах. Я не розумію, чому вам не слід додавати їх до свого резюме, якщо хочете. Резюме з якісними фотографіями приносить людський зв’язок і співпереживання, що може навіть дати вам перевагу.

Деякі кажуть, що це не професійно, але я не бачу, що такого непрофесійного в тому , щоби показати своє обличчя. Інші кажуть, що менеджери з найму можуть судити на основі зовнішнього вигляду. Чесно кажучи, я волію вважати добросовісністю і вважаю, що роботодавці шукають талант, і особливо для ролей розробників, ніхто не дбає про зовнішній вигляд. Посмішка зближує людей і не заподіює шкоди ІМХО.

Очевидно, що цілком прийнятно також не додавати фотографію, і жодна заявка на роботу не вимагатиме такої .

Виберіть гарні шрифти

Можливо, ви не професійний дизайнер або не маєте спеціальності типографіки, але вам слід зробити все, щоб ваше резюме було читабельним, чистим, приємним на вигляд та сучасним. Звичайно використовувані шрифти, застарілі, як Times New Roman ( або ще гірше, Comic Sans), роблять ваше резюме супер липким.

Макет та дизайн

Поки ваше резюме чисте, вітаємо трохи кольорової та креативної творчості. Тільки не перестарайтеся.

Бонус №1: Остаточний контрольний список резюме для розробників

(перевірте своє наступне резюме за цим контрольним списком)

Загалом:

✔ Написав правду.

✔ Зберігайте резюме коротким та простим для обробки.

Створено надійні кейси принаймні для двох з наступних ситуацій, враховуючи посаду:

→ Досвід

→ Побічні проекти

→ Освіта

Зберігав досвід на місцях, перелічуючи лише кілька останніх відповідних позицій, коротко включаючи ролі та навички.

✔ Я дотримувався побічних проектів, перелічуючи лише кілька важливих та важливих проектів, до яких я зробив великий внесок, включаючи мої ролі та навички.

Коротко зазначив мої освітні дані, не включаючи середні бали.

Якщо технічні навички були перераховані, не включали:

⨯ зайві або недоречні навички

⨯ навички, з якими я не знайомий або не знаю

Не вказав мої навички програмування, використовуючи:

Bars індикатори прогресу.

⨯ різні рівні володіння.

⨯ років досвіду.

Персональна інформація:

Був простий, зазначивши лише необхідну контактну інформацію та не перевищував кількох слів, якщо представився.

Не включав жодної з наступних особистих даних:

⨯ повне ім’я, якщо занадто довге

⨯ вік чи день народження

⨯ сімейний або стосунковий статус

⨯ стать

⨯ сексуальна орієнтація

⨯ етнічна приналежність

⨯ національність

Number номер соціального страхування

License водійські права

⨯ повна адреса

Status імміграційний статус

Презентація:

Макет простий і красивий.

Якщо є зображення: воно приємне, професійне та якісне. Не вимагається.

✔ Пробілів достатньо, а текст не захаращений. Легко прочитати моє резюме. Це просто тече?

Опускання навіски ✔ U СЕД красиво і сучасні шрифти.

Опускання навіски ✔ U СЕД красивий і приємний колір.

Бонус №2: простий шаблон резюме в Google Docs

Заключні слова

Дякуємо, що прочитали цей посібник. Сподіваюся, це допоможе і змусить вас радіти намаганню продемонструвати свій досвід та здібності найкращим чином. Якщо ви не згодні з будь-якою моєю пропозицією, не соромтеся звертатися до мене або залишити свою відповідь нижче. Я із задоволенням обговорюватиму ідеї, обговорюватиму різні точки зору і врешті-решт будувати конструктивну бесіду навколо цієї теми, яка може допомогти багатьом іншим розробникам у нашій великій спільноті.

Якщо ви хочете дізнатись більше, прочитайте про те, як мій друг і колега Бенні влаштувався на роботу в технологічну компанію.

Нарешті, якщо ви хочете подати заявку на якісь чудові посади в Axiom Zen, і вважаєте, що ви добре підходить, ми наймаємо вас і дуже раді почути від вас. Не соромтеся подавати заявку або зв’язуватися (і повідомте нам, що ви знайшли нас із цієї статті про Medium)! Буде надзвичайно захоплююче переглядати ваше прохолодне та оновлене резюме.