Будьте простими, дурними - як використовувати принцип поцілунку в дизайні

Принцип KISS (або Keep It Simple, Stupid) стверджує, що більшість систем працюють найкраще, якщо їх підтримують простими, а не надто складними.

Створюючи продукт, проектуючи веб-сайт, створюючи додаток або розробляючи блок коду, прагніть до простоти.

Побудувавши та випустивши продукти, я на власні очі переконався, коли хороші ідеї стають неактуальними через складність продукту та подальший товарний борг, який слід.

Я також бачив, як були вдосконалені складні стандарти, завдяки чому дизайн став простішим та міцнішим.

Існує мало комерційних, інтелектуальних чи технічних причин, щоб ускладнити ситуацію, коли простота може допомогти вам швидше розробляти, запускати, масштабувати та вчитися.

Я хочу використати приклади свого часу як будівельник та підприємець, щоб поділитися з вами своїми перспективами.

Поділившись цими уроками, я сподіваюся, що ви можете найкраще використати принцип KISS у своїй роботі.

Влітку 2014 року я розпочав заняття з тренувань під назвою «Веселі соціальні вправи». Як з’явився цей клас, і моя роль у його розвитку в малому побічному бізнесі підкреслює мою любов до тренерської діяльності та будівництва.

Це також показує, що KISS може застосовуватися до багатьох доменів нашого життя, а не лише до створення технічних продуктів.

Поцілунок на практиці

По-перше, попередня історія.

Живучи в Австралії, я приєднався до занять з крос-тренувань, щоб підтримувати свою фізичну форму. Із часом час засновник фітнес-програми попросив мене допомогти йому в навчанні тренувань.

Клас, хоч і був популярним, мав проблеми з дизайном.

Наприклад, було недоцільним навчати одночасно понад 70 людей. І я запропонував розширити пропозиції наших класів до додаткових вечорів у будні.

Коли мою ідею відкинули, я зіткнувся з дилемою. Чи слід продовжувати тренування неефективно і менш ефективно, або ризикувати, і розпочати власний курс фітнесу?

Я вирішив ризикнути.

Поцілунок та клієнти: робота назад

Ключовим принципом KISS є те, що ви повинні захоплюватися клієнтом і приймати рішення, які приносять користь цим зацікавленим сторонам.

Працюючи назад від того, що потрібно і чого хочуть клієнти, можна спростити та видалити політики, рівні програмного забезпечення, робочі потоки або навіть іконопис, які не відповідають завоюванню довіри споживачів.

Перші кілька занять мого нового підприємства були погано відвідувані, і моє рішення розпочати власний буткемп виглядало як невдала гра.

Але я затримався з цим і видалив увесь "шум". Зникли зайві тренування, копітка система реєстрації для присутніх та вишукане обладнання. Зникли також місця для занять (які часто бентежили нових учасників) та запрошених тренерів.

Я спростив свій маркетинговий заклик до дії (Приєднуйся до класу, Безкоштовно сьогодні) і почав сам тренувати сесії.

Я побудував стратегію зростання та утримання клієнтів:

  1. Я залучив Meetup.com, групи Facebook та підгрупи Reddit, щоб орієнтуватися на молодих фахівців.
  2. Я інтегрував Карти Google на веб-сайт, щоб допомогти людям знайти клас і легко його знайти.
  3. Врешті-решт я найняв сертифікованих тренерів, щоб назвати свій буткемп професійним.

Ці модифікації призвели до зростання мого початкового класу.

Після кожного заняття я розмовляв з кількома учасниками, щоб краще зрозуміти, чого вони хочуть від майбутніх занять і як я можу вдосконалитись.

Було вилучено все, окрім найнеобхіднішого.

Навчання групових вправ - це заняття, яке мені сподобалось, оскільки воно є розумово складним, фізично тяжким та за своєю суттю соціальним. Кожен клас потребував організованого плану дій, який чітко повідомлявся.

На кожному занятті я мусив приходити готовим мотивувати кожного з учасників, підтримувати увагу всіх протягом виснажливої ​​години і, перш за все, надихати інших продовжувати кидати виклик собі.

Коучинг виявився приголомшливою платформою для розуміння KISS з перших вуст. Можна подумати, що люди відвідують фітнес-клас, щоб схуднути або познайомитися з людьми.

Однак, якщо заглибитися глибше, ви знайдете ще одну причину: насправді люди приєднуються до занять із соціального фітнесу, оскільки це дає їм відчуття мети.

Завдяки цьому усвідомленню я зміг краще адаптувати клас, щоб забезпечити правильні результати. Позбавивши «приємних, але не потрібних» атрибутів, я міг би краще донести те, що оцінили учасники, і пом'якшити абстракції.

ПОЦІЛК І Гарний дизайн

У світі програмного забезпечення та технологій KISS є невід’ємною частиною гарного дизайну.

Частина причини полягає в тому, що технологія не завжди добре зрозуміла широкому загалу. І для будь-якого типу товару користувачі можуть вибрати десятки подібних варіантів.

Розгляньте цей опис способів заощадити гроші на інструментах та продуктах безпеки в Інтернеті. Той факт, що в ньому перелічено 55 окремих способів досягнення цих цілей, є свідченням переповненого ринку з такою кількістю опцій, що користувачі не можуть зрозуміти їх усіх без допомоги експерта.

І на такому ринку, якщо ви можете доставити товар прямо - вам буде легше досягти успіху.

Отже, перед тим, як писати один рядок коду, знайте свою технічну Полярну зірку. Концепція побудови MVP (мінімального життєздатного продукту) узгоджується з KISS, оскільки ви хочете виконати найменшу кількість робіт, щоб підтвердити чи спростувати свою гіпотезу.

KISS настільки важливий для принципів дизайну, що Amazon перераховує його як основний принцип лідерства. Зокрема, Amazon заявляє, що "лідери очікують і вимагають від своїх команд інновацій та винаходів і завжди знаходять способи спрощення".

Каркас релігійно. Розгортайте загальновизнані концепції. Уникайте відволікань.

Ще однією перевагою KISS є глибоке розуміння того, чому щось відбувається. Якщо ви не втілите принцип простоти у своєму дизайні, ви, ймовірно, постраждаєте від зіткнення товару.

Наприклад, коли я заснував Pennybox, я хотів, щоб батьки використовували програмне забезпечення для навчання своїх дітей, як заробляти та економити гроші вдома.

Але занадто мало батьків додавали своїх дітей до програми. Чому це відбувалося?

Як виявилося, додавати інших користувачів було занадто важко. Також було незрозуміло, що додавання дитини до батьківських налаштувань - це Заклик до дії, який бажав додаток.

Оскільки, здавалося б, кілька першопричин, я не знав, яку з них вирішити першим.

Це була погана ситуація.

Якби я розгорнув бета-продукт із сильним фокусом KISS, можна було б заощадити дорогоцінний час та ресурси.

Натомість я створив технічну заборгованість, якою потрібно було керувати, ще більше збільшивши тягар прискорення зростання програми.

Закриваючі думки щодо принципу KISS у дизайні

Ви можете вчитися на моїх помилкових кроках.

Використовуючи принцип KISS у дизайні, думайте про своїх користувачів і працюйте назад.

Будівельники ніколи не закінчують навчання і завжди прагнуть вдосконалити себе та свої конструкції та продукти.

Будьте цікаві новими можливостями та працюйте над їх вивченням, зменшуючи шум, щоб ви могли зосередитись на тому, що насправді важливо: підтвердження від користувачів, що ваше рішення додає цінності.

Тематичне дослідження №1:

Ось кілька прикладів KISS, які я вважаю переконливими.

Brain Box Labs має спільноту з відкритим кодом, яка допомагає розробникам програмного забезпечення. Розділ їх лабораторій неймовірно простий у використанні та загально зрозумілий. Заклик до дії - це проста кнопка завантаження.

Приклад №2:

Другий приклад KISS можна знайти на веб-сайті Сіднейського університету технологій (UTS). Вони пропонують курс цифрового маркетингу з неймовірно простими для розуміння параметрами.

Багато освітніх сайтів не мають чіткості у своїй CTA та вартості. Інакше не стосується UTS, який дозволяє своїм читачам побачити, як саме працює курс, його тривалість та плата. Що може бути простішим дизайном?

Приклад №3:

Приклад KISS можна знайти в матеріалах цифрового маркетингу в Партизанському агентстві. Вони використовують дуже просту естетику дизайну, щоб продемонструвати свою цінність для потенційних клієнтів.

Якщо ви продаєте послуги в Інтернеті, подумайте про тиражування вашого заклику до дії чіткими, жирними та загально зрозумілими показниками.

Приклад No4:

Коли я запустив WFHAdviser.com, щоб допомогти людям ефективніше працювати вдома, я широко використовував KISS у своєму дизайні.

Нижче наведено, як я візуально навчаю користувачів про товари, якими вони можуть користуватися, працюючи вдома - від док-станцій до того, як підтримувати здоров’я, працюючи віддалено протягом тижнів чи місяців.