Як продовжувати вчитися і стати кращим кодером

Кодування пройшло довгий шлях з часів Роберта Тейлора та ARPANET та сера Тіма Бернерса-Лі та CERN - і воно продовжує прогресувати. Що стосується оволодіння мистецтвом кодування, то завжди є місце для вдосконалення. Чим краще ви кодуєте, тим більше можливостей у вас буде у вашій кар'єрі. Важливо, щоб ви не дозволяли собі самовдоволятися тим, що ви знаходитесь, і щоб ви постійно прагнули дізнатись більше і йшли в ногу з розвитком подій та своєю спільнотою.

Нижче наведено п’ять чудових тактик, які ви повинні включити у свої навчальні практики, щоб ви могли постійно стати більш ефективним кодером.

Сплануйте, як ви збираєтеся подолати обмеження та відволікаючі фактори

Почнемо з основ. Одна з найважливіших речей, яку потрібно зробити, щоб підвищити свої здатності до кодування, - це знати, над чим потрібно працювати. Коли йдеться про кодування, можна навчитися так багато, але кожен кодер зазвичай має якесь завдання чи мову, зокрема, з якою вони борються. Знання того, чого ти не знаєш, іноді може бути важким під час кодування, якщо ти не натискаєш себе часто і намагаєшся робити щось нове.

Якщо ви тільки починаєте, ви можете почати з вивчення JavaScript. Це стандартна мова веб-платформи, є найпопулярнішою з точки зору використання та зазвичай використовується для створення мобільних додатків. Ви можете спробувати завантажувальний табір, щоб розширити набір ваших навичок, але вони можуть стати дорогими, тому робіть зобов’язання лише у тому випадку, якщо ви по-справжньому вклали гроші і хочете, щоб хтось звітував.

Щось також слід враховувати - це те, де ви кодуєте. Технологічний інститут штату Джорджія випустив дослідження, яке показало, що розробникам мережі потрібно приблизно десять-п’ятнадцять хвилин, щоб повернутися до потоку робіт, якщо їх перервати. Сплануйте, як усунути контрольовані відволікаючі фактори, такі як соціальні медіа, фонові шуми тощо. Створіть гарне середовище, сприятливе для зосередження, будь-якими способами, які найкраще підходять для вас.

Не зупиняйтеся лише на одній ітерації чи прикладі

Ви ніколи не вдосконалите свої можливості кодування, якщо пишете код, поки він не спрацює і просто зупиниться, або якщо копіюєте та вставляєте, не дізнавшись, чому щось працює. Це гарна ідея увійти в звичку тричі писати код, щоб вдосконалити свою роботу та розуміння, перш ніж називати проект завершеним. Ви також можете написати свій код від руки. Це може звучати неінтуїтивно - комп’ютерний код за допомогою олівця та паперу - і, швидше за все, займе трохи більше часу, код рукописного вводу покращує вашу майстерність на будь-якому рівні.

Код майже завжди можна вдосконалити. Покращіть своє кодування, переписавши його, щоб він працював швидше, був надійнішим або полегшив документування. Якщо ви дійсно хочете стати головним кодером, вам слід увійти в звичку викидати код після його завершення та починати спочатку. Таким чином, ви знаєте, що ваш кінцевий продукт, після третього написання коду для виконання специфікації, буде якомога кращим, і ви зрозумієте його твердо.

Завжди розробляйте проект, особливо з новим кодом

На додаток до вашої рутинної роботи, у вас завжди повинні бути проекти та завдання, які висувають ваші межі та дозволяють вам рости кодером. Намагайся завжди робити те, чого раніше ніколи не робив у своєму досвіді програмування, щоб ти постійно вчився.

Легко оволодіти кількома наборами навичок, які дозволяють вам виконати свою роль, а потім спокуситися на цьому зупинитися. Але у вас повинні бути побічні проекти, які дозволять вам працювати над певною проблемою кодування, яку ви ще не освоїли.

Створюйте допоміжні проекти в міру вивчення нового матеріалу. Особисті цілі та проекти часто є найкращою відправною точкою для експериментів з новими предметами, мовами та техніками.

Уникайте вивчення лише однієї мови

Кожна мова програмування має свої унікальні переваги та недоліки. Не впадайте у шкідливу звичку думати, що одна мова панує над усіма, а всі інші більш-менш марні та негідні розуміння.

Вивчення іншої мови дає вам нову перспективу і може допомогти вам обробляти проекти в майбутньому з більшим досвідом. Деякі з багатьох нових мов, над якими ви могли б ще не знати, включають C / C ++, Ruby, Python, Django, Pascal та NodeJS. Вивчення інших мов кодування з різними підходами та точками зору дає вам можливість подумати про проблеми з різних сторін. Розширте свій розум і творчі здібності.

Корисним ресурсом для кодерів з цим процесом навчання є інструктор з кодування. Це потужна навчальна програма з детальними процедурами, які допоможуть вам вивчати мови в дорозі.

По можливості проконсультуйтеся з іншими досвідченішими програмістами

Ви можете навчитися стільки, беручи участь у проектах з іншими програмістами, наприклад, серед ІТ-персоналу у вашій організації, які є більш кваліфікованими та досвідченими, ніж ви. Таким чином, ви можете попросити тих, хто має більше досвіду, про допомогу та пояснення, коли ви стикаєтесь із якимсь незнайомим вам завданням чи проблемою. Інший корисний підхід - консультація в Інтернеті ресурсів та рішень; просто запитуйте Google і навчайтесь у людей на Reddit, YouTube, в блогах чи Codecademy, серед багатьох інших.

Коли ви працюєте з іншими кваліфікованими програмістами - особисто та в Інтернеті - обов’язково прочитайте їх код. Читання коду, створеного кращими кодерами, - це чудовий спосіб розширити свій кругозір і подивитися, як інші, хто володіє більшими навичками, вирішують завдання, з якими ви впоралися б інакше.

Мережі та співпраця з тими, чиї навички ви захоплюєтесь та бажаєте придбати. Коли ви працюєте над проектами з кращими кодерами, ви дізнаєтесь про нові речі, платячи за це. Поки ви працюєте над підвищенням своїх навичок, вивчайте широту та багатство Інтернет-ресурсів, готових до консультацій.