Найкращі засоби тестування автоматизації для розробників

Тестова розробка - це те, що кожен розробник програмного забезпечення повинен впроваджувати у свої проекти.

Успіх використання TDD, однак, сильно залежить від того, наскільки продуктивним може бути розробник під час впровадження тестування коду та додатків.

Тут з’являються засоби автоматизації.

Нижче наведено перелік 10 рекомендованих платформ / платформ автоматизації тестування та короткий підсумок їх особливостей.

Селен

Безперечно, селен - найпопулярніша система автоматизованого тестування. Це фреймворк на основі браузера, який працює на різних операційних системах та браузерах.

Він має Selenium IDE, що є розширенням Chrome і Firefox, що дозволяє записувати та відтворювати взаємодію користувачів. Тоді для випробувань на масштабування (тобто для роботи на декількох машинах) Selenium Grid є інструментом вибору.

Найпопулярнішим інструментом у фреймворку є Selenium Webdriver, який являє собою колекцію мовних прив'язок і дозволяє створювати тести регресії на основі браузера.

Perfecto.io

Perfecto - це тестова платформа для Інтернету та мобільних додатків. Він поставляється як інструмент SaaS і дозволяє інженерам-тестувальникам запускати свої тести з будь-якого місця.

Інструмент веб-тестування забезпечує паралельне тестування програм у різних операційних системах та браузерах. Це дозволяє проводити величезний обсяг щоденних тестів, і тести на 50% швидші, ніж будь-який інший фреймворк.

Мобільний інструмент тестування дозволяє інженерам тестувати як емулятори, так і фактичні пристрої. Подібно до інструменту веб-тестування, він дозволяє проводити великий обсяг тестових запусків щодня (10000 виконань).

Спокій

Гасло Serenity BDD - «Автоматизоване тестування прийняття зі стилем». Це тому, що унікальний кут Serenity допомагає тестерам писати звіти про тестування та документацію світового класу.

Тестування починається зі створення історій користувачів та критеріїв прийняття. Тоді безтурботність автоматизує критерії прийняття. Тести автоматично розбиваються на етапи, що роблять їх більш читабельними. Розробники можуть легко запустити ці тести на фактичне виконання додатків.

Після закінчення тестів Serenity створює докладні звіти, які включають скріншоти тестів і всю відповідну інформацію, таку як повідомлення про помилки та час виконання.

Кипарис

Cypress - чудовий інструмент для використання в інтерфейсному або наскрізному автоматизованому тестуванні.

Встановити Cypress у проект так само просто, як запустити просту npm install cypressабо yarn add cypressкоманду. Розробники JavaScript, які звикли до інструментів модульного тестування, таких як Jest або Mocha, вважатимуть написання тестових скриптів Cypress легким.

Його інформаційна панель робить тестування потужнішим та швидшим, дозволяючи групувати тести за типом браузера, середовищем, типом пакета тощо. Функція розпаралелювання дозволяє розробникам проводити більше тестів і легко тестувати більше функцій.

Лямбда-тест

LambdaTest - провідне програмне забезпечення для автоматизації тестів як для настільних, так і для веб-програм.

Це дозволяє проводити реальне та інтерактивне тестування як загальнодоступних, так і локальних машинних веб-програм та веб-сайтів.

LambdaTest також дозволяє розробникам запускати тестові скрипти Selenium за допомогою своєї тестової сітки браузера. Це дуже потужний та універсальний набір, який також інтегрується з інструментами CI / CD, такими як Jenkins, Circle CI та Travis CI.

Зараз найкрутіша частина полягає в тому, що вона дозволяє проводити геотестування, тобто веб-програми можна перевіряти на ефективність, залежно від того, з якого місця у світі вони отримують доступ.

TestProject.io

Спільнота TestProject, мабуть, одна з найбільших серед тих, хто входить до спільноти тестування. Це наскрізна і розміщена в хмарі тестова структура API.

Як проект з відкритим кодом, користувачі отримують легкий доступ до оновлень і навіть можуть брати участь у його вдосконаленнях. Він готовий до використання з селеном з усіма його попередньо упакованими залежностями.

Завдяки безлічі інструментів інтеграції, він дозволяє проводити тестування в різних браузерах і навіть у Docker.

Одне з найкращих речей у TestProject - це те, що некодери дозволяють проводити тестування за допомогою свого записувача без скриптів.

Студія Каталон

Іншим набором API з відкритим кодом, Інтернетом та мобільним тестуванням є Katalon Studio. Це один з найповніших наборів тестувань у всьому списку, з такими функціями, як запис, автоматичне створення сценаріїв тесту та потужні інтеграції.

Це тестовий фреймворк, який легко запустити (так, навіть для некодерів), але досить потужний для масштабування.

Katalon Studio добре працює з існуючими установками CI / CD. Наприклад, легко інтегрувати його з інструментами постійного тестування Github або Gitlab. Це робить його чудовим для команд Agile.

OpenTest

OpenTest - ще один інструмент з відкритим кодом, який автоматизує тестування API, веб-, мобільних та настільних додатків. В основному використовується для функціонального тестування.

Він все ще має багато обмежень, оскільки існують деякі тестові сценарії, які ще не підтримуються. Однак це дуже добре як для початківців, так і для некодерів, оскільки для написання тестових дій використовує прості англійські ключові слова.

Деякі з найбільш помітних функцій включають веб-тестування за допомогою Selenium, мобільне тестування за допомогою Appium, тестування за ключовими словами, паралельне тестування та тестування на основі даних.

AccelQ

AccelQ - це безкодова платформа автоматизації тестів, яка базується на штучному інтелекті. Як такий, його найкраще використовувати для розробки Agile, оскільки він дозволяє швидко будувати та легко вносити зміни в проект.

Платформа дозволяє проводити API та наскрізне тестування. Магістраль AI забезпечує аналітичну аналітику, яка допомагає прискорити генерацію тестового сценарію. Він має інтуїтивно зрозумілий та простий у користуванні інтерфейс, який дозволяє навіть початківцям швидко розпочати роботу.

Висновок

Вибір зводиться, як не дивно, до вашого конкретного випадку використання.

Однак, враховуючи широкі можливості кожного з цих інструментів, зрозуміло важко вибрати один. Найкрасивішим у тому, що багато з них є відкритими, є те, що команди розробників можуть використовувати один для конкретного проекту, а інший - для іншого.