Що таке чиста вартість Квінсі Ларсона?

Люди запитують мене, скільки мені постійно платять. Це стосується інтерв’ю з подкастами, питань Quora та очних дискусій.

І люди теж багато шукають це питання. Це один з найкращих варіантів автозаповнення, коли ви гуглите моє ім’я.

Тож для всіх, кого цікавлять мої стосунки з грошима, я маю добрі новини.

Я працюю повний робочий день у freeCodeCamp.org - громадській благодійній організації 501 (c) (3). І оскільки я є членом ради директорів, це означає, що моя компенсація є загальнодоступною.

freeCodeCamp завоював платинову печатку прозорості GuideStar вже 2 роки поспіль. Ви можете поїхати туди та переглянути там 990 податкових декларацій нашої некомерційної організації.

freeCodeCamp щойно заробив платинову печатку прозорості GuideStar за 2019 рік.

Наші 990-і доступні, а також будь-яка інша інформація, яка вам може знадобитися.

100% пожертв спрямовано на програми. (0% для адміністрації, 0% для збору коштів.)

Наша некомерційна організація - це відкрита книга .//t.co/UjVvSIj5BR pic.twitter.com/TLJZBydVUb

- Квінсі Ларсон (@ossia) 22 листопада 2019 р

Але якщо ви поспішаєте, я заощаджу вам трохи зусиль.

Минулого року я заробив 60 000 доларів.

Це менше, ніж у 2010 році, коли я працював вчителем.

І це після кількох років неприйняття взагалі жодної компенсації від freeCodeCamp.

Більше того, я вклав близько 150 000 доларів власних мізерних заощаджень у freeCodeCamp за перші 3 роки життя.

Квінсі - Як ви спочатку накопичили 150 000 доларів, якщо ви просто працювали вчителем?

Зазвичай це друге запитання, яке мені задають люди. 150 000 доларів - це велика економія для 30-ти американців, які мають під рукою.

Відповідь полягає в тому, що ми з дружиною Джейд є компульсивними заощадниками.

Ми працювали більше десяти років і, як можна більше, викручувались.

Більшу частину того часу ми також жили в Китаї, де вартість життя була набагато нижчою, ніж у США.

Нам вдалося залишитися без боргів, винаймаючи невеликі заміські квартири, готуючи їжу самостійно та навчаючись у недорогих державних університетах.

Наші захоплення були або безкоштовними, або грошовими потоками.

Наприклад, я проводив свої вихідні, купуючи старі аркадні автомати та системи відеоігор на Craigslist, а потім продаючи їх на eBay.

Ми накопичували, щоб дозволити собі передоплату за будинок у районі затоки Сан-Франциско - найдорожчого ринку житла в США.

Коли freeCodeCamp.org почав злетіти - і мільйони людей почали ним користуватися - ми вирішили відмовитись від тих мрій про власний будинок у Сан-Франциско.

Натомість я поклав ці авансові платежі на оплату серверів та отримання допомоги у зростаючій навчальній програмі freeCodeCamp.

Як ви роками трималися на плаву з негативним доходом?

Ми з Джейд зробили дві критичні речі, щоб зробити цю роботу:

  1. Джейд постійно працювала в бухгалтерії в програмній компанії. Її вигоди заощадили нам 10 000 доларів на рік на витратах на медичне страхування - що є лише фактом життя людей у ​​США.
  2. Ми виїхали з Сан-Франциско. Після народження доньки ми повернулися до мого рідного міста Оклахома-Сіті - одного з найменш дорогих місць, де можна жити в США.

Ми зробили все можливе, щоб спільнота freeCodeCamp могла продовжувати рости та процвітати.

Але це не одна з тих натхненних історій "все можливо". Ми з Джейд походили з відносних привілеїв. Обидва батьки Джейд навчались у коледжі - що на той час у Китаї було рідко. І мій батько теж навчався в коледжі.

До нас вишикувалися зірки. Це зробило наші численні жертви не фатальними.

Для більшості людей кинути роботу, щоб заснувати некомерційну організацію, було б шляхом до фінансової крахи. Але оскільки ми обидва працювали майже десять років, у нас були заощадження та медичне страхування, щоб це доглянути.

Однак одне можна сказати точно. Якби моя дочка народилася роком раніше, freeCodeCamp не існувало б. Я б відмовився від своєї мрії керувати освітньою громадською організацією і замість цього пішов би на роботу, щоб утримувати нашу сім’ю.

Але як склалася доля, крихітка Джоселін народилася після того, як freeCodeCamp вже був у мережі 11 місяців. І за ці 11 місяців Джейд побачила, скільки життів це торкнулося.

Я зміг переконати її, що одного разу це буде життєздатною некомерційною організацією, коли надійде достатньо пожертв, щоб ми могли це продовжувати.

Куди ми йдемо звідси

Зараз freeCodeCamp - це один з найбільших програмних сайтів в Інтернеті. У нас є 1 500 000 підписників YouTube. Наш форум зараз другий після Stack Overflow як місця, де можна отримати допомогу з програмування.

І нам лише 5 років нашої місії.

Хороша новина полягає в тому, що цього року ми зараз "беззбиткові" - це означає, що мені більше не доводилося заробляти свої особисті заощадження на freeCodeCamp. Нарешті ми можемо покрити витрати на сервери та фонд оплати праці.

Але бюджет FreeCodeCamp все ще комічно невеликий. Щоб поставити наш бюджет на 2019 рік у розмірі 373 000 доларів на перспективу: я знаю окремих розробників у Кремнієвій долині, які щороку заробляють більше грошей, ніж це.

І ми намагаємося використати цю крихітну суму для управління глобальною некомерційною організацією та одним з найбільших веб-сайтів у світі.

Ми можемо зробити набагато більше, коли у нас буде більший бюджет для роботи.

І я кажу це як той, хто особисто витратив 150 000 доларів своїх зароблених з трудом заощаджень для викладачів, щоб допомогти звільнити цю громаду.

Якщо ви читали це далеко, ви однозначно дбаєте про спільноту freeCodeCamp. Тож пожертвуйте на freeCodeCamp. Ви зможете вирахувати його зі своїх податків і всього.

Ви можете зробити одноразовий подарунок на кінець року тут.

Або ще краще - якщо ви хочете допомогти нам збільшити наш щомісячний бюджет - ви можете зробити щомісячний подарунок тут.

Маючи більше ресурсів, ми можемо допомогти більшій кількості людей по всьому світу. Ми можемо створити більше безкоштовних курсів програмування для вас та всіх інших. І ми можемо швидше розширити наш навчальний план.

Дякуємо за турботу про спільноту freeCodeCamp - навіть якщо ви просто натиснули, щоб побачити, чи я таємно мільйонер (Я ні. З моєю домашньою іпотекою, я не впевнений, що моя чиста вартість - це навіть позитивне число?).

Влаштовуйте веселі, благословенні святкові дні з друзями та родиною.

Я буду тут, працюючи над тим, щоб зробити freeCodeCamp ще кращим навчальним ресурсом для вас, ваших дітей та ваших онуків.

Потрібно зробити набагато більше роботи.