Як створити успішну групу зустрічей

Зустрічі дивовижні! Вони є чудовим способом бути в курсі останніх технологій, заглиблюватися в цікаві теми, задавати питання та спілкуватися в мережі.

Майстри програмного забезпечення відвідують зустрічі. Вони пишаються тим, що пишуть добре продуманий кодекс, який думає в майбутньому і побудований на тривалість.

Тож ви вирішили шукати зустрічі, але немає нічого місцевого, що охоплює вашу пристрасть. Можливо, ви готові створити зустріч.

Я розпочав щомісячну зустріч UtahJS у 2010 році. Це був великий успіх, і я хочу поділитися деякими речами, про які я дізнався за ці роки.

Що робить хорошу зустріч?

Дотримуйтесь часу і місця. Знайдіть ведучого заходу і дотримуйтесь їх. Це може бути технологічна компанія, кампус коледжу або коворкінг. Якщо ви проводите зустрічі щомісяця в один і той же час і в одному місці, люди можуть створити собі звичку відвідувати їх. Це, безумовно, найважливіша порада.

Враховуйте їжу. Багато разів господарі закладу готові надати вечерю. Якщо ні, шукайте спонсорів на вечерю. Це може бути щось дешеве, наприклад, піца або субботи. І якщо ви не можете домовитись про вечерю, переконайтеся, що учасникам потрібно заздалегідь їсти.

Зберігайте це безкоштовно. Є багато компаній, яким подобається повертати спільноту, покращувати свій імідж та спілкуватися з розробниками. Постарайтеся, щоб подія була абсолютно безкоштовною.

Зробіть це цікавим. Що заважає людям повертатися, це цікаві теми. Деякі люди відвідуватимуть лише кілька разів на рік, і це нормально. Постарайтеся охопити найрізноманітніші теми і робити щомісяця щось цікаве.

Зосередьтеся на спільноті. Виділіть кілька хвилин на початку заходу, щоб привітати. Підкресліть, що це зустріч громади, а не ваша. Заохочуйте присутніх взяти на себе керівні ролі, взяти участь та запросити інших приєднатися. Сприяйте участі такими питаннями, як: "Хто наймає?" "Хто шукає роботу?" та "Хто новачок у цій темі?"

Уникайте ударів. Мати презентацію "X Tech проти Y Tech" - це добре, але презентація "Y Tech відстій" або "Якщо ви не використовуєте Y Tech, ви робите це неправильно" недоречна. Нарощуйте людей незалежно від їхнього технічного досвіду.

Будьте інклюзивними. Зверніться до недостатньо представлених груп. Зробіть свою зустріч безпечним місцем для всіх.

З чого почати?

Використовуйте веб-сайт для зустрічей. Мені подобалося користуватися Meetup.com, але з’явилися нові опції, такі як програмне забезпечення для самостійного розміщення глави freeCodeCamp та Усі події. Знайдіть платформу, щоб оголошувати теми, отримувати відповіді, шукати доповідачів та вести дискусії. Дайте своїй групі ім’я та спосіб зв’язку з організаторами.

Змішайте стилі презентацій. Більшість груп схиляються до стилю лекцій. Спробуйте змішати інші речі, такі як практичні презентації, навчальні посібники чи посівні дискусії.

Заповніть час блискавичними розмовами. Якщо вам не вистачає, попросіть імпровізовані презентації. Ви можете повідомити це так: «У когось є міні-презентація, щось круте, над чим ви працювали, щось цікаве, що ви бачили, або запитання, на яке ви хочете отримати відповідь? Ви можете підійти спереду і підключити комп’ютер. Або просто поговоріть зі свого місця ". Одні з найкращих зустрічей - це ті, що проводять блискавичні обговорення та подальші дискусії.

Майте резервний план. Якщо у вас немає ведучого, запропонуйте кілька простих ідей щодо резервного копіювання. Виберіть відео, яке можна переглянути та обговорити. Пройдіться хорошими підручниками чи публікаціями в блозі, які вас цікавлять.

Відвідайте інші зустрічі. Ви можете отримати чудові ідеї та чудові контакти від іншої зустрічі. Будьте активними у програмістському співтоваристві.

Створіть FAQ. Початківцям подобаються поширені запитання. Посилання на таке на вашій груповій сторінці Meetup.com. Надайте відповіді на поширені запитання та посилання, щоб допомогти зрозуміти контекст теми вашої зустрічі. Використовуйте GitHub, Google Docs або щось інше, що дозволяє членам вашої спільноти вносити зміни та доповнення.

Партнер. Шукайте співорганізаторів, які допоможуть вам організувати та провести зустрічі. Хороша довгострокова стратегія залучає декількох людей.

Зробіть логотип . Для натхнення перегляньте реєстр логотипів JS.

Створіть Кодекс поведінки. Я виявив, що Угода про учасників - чудове місце для початку. Це важливий крок для всіх, щоб почуватися в безпеці та розуміти вашу прихильність до всеохоплюючого внеску.

Як мені рекламувати?

Розкажіть про це своїм друзям та колегам. З вуст в уста є потужнішим, ніж усвідомлює більшість людей.

Розкажіть Twitter. Твітуйте і просіть інших ретвітити. Зв’яжіться з впливовими агентами та некомерційними організаціями у вашому регіоні, які хотіли б написати ваше посилання на Meetup.

Повідомте свою робочу область Slack. Шукайте робочу область Slack для місцевих програмістів або програмного забезпечення загалом. Можливо, щось дотичне для вашої зустрічі. Якщо такої немає, створіть власну робочу область! Виберіть загальну назву, наприклад, X City JavaScript або X State Web Development.

Скажіть LinkedIn. Створіть групу LinkedIn і додайте її у свій профіль. Оновіть свій статус за допомогою посилання на зустріч. Зверніться до знайомих, щоб сказати їм.

Повідомте свій місцевий список розсилки. Є ще кілька процвітаючих списків розсилки з учасниками, які хотіли б знати про вашу зустріч.

Використовуйте ці методи щомісяця. За необхідності продовжуйте оголошувати та рекламувати. Декого може спокусити певна тема.

Моя історія

У 2010 році ми з друзями Кіпом Лоуренсом та Нейтом Піллінгом почали зустрічатися в конференц-залі після роботи раз на місяць. Ми поспілкувалися про проекти JavaScript, над якими ми працювали. Ми демонстрували кілька цікавих функцій веб-додатків. Ми дивились відео Дугласа Крокфорда.

Нашою метою було не стати "великим". Але повільно наші неформальні сеанси шоу-і-казки переросли у зустріч. Зараз різні організатори проводять щомісячні заходи зустрічей UtahJS у Солт-Лейк-Сіті, Лехі, Огдені та Логані.

Один важливий висновок із погляду на наше походження - починати з малого. Навіть після всього планування та реклами, ваші перші кілька зустрічей можуть залучити лише кількох людей. І це нормально.

Невеликі заходи - це добре. Якщо ви повернетеся до початкових цілей вашої зустрічі, ви, мабуть, побачите, що невелика зустріч досить добре виконує ці цілі.

Для мене такими цілями були:

  • Будьте в курсі останніх технологій
  • Поглибіться в цікаві предмети
  • Задавати питання
  • Мережа

Для мене всі ці цілі можна досягти у невеликих групах.

Слово про COVID-19

На момент написання статті багато зустрічей та конференцій затримуються або скасовуються. Але я кажу, скористайтеся можливістю повністю віддалених зустрічей. Віртуальні зустрічі можуть бути успішними і навіть мати деякі переваги. З одного боку, люди, які зазвичай мають обмеження за часом, місцезнаходженням або поїздками, можуть бути в змозі відвідати віртуальну зустріч. І два, кожен може чіткіше бачити і чути ведучого.

Я мав успіх із Google Meet (раніше Hangouts) та Zoom. Використовуйте те, що вам комфортно.

Конференція Юта-ЮС 2020

Ми проводимо конференції з 2012 року. Конференція UtahJS цього року відбудеться у п’ятницю, 18 вересня 2020 року. Наразі конкурс пропозицій відкритий і триває до 30 квітня 2020 року. Квитки надійдуть у продаж цього літа. Терміни залежать від перспектив політики соціального дистанціювання COVID-19.

Якщо ви читаєте цю статтю в майбутньому, ви можете перейти на conf.utahjs.com, щоб ознайомитися з нашою останньою конференцією.

Заключні думки

Не бійтеся розпочати зустріч. Досвід дуже корисний. Ви та ваша громада дізнаєтесь про нові речі, отримаєте досвід керівництва та встановите нові зв’язки.