Angular 6 та його нові функції - пояснюється за три хвилини

Angular випустив декілька дивовижних нових функцій у версії 6.0.0, особливо в Angular-cli. Тепер за допомогою Angular 6 ви можете легко оновлювати свої старі пакети, створювати власні веб-елементи за допомогою Angular Elements та багато іншого. Давайте подивимось!

нг додати

ng add- це нова команда в Angular-cli, яка допомагає вам встановлювати та завантажувати нові пакети у ваших кутових програмах. Він працює так само, як npm, але не замінює його.

оновлення

ng update- це також нова команда Angular-cli. Він використовується для оновлення та оновлення ваших пакетів. Це дуже корисно, наприклад, коли ви хочете перейти з Angular 5 на Angular 6 або будь-який інший пакет у своєму додатку Angular.

Декларування постачальників всередині самої послуги

До цього оновлення вам потрібно було оголосити масив провайдерів app.module.ts

Тепер з Angular 6 ви можете надавати свої послуги всередині самого наглядача, розміщуючи providedIn:rootвластивість у " @injectable" декораторі".

Використовуйте ng-шаблон замість директиви шаблону

Ви можете використовувати ng-templateдля відображення HTML замість templateтегу в новій версії Angular. ng-templateє кутовим елементом, і він працює, коли він використовується зі структурними директивами, такими як *ngForі*ngIf

Кутові елементи

Angular 6 познайомив нас з елементами Angular. Ви можете відображати свої елементи Angular як власні веб-елементи, і вони інтерпретуються як довірені елементи HTML.

Ви можете додати елементи Angular, виконавши команду нижче:

Імпортуйте createCustomElementваш компонент.

Тоді створіть свій індивідуальний елемент!

MyElemComponent.ts

Результат:

Примітка: вам потрібно застосувати DomSanitizerметод, @angular/platform-browserщоб зробити власний елемент надійним тегом HTML.

Ви можете дізнатись більше про кутові елементи тут

Оновлення до RxJS 6.0.0

Angular 6 використовує останню версію бібліотеки Rxjs. Тепер ви можете насолоджуватися найновішими функціями RxJS 6 у своєму додатку Angular :)

Підведенню

Angular сам по собі не має багатьох новаторських змін в Angular core, але Angular-cli справді захоплює. Команда Angular більше зосереджується на продуктивності, легко створюючи PWA, забезпечуючи гарне середовище для роботи, в якій легко працювати з Angular.

Ви можете знайти мене в Twitter.

До речі, нещодавно я працював із потужною групою інженерів програмного забезпечення для одного зі своїх мобільних додатків. Організація була чудовою, і продукт був доставлений дуже швидко, набагато швидше, ніж інші фірми та фрілансери, з якими я працював, і я думаю, що можу чесно рекомендувати їх для інших проектів. Напишіть мені електронного листа, якщо хочете зв’язатись - [email protected]