Кнопка підписки YouTube: як змусити людей підписатися на ваш канал за посиланням

Чи знали ви, що можете закликати людей підписатися, коли вони відвідують ваш канал?

Ось як це виглядатиме для тих, хто натискає посилання на ноутбуці чи настільному комп’ютері:

І не хвилюйтеся - якщо хтось уже підписався на ваш канал, натиснувши це посилання, він просто побачить ваш канал як звичайний, без повідомлення про підтвердження підписки.

Два методи змусити людей безпосередньо підписатись на ваш канал YouTube

Існує два основних методи, якими ви можете досягти цієї мети - змусити людей підписатися на ваш канал безпосередньо:

  1. Посилання на підписку YouTube, яке ви можете використовувати де завгодно, включаючи сайти соціальних мереж та засоби обміну повідомленнями.
  2. Кнопку підписки на YouTube ви можете використовувати де завгодно, де можна вбудувати JavaScript, наприклад, на свій особистий веб-сайт.

Як зробити власне посилання на передплату на YouTube

YouTube має функцію, за допомогою якої ви можете просто додати ?sub_confirmation=1параметр до URL-адреси свого каналу YouTube.

Знову ж таки, це ідеально підходить для посилання на ваш канал YouTube із соціальних мереж або іншого місця, де у вас немає можливості вставити код для відповідної кнопки підписки.

На YouTube є два типи каналів:

  1. Канальні канали
  2. Користувацькі канали

На практиці не існує великої різниці між цими типами каналів. Кожен з них просто використовує дещо іншу структуру URL-адреси.

Як створити посилання на передплату, якщо ваш канал YouTube класифікується як канал

Ви можете сказати, що ваш канал використовує структуру "канал", відвідавши ваш канал і перевіривши, чи є в адресному рядку слово "канал".

Ось приклад:

//www.youtube.com/channel/freecodecamp

Ви бачите слово "канал" тут? Тож у цьому випадку ви можете використовувати цю структуру для свого посилання:

//www.youtube.com/channel/?sub_confirmation=1

Ви просто заміните цю URL-адресу на ідентифікатор свого каналу, який ви зможете знайти, перейшовши на свій канал YouTube.

Це буде або власне ім'я (в даному випадку freecodecamp), або це буде рядок символів base-64, наприклад:UC0syIz79dzjMXIf5VdJ65EA

Як тільки ви додасте свій ідентифікатор каналу до цього посилання, ви будете готові піти. Люди, які натискають це посилання, не лише потрапляють на ваш канал, але й бачать запит на підтвердження підписки.

Як створити посилання на передплату, якщо ваш канал YouTube класифікується як користувач

Деякі старі канали все ще налаштовані як користувачі, а не як канали. Ви можете сказати, що ваш канал використовує структуру "користувач", відвідавши ваш канал і перевіривши, чи є в адресному рядку слово "користувач".

Ось приклад:

//www.youtube.com/user/thenewboston

Цей канал налаштований як користувач.

У цьому випадку ви використовуєте таку структуру:

//www.youtube.com/user/?sub_confirmation=1

Ви просто заміните в цій URL-адресі ідентифікатор свого каналу. Це буде або власне ім'я (в даному випадку thenewboston), або це буде рядок символів base-64, наприклад:UC0syIz79dzjMXIf5VdJ65EA

Як тільки ви додасте свій ідентифікатор каналу до цього посилання, ви будете готові піти.

Як зробити власну кнопку підписки на YouTube

Гаразд - ось цікава частина. YouTube дає вам можливість вбудувати кнопки підписки безпосередньо на ваш веб-сайт.

Ось як виглядає одна з цих кнопок:

І ось вбудований HTML-код, який ви додали б до свого блогу. Зверніть увагу, що цей код імпортує platform.jsбібліотеку JavaScript Google, щоб динамічно відображати кнопку та ваш поточний підписник.

Ви можете вставити цей код. Не забудьте замінити ідентифікатор каналу, який ви бачите, коли відвідуєте свою сторінку.

Якщо у вас є спеціальна URL-адреса каналу YouTube, наприклад, //www.youtube.com/freecodecampви можете використовувати це як свій ідентифікатор каналу, але я вважаю більш надійним використовувати повний 24-символьний ідентифікатор каналу.

Як налаштувати кнопку підписки на YouTube

Є ще два способи налаштування кнопки підписки.

Як показати назву та логотип каналу на кнопці підписки

Ви можете змінити значення data-layoutна defaultабо full(що відображатиме назву та піктограму вашого каналу).

Ось як це виглядає, коли ви встановлюєте data-layout="default":

І ось як це виглядає, коли ви встановлюєте data-layout="full":

Ви також можете встановити темну тему за допомогою data-theme="dark".

І ви можете повністю приховати кількість своїх передплатників за допомогою data-count="hidden". Якщо у вас лише кілька передплатників, ви можете захотіти приховати це протягом декількох місяців, поки ви збираєте тисячу абонентів або більше, щоб уникнути "негативних соціальних доказів".

Чому я рекомендую посилання на підписку YouTube замість кнопок підписки на YouTube

Є кілька причин, чому я рекомендую використовувати підхід за посиланням замість цих динамічних кнопок.

  1. Блокувальники реклами, брандмауери та плагіни браузера можуть заблокувати правильну візуалізацію кнопки або її належну роботу. Ця кнопка передбачає витягування файлу JavaScript із CDN-дисків Google, що означає, що він не відображатиметься в Китаї, наприклад, де Google зараз заблокований.
  2. Важко контролювати стиль цих кнопок, і вони можуть в кінцевому підсумку виглядати погано на мобільному пристрої.
  3. Ці кнопки можуть призвести до проблем із доступністю. З іншого боку, посилання є лише посиланням, і його легко використовувати людям у програмах для читання з екрана чи інших допоміжних інструментах.

Але Google підтримує і ці кнопки підписки YouTube, тому від вас залежить, чи хочете ви ними користуватися.

Інструмент налаштування кнопки підписки на YouTube

Google має офіційний інструмент для налаштування цих кнопок підписки YouTube. Ви можете отримати доступ тут. Зверніть увагу, що вам все одно доведеться мати доступ до HTML сторінки, на яку ви хочете вставити ці кнопки.

Дякуємо за прочитання цього посібника, і я сподіваюся, що це допомогло вам зрозуміти, як працюють ці посилання та кнопки для передплати на YouTube, і як ви можете використовувати їх, щоб змусити більше людей підписатися на ваш канал.

Якщо ви хочете отримати більше підказок щодо того, як бути успішним творцем YouTube у цілому, ви можете навчитися на протязі понад 5 років експериментів нашої некомерційної організації, які допомогли нам стати найбільшим каналом програмування на YouTube.

Ось наш безкоштовний довідник YouTube, який також включає 1-годинний відео-курс. Ми розробили його з урахуванням творців, орієнтованих на програмне забезпечення, але багато з методів можна застосувати до інших предметних областей. Сподіваюся, це корисно для вас.

Ура.

- Квінсі