Дізнайтеся C # та Unity, створюючи цифрові настільні ігри

Створення 2D-ігор може стати чудовим способом вивчення C # та Unity, особливо під час роботи над основами складної логіки настільних ігор.

У цій серії я збираюся познайомити вас з основами програмування на C # за допомогою Unity. Але багато концепцій, які ми збираємось вивчити, будуть застосовні і до інших мов програмування, і до розробки ігор загалом.

Протягом цієї серії я буду робити акцент на вивченні Unity для розробки цифрових настільних ігор. Це має бути корисно для тих, хто хоче навчитися кодувати на C # або працювати з Unity.  

Вивчивши трохи C # і влаштувавшись з редактором Unity, разом з деякими практичними проектами та власним навчанням, ви зможете запускати симуляції, робити власні ігри та починати вивчати ширшу екосистему Unity.

Якщо ви спеціально не зацікавлені у розробці цифрових настільних ігор, ви, мабуть, все-таки знайдете цю серію як корисну. Ми вивчимо основні концепції, які є центральними для кодування C # та розробки ігор Unity, які ви зможете застосувати до інших мов програмування та механізмів.  

Я є великим прихильником використання цифрових настільних ігор для навчання кодуванню. Настільні ігри чудові, оскільки вони включають багато логіки та складних наборів правил, але не фізику, векторну математику, анімацію та подібні речі.

Почніть з вивчення основ (Серія для початківців):

Ознайомтесь з Unity 2D (Підручник для початківців):

Вивчіть багатокористувацькі основи Unity за допомогою Mirror (проміжний підручник):

Створіть 2D багатокористувацьку картову гру (Advanced Series):

Щасливого кодування!

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка , розглянути можливість перевірити мої ігри і книги, підписавшись на мій канал YouTube, або приєднатися до Entromancy розбрату.

М.С. Фарзан, к.е.н. писав і працював у гучних компаніях з відеоігор та редакційних веб-сайтах, таких як Electronic Arts, Perfect World Entertainment, Modus Games та MMORPG.com, а також працював менеджером спільноти для таких ігор, як Dungeons & Dragons Neverwinter та Mass Effect: Andromeda . Він є креативним директором та провідним дизайнером ігор Entromancy: A Cyberpunk Fantasy RPG та автором трилогії The Nightpath . Знайдіть MS Farzan у Twitter @sominator.