Як ви можете створити власну гарнітуру VR за 100 доларів

Мене звуть Максим Пероумаль. Мені 16, і я створив свою власну гарнітуру для віртуальної реальності разом зі своїми найкращими друзями, Йонасом Секконом та Габріелем Комбе. І це в кінцевому підсумку обійшлося нам у 100 доларів.

Я почав програмувати в 13 років завдяки вчителю математики. Щопонеділка та вівторка ми з друзями ходили до його класу вчитися та тренуватися, а не їсти в їдальні.

Я витратив один рік на створення базової 8-розрядної ОС з нуля та змагався з друзями в конкурсах робототехніки.

Потім я зацікавився віртуальною реальністю, і з друзями ми домовились, що було б дуже здорово створити свій власний світ у віртуальній реальності, де ми могли б проводити час після школи. Але, зіткнувшись з тим фактом, що Oculus на той час становив 700 доларів, ми вирішили створити власну гарнітуру.

Зробити VR доступним для всіх?

Саме завдяки аніме під назвою Sword Art Online, де головний герой перебуває в RPG з віртуальною реальністю, я полюбив VR. Я хотів зрозуміти кожен його аспект.

Я купив найдешевші компоненти, які міг, і ми почали з вивчення самих основ фізики та математики, що стоять за VR (належне прискорення, антидеривати, кватерніони ...). А потім ми знову винайшли VR. Я написав WRMHL, а потім FastVR з Габріелем. Склавши все це разом, ми отримали VR-гарнітуру вартістю 100 доларів.

Повністю зламані VR-гарнітура та комплект для розробки

Щоб пришвидшити час розробки VR, ми створили FastVR, SDK з відкритим кодом для розробників, який легко зрозуміти та налаштувати. Це працює так:

  • Основна гарнітура обчислює положення гарнітури в просторі;
  • Позиція надсилається з гарнітури до WRMHL , і частина потужності центрального процесора відводиться на читання цих повідомлень;
  • Потім FastVR отримує дані та використовує їх для відображення гри VR.

Все, що потрібно для створення гарнітури, має відкриті джерела та може бути зламано.

Чому з відкритим кодом?

Я хочу зробити VR основним. Тож я зв’язався з Уссама Аммаром, одним із співзасновників The Family. Я говорив з ним про створення компанії та запуск Kickstarter.

Але він переконав мене, що наразі краще почекати з початком бізнесу, продовжувати зустрічатися з іншими, які мають ті самі цілі, і продовжувати вчитися.

Ми здійснили поїздку до Кремнієвої долини, і Уссама познайомив мене з головним архітектором в Окулусі Атманом Брінштоком. І вони дали мені кілька цінних порад: зробіть все це відкритим кодом.

Наступний крок?

Є ще багато технічних моментів, які ми хочемо вдосконалити.

Зараз ми приділяємо увагу автономній гарнітурі VR, яку ми вже маємо як просту версію, і дешевше 3D-відстеження.

Все це буде випущено найближчим часом.

Як розпочати?

Якщо ви хочете дізнатись більше про технічну сторону та побудувати гарнітуру, просто дотримуйтесь інструкцій, натиснувши тут . Позначте репо, якщо вам сподобалось ⭐️

Я хотів би почути про те, що ви пережили під час створення гарнітури, або якщо вам потрібна допомога або є питання. Напишіть мені на [email protected]або @MaximePeroumal.