Як я витратив два роки свого життя, намагаючись навчитися веб-розробці, перш ніж відкрити Free Code Camp

Це було два роки тому. Час ще до існування Free Code Camp. Я погуглив “як стати веб-розробником”, і з’явився довгий список мов. Я провів кілька досліджень, і здавалося, що Рубі - найпопулярніша мова.

“Якщо я вивчу Рубі за 4 місяці, я зможу будувати круті речі! Можливо, навіть найняти на посаду молодшого розробника і дізнатися ще більше цікавих речей! " - подумав я собі.

Це була найбільш маячна ідея, яку коли-небудь задумав мій мозок. Майте на увазі, на даний момент я ледве торкнувся HTML, не кажучи вже про CSS та JavaScript.

Після пошуку деяких книг я знайшов дуже добре прийняту книгу про програмування для початківців під назвою «Навчись програмувати» Кріса Пайн. Це познайомило мене з основами програмування.

Кожен розділ мав кілька простих задач на алгоритм, які ви могли виконати як огляд. Приблизно місяць, працюючи над книгою протягом багатьох годин щодня, я врешті-решт зміг проглянути всю книгу за один день і вирішити кожну проблему за кілька хвилин.

У цей момент у мене було досить велике его, і я відчував, що досить добре працюю програмістом. Я подумав: «Гей, я можу пробігти цю книгу за день. Я програміст! Так? "

Я неймовірно помилявся. Я лише подряпав поверхню гігантського айсберга, який насправді ніколи не має основи, а навпаки, продовжує розширюватись все глибше.

Як прабатько тисячоліть тому, який дослідив цілий острів і зрозумів, що через море є цілий світ, над хмарами - цілий Всесвіт.

Завдяки силі Sublime Text 2, Ruby та одній книзі я подумав, що можу створити все, що тільки уявлю. Тепер, через два роки, я усвідомлюю, що це було просто далеко від реальності.

Якби я міг повернутися у минуле і поговорити зі своїм минулим, я сказав би йому, що реалії його амбіцій більші, ніж він міг зрозуміти, і що ця довга виснажлива подорож повинна сприйматися серйозно. “Припиніть ставитися до програмування як до гри, бо від цього залежить ваше життя. І через два роки ви зрозумієте, наскільки це насправді серйозно і скільки часу ви витратили ".

Можливо, я не повинен бути надто жорстким до себе. Зрештою, я насправді не знав, з чого почати. У мене була одна книга, і я пройшов би курс у Codecademy.

За цей час я не знав, що таке стек розробки, навіть не кажучи вже про масштаби задньої розробки та розробки інтерфейсу. Моя ідея на той час полягала в тому, що ти вибираєш мову, кодуєш щось, і все має працювати як магія. Ніхто не дав мені огляду того, яким був процес розробки веб-програми.

Навіть завершивши книгу «Навчись програмувати», я знав, як кодувати деякі алгоритми, але я навіть не уявляв, якій меті вони слугуватимуть у додатку, крім вирішення безглуздих завдань наприкінці глави.

В основному це було моє навчання протягом двох років. Я просто наосліп перескочив з одного Інтернет-ресурсу на наступний, не впевнений, як кожна технологічна частина пов’язана разом з іншими, або що я можу з нею побудувати.

Потім сталося щось велике. Я відкрив Free Code Camp. Пам’ятаю, читав опис на першій сторінці. Я подумав собі: «Я можу отримати РОБОТУ, якщо закінчу цю програму ?! Ти впевнений? Не завадило б спробувати. Я вже пройшов кожен курс з Codecademy, і можу пройти цілу книгу за один день! Як важко це може бути? Шматок пирога. Якщо я закінчу Безкоштовний табір та не зможу влаштуватися на роботу, тоді напишу жахливий відгук і назву це шахрайством! Ось що я зроблю! "

Тоді я почав ...

Я кинув погляд і макет навчальної програми. Це було просто, але одне привернуло мою увагу. В кінці навчальної програми, як тільки ви закінчите все, там був ... чудовий доступ до некомерційних можливостей, який дозволив би мені отримати реальний світовий досвід І мати позитивні зміни у світі! Це звучить до біса чудово! Я дуже хочу над цим працювати!

Перші кілька пунктів на HTML та CSS були шматочком. Я їх орав. Звичайно, я був. "Я професіонал у цьому, духу", - подумав я собі.

Потім я потрапив у завдання JavaScript. «Ого, все це лише огляд того, що я вже знаю! Pfff ... Я вже наполовину закінчив! " Я невіглась вірив.

Потім я потрапив у завдання алгоритму ...

Перші кілька були досить легкими. Але потім, на п’ятому, реальність вдарила. Це було просте завдання. Просто напишіть велику літеру першої літери кожного слова. Логічно це було легко. Але я не міг цього зробити. Тоді я зрозумів, що не придатний бути веб-розробником.

"Якщо я не можу сказати своєму комп'ютеру просто писати великі літери кожного символу в кожному слові, як я зможу створювати реальні програми, які роблять набагато більше, ніж просто це?" Я думав.

Звичайно, я не збирався здаватися так просто. Я ніколи не дозволю комп’ютеру перемогти мене. Я людина - той самий вид, який створив цю машину. Якщо я хочу наказати йому щось робити, я знайду спосіб. Я його командир.

Після багатьох годин гуглиння, мені вдалося придумати якийсь код, який я набрав сам, і я натиснув зелену кнопку "надіслати", і вона пройшла.

Саме тоді сталося щось особливе. Я відчув приплив досягнень, який ти отримуєш лише тоді, коли годинами намагаєшся щось зрозуміти, а потім нарешті побачиш, що всі твої тести пройшли. Це був буквально один із найзадовільніших моментів мого життя.

Більше задоволення, ніж будь-який момент в будь-якій грі, яку я коли-небудь грав. Мене зачепило. Я хотів заповнити кожен алгоритм, тому що для мене кожен алгоритм був босом, якого я мав перемогти, і кожен переможений бос заробляв би мені очки досвіду, які вирівнювали б мене до більш вмілого кодера.

Я знав, що збираюся перемогти кожного боса і стати кращим програмістом. Я не знав, що це займе у мене шість виснажливих місяців.

Так, на те, щоб виконати всі алгоритми, у мене пішло півроку. Але я також виконав усі проекти Front Front, тому, мабуть, я не був надто пошарпаним.

На цей момент я вклав близько 1000 годин роботи у FreeCodeCamp. Моє розуміння кодування JavaScript було набагато кращим, ніж коли я спочатку починав. Я справді дуже довго дивився на свій комп’ютер і багато разів бачив схід сонця.

Я навчився писати алгоритми, які перевіряли правильність форматування, маніпулювали реченнями, розшифровували коди, обчислювали середню висоту планети за її орбітальний період, будували повністю функціональний калькулятор тощо. Лише за півроку я навчився робити всі ці речі.

Я бавився з Node, Express та Angular і досліджував стек MEAN, заглядаючи у зразкові проекти. Я почав розуміти, як створюються веб-програми. І саме тоді я зрозумів, що Free Code Camp - це справжня справа.

Минув майже рік з того часу, як я почав працювати у Free Code Camp, і я досі не дійшов до неприбуткової секції, в якій мені було налаштовано серце. Але це не має значення, адже стрибок майстерності, який я здійснив між тим, коли вперше відкрив Free Code Camp, і зараз вражає. Якби Free Code Camp був доступний, коли я навчався в середній школі, я можу лише уявити собі рівень, на якому я був би зараз, або те, наскільки далеко я був би з точки зору своєї кар’єри.

Найсмішніше у всьому цьому, звичайно, те, що Free Code Camp є безкоштовним. Вони пропонують дивовижне співтовариство, повну програму програм, яка постійно оновлюється, та можливість отримати реальний досвід роботи, допомагаючи некомерційним організаціям. Вони навіть мають власний розділ оголошень про роботу! Я скептично ставлюся до того, що багато завантажувальних камер для кодування, що платять за навчання, пропонують навіть стільки вмісту та можливостей, скільки пропонує Free Code Camp.

Нарешті, я хотів би сказати, що Free Code Camp дуже важкий. Але саме це робить його таким чудовим. Він надає реалістичний огляд того, що потрібно, щоб стати розробником. Закінчи навчальну програму, і ти станеш розробником. Це просто. Це важко. Це насправді. Все, що вам потрібно зробити, це продовжувати рухатись, доки не буде позначено кожен виклик на карті.

У мене ще близько 1000 годин роботи через їхній нещодавно доданий вміст. Але кожна година перетворюється на більше навичок, якими я можу набути, тому я можу стати розробником, яким я прагну бути.

Це досить довга подорож, і я можу відмовитись від графіка або боротися, але я насолоджуюсь кожним її шматочком.