Як рекламували ПК у 1990-х

Сьогодні жорсткі диски нудні. Ви можете придбати терабайтний жорсткий диск за 50 доларів. Але колись люди захоплювались, коли бачили оголошення, що оголошували навіть жорсткі диски на 10 мегабайт.

Щоб довести це, я знайшов кілька ретро-комп’ютерних оголошень, які дають вам змогу з перших вуст ознайомитись з тим, як рекламували комп’ютери до сучасності смартфонів, ультрабуків та розумних годин.

Ви більше ніколи не зможете подивитися на свої пристрої однаково.

Компанія NeXT була заснована Стівом Джобсом у 1985 році. Робоча станція NeXTcube була відлита у формі куба, з кожної сторони 12 дюймів. Чорне тіло надало йому особливого стилю та зосередження на серйозних викликах як у бізнесі, так і в науці. Він працював під контролем операційної системи NeXTSTEP. Його виготовляли та продавали з 1990 по 1993 рік.

У 1990 році PowerMax 386/33 від Northgate Computer був доступний для продажу. Ви можете замовити його поштою або навіть електронною поштою.

У 1991 році Microsoft випустила Windows 3.0. Саме завдяки цьому випуску компанія зробила сумісний з IBM ПК справжнім конкурентом Apple Macintosh та Commodore Amiga завдяки своїй графічній операційній системі. Windows 3.x був системним доповненням до DOS. Ось телевізійна реклама для Windows 3.0 або Windows 3.1 від 1991 року:

«Це просто працює краще» від Compaq у 1990 році:

Сервер лабораторій CSS - 486 з нульовим очікуванням у 1990 році:

Стаття про інтерактивні планшети для комп’ютера:

Кишенькові мережеві адаптери від Xircom:

Реклама програмного забезпечення Lotus Magellan 2.0, яка дозволяє шукати документи:

Реклама трекболу Logitech від 1990 року. Не відчувайте себе інопланетянином.

За 50 доларів Microsoft запропонувала оновити ваш персональний комп’ютер, що дозволить вам отримати доступ до всієї пам’яті вашого ПК.

Реклама Dell від 1992 року:

Circuit City рекламує можливість придбати комп’ютер на кредитній картці:

Macintosh Performa продавався з 1992 по 1997 рік:

Чудова реклама для Commodore 128. Але до 1994 року компанія оголосила про банкрутство. Ви можете знайти більше оголошень на веб-сайті Commodore.

В IBM видатні люди не стоять на місці.

Реклама IBM PS / 1 за участю Теодора Рузвельта з 1993 року:

Radio Shack рекламує 486 ПК у 1993 році:

У 1996 році індустрія ПК мала ще один чудовий рік, коли поставки одиниць досягли 59,7 млн., Що на 24,7% більше, ніж у минулому році, згідно з Dataquest. Compaq продовжував своє стійке зростання на світовому лідері, збільшивши поставки більш ніж на 1,2 мільйона порівняно з 1994 роком. IBM відвантажила 4,8 мільйона одиниць і повернула собі друге місце у Apple.

Apple Power Macintosh у 1997 році:

Комп’ютер Apple Apple Power Mac G4 у 1999 році:

Дякуємо за читання. Вас також можуть зацікавити деякі з цих статей:

Абсолютно найгірші технологічні прогнози за останні 150 років

Серед учених, інженерів та промисловців існує давня традиція. Кожного нового року вони роблять… medium.freecodecamp.com Коротку історію комп’ютерів, які змінили світ

Ви можете витратити роки, вникаючи в історію комп’ютера. Існує маса винаходів, купу книг про них ... www.makeuseof.com Ці роботи назавжди зникли. Давайте підготуємось до наступного.

"Генерали завжди ведуть останню війну". - старий вислів Другої світової війни medium.freecodecamp.com